Ten mecz przesądzi

EURO 2020: mecz Włochy – Szwajcaria kursy

Wystawione na mecz Włochy – Szwajcaria kursy nie są może wyrównane, ale i tak spodziewamy się niezłego widowiska. Zastanawiasz się, kto wygra to spotkanie? Przeanalizujmy kursy i sprawdźmy, czy opłaca się obstawianie meczu Włochy – Szwajcaria.

Euro 2020: mecz Włochy – Szwajcaria kursy

Dostępne na mecze Euro 2020 kursy bukmacherskie faworyzują w tym spotkaniu Włochów – i chyba nikogo to nie dziwi. Różnica między dwiema drużynami nie jest jednak ogromna. Oczywiście zespół spod znaku pizzy i makaronu składa się z wielu klasowych graczy i na papierze ma przewagę nad Szwajcarami, ale ci drudzy też nie dadzą sobie w kaszę dmuchać.

Kursy na Włochy

Sam pewnie dostrzegłeś to na pierwszy rzut oka – kroi nam się dosyć oczywisty faworyt do zwycięstwa w spotkaniu Włochy – Szwajcaria. Kursy na tę pierwszą drużynę nie pozostawiają wątpliwości. To właśnie jej wygranej spodziewają się w przeważającej większości bukmacherzy. Szwajcarzy nie są jednak Gibraltarem, więc wystawione na Włochów kursy nie są przesadnie niskie.

Kursy na Szwajcarię

Jeżeli spodziewasz się, że z jakiegoś względu to Szwajcarzy zgarną wszystkie trzy punkty, to możesz na to postawić po całkiem apetycznych kursach. Podobnie jak na wszystkich innych turniejach, także na Euro 2020 kursy są niższe w przypadku faworytów takich jak Włosi, a największą kasę można ugrać na niespodziewanych zwycięstwach pozornie słabszej drużyny. Tylko czy Szwajcaria podoła?

Włochy – Szwajcaria zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Trudno ocenić, czy warto obstawiać konkretny mecz. O ile kurs jest na tyle wysoki, aby zapewnić przy wygranej jakieś zyski pomimo podatku, to teoretycznie każdy zakład ma potencjał. Zawsze istnieje też jednak ryzyko. W praktyce warto porządnie przemyśleć postawienie jakiegokolwiek zakładu, chociażby wydawał się mieć ogromne “value”.

Gracze często poszukują ponadprzeciętnie opłacalnych rynków, szczególnie takich, które mają bardzo wysokie, nieprzystające do rzeczywistości kursy ze względu na błąd bukmachera. W przypadku spotkań Euro 2020 trudno się jednak spodziewać pomyłek, zainteresowanie turniejem jest zbyt wysokie. Naszym zdaniem będzie najlepiej, jeżeli ocenisz opłacalność tego zakładu niedługo przed meczem, opierając się na niedawnej formie obu drużyn. Różnica pomiędzy ekipami jest dość spora, ale teoretycznie może się dość mocno zwęzić, jeżeli Włosi będą mieć bardzo słaby albo Szwajcarzy bardzo dobry okres.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Istnieją pewne typowe cechy obstawiania wielkich turniejów, które są prawdziwe również w przypadku Euro 2020. Kursy na takie popularne wydarzenia są zazwyczaj dosyć podobne u większości bukmacherów, w szczególności jeżeli chodzi o najbardziej typowe rynki takie jak 1X2. Warto mieć jednak na oku specjalne promocje, bonusy i boostery czy mnożniki kursów. Portale na pewno będą strzelać specjalnymi akcjami jak z karabinu maszynowego, konkurencja o względy użytkowników będzie ogromna!

Jeśli będziesz więc szukać miejsca, w którym postawisz na mecz Włochy – Szwajcaria, kursy nie powinny być dla Ciebie jedynym wyznacznikiem. Weź pod uwagę także to, jak możesz je “podbić”. Polecamy również, żebyś zajrzał nieco głębiej w ofertę bukmacherów. O ile po kursach na typowe rynki możesz się spodziewać raczej standardu, o tyle wśród bardziej niszowych wydarzeń można czasem ustrzelić niezłą okazję na opłacalny zakład.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Włochy – Szwajcaria?

Czyli co, podjąłeś decyzję i chcesz postawić zakład na mecz Włochy – Szwajcaria? Kursy na to spotkanie znajdziesz z całą pewnością u wszystkich legalnych polskich bukmacherów. Poniżej przedstawiamy tych rekomendowanych! Każdy z nich nie tylko umożliwia wygodne obstawianie z komputera i urządzeń mobilnych, ale również udostępnia atrakcyjne bonusy i promocje dla użytkowników. Sprawdź sam i zdecyduj, który najbardziej Ci odpowiada.