Półfinał pełną parą!

EURO 2020: mecz Włochy - Hiszpania kursy

W pierwszym meczu półfinałowym Euro 2020 dojdzie do arcyciekawego starcia Włochów z Hiszpanami. Mecze tych reprezentacji zawsze budziły sporo emocji i liczmy, że podobnie będzie i tym razem. Zobacz, jak wyglądają przed spotkaniem Włochy – Hiszpania kursy bukmacherskie oraz nasza analiza.

Euro 2020: mecz Włochy – Hiszpania kursy

Bukmacherzy mieli nie lada zagwozdkę, by wycenić szanse obu reprezentacji na zwycięstwo. To zresztą nie może dziwić, kiedy spotykają się ze sobą dwie, tak bardzo uznane w europejskim futbolu marki. Ostatecznie jednak to Włosi są minimalnymi faworytami bukmacherów i patrząc na dotychczasowy przebieg Euro 2020, nie może to dziwić. Nie można jednak odbierać szansy Hiszpanom, a niewykluczone także, że będziemy świadkami nie tylko porywających 90 minut, ale i dogrywki czy nawet serii rzutów karnych. Choć to już stare i oklepane hasło, to w tym meczu, wszystko jest możliwe!

Kursy na Włochy

Jeżeli zamierzasz postawić na mecz Włochy – Hiszpania zakłady, to musisz zauważyć, że to podopieczni Roberto Manciniego stawiani są przez bukmacherów w roli faworytów do awansu do finału Euro 2020. Jednak przed samymi Mistrzostwami Europy mało kto wierzył w Azzurrich. Połączenie rutyny z młodością jest jednak mieszanką wybuchową, która mamy wrażenie, że nie pokazała jeszcze wszystkiego na trwającym Euro 2020. Włosi jak burza rozpoczęli turniej od trzech zwycięstw bez straty gola. Pierwsze komplikacje przyszły w 1/8 finału, gdzie po dogrywce wyeliminowali Austrię. Jasne było, że w kolejnym meczu przeciwko Belgom będzie niezwykle ciężko. Byliśmy jednak świadkami porywającego meczu, kto wie, czy nie najlepszego podczas Euro 2020, w którym górą była właśnie Italia. Teraz czas na Hiszpanię, która dla Włochów jest ostatnią przeszkodą przed finałem Mistrzostw Europy i próbą powtórzenia sukcesu z 1968 roku, kiedy Włosi jedyny raz w historii sięgnęli po tytuł, notabene na turnieju rozgrywanym nie gdzie indziej, jak we… Włoszech.

Kursy na Hiszpanię

Hiszpanie jednak nie zamierzają odpuszczać. I zakłady bukmacherskie stronią od stawiania ich na przegranej pozycji. Przed spotkaniem Włochy – Hiszpania kursy owszem wskazują na Włochów, ale różnice są tak niskie, że trudno nie odnieść wrażenia, że czeka nas zacięty mecz. I tego, oczekując fenomenalnego widowiska, byśmy sobie życzyli. Co przemawia za Hiszpaniami? Przede wszystkim to, że ekipa Luisa Enrique wyrasta na typowo turniejową drużynę. Kiepski początek Euro 2020, a więc remisy ze Szwecją i Polską poszły już w niepamięć. Później Hiszpanie rozprawili się ze Słowakami i Chorwatami, wbijając im po pięć bramek. Z Chorwacją skończyło się jednak na dogrywce, a w ostatnim meczu ze Szwajcarią na… rzutach karnych. Hiszpanie posmakowali więc na tym Euro 2020 już wszystkiego oprócz porażki. I tej, będą się starali wciąż unikać.

Włochy – Hiszpania zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Jeszcze się pytasz!? Na takie mecze, jak Włochy – Hiszpania zakłady potrafią być świetnym doświadczeniem. Oczywiście, żeby wygrać musi dopisać Ci szczęście i kawał nosa, ale pomyśl co będzie, jak już trafisz. Inni będą przecierali oczy ze zdziwienia, że wytypowałeś wynik tak bliskiego w kursach bukmacherskich meczu. Tego też życzymy, jeśli zdecydujesz się obstawiać.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Z reguły na Euro 2020 kursy bukmacherskie są opłacalne. Turniej jest świetnym oknem wystawowym dla wszystkich bukmacherów, którzy rywalizują ze sobą na wysokość i atrakcyjność kursów bukmacherskich. Kiedy dodatkowo pod lupę weźmiemy taki mecz, jak Włochy – Hiszpania, to kursy są wyjątkowo opłacalne. Bez względu, czy postawisz na Włochów, Hiszpanię czy nawet na remis, przy trafnym typie możesz sporo zarobić.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Włochy – Hiszpania?

My tu gaworzymy, a czas wyłożyć kawę na ławę. Jeśli chodzi Ci po głowie obstawianie meczu Włochy – Hiszpania, sprawdź oferty poniższych zakładów bukmacherskich. Znajdziesz tam dobre kursy, szeroką ofertę i ciekawe bonusy.