Trudna przeprawa!

EURO 2020: Węgry - Francja kursy

Czy kogoś dziwi, że przed meczem Węgry – Francja kursy wyglądają aż tak skrajnie? Zdecydowanie nie. W końcu Francuzi to aktualni Mistrzowie Świata oraz wicemistrzowie Europy. O niespodziankę będzie niezwykle ciężko.

Euro 2020: mecz Węgry – Francja kursy

Węgrom zazdrościć nie można. Los potraktował ich dość brutalnie. “Madziarzy” trafili do grupy śmierci, w której są także Portugalczycy (aktualni Mistrzowie Europy), Francuzi (aktualni Mistrzowie Świata) oraz Niemcy. Dlatego też nie może nikogo dziwić, że przed spotkaniem Węgry – Francja kursy wyglądają, jak wyglądają.

Kursy na Węgry

Jeśli spodziewasz się mega sensacji w spotkaniu Węgry – Francja, zakłady na zwycięstwo “Madziarów” czy na remis wyglądają kozacko. Kursy są ogromne, ale czy można mieć nadzieje, że to “wejdzie”? Na papierze niezbyt, bo różnica siły pomiędzy obiema reprezentacjami jest niepodważalna.

Kursy na Francję

Mistrzowie Świata z 2018 roku i wicemistrzowie Europy z 2016 roku w oczach bukmacherów nie powinni mieć większych kłopotów w rywalizacji z Węgrami. Kursy na Francję są niskie, choć na Euro 2020 da się dostrzec jeszcze niższe kursy na faworytów. Nie jest tak źle dla tych, którzy chcą zagrać właśnie na zwycięstwo “Trójkolorowych”.

Węgry – Francja zakłady: czy to nie pułapka?

Przy okazji meczów z wyraźnym faworytem zawsze pada pytanie: czy na pewno wygra? Nam, podobnie jak bukmacherom, wydaje się, że Francuzi zainkasują trzy punkty. Powstrzymalibyśmy się jednak przed graniem handicapów. Na przykład na to, że Francja wygra min. 2 czy 3 bramkami. Kurs na samo zwycięstwo “Trójkolorowych” jest niski, ale da się z niego “coś” wyciągnąć. W razie czego można wrzucić na kupon jeszcze jeden czy dwa inne mecze, by wyrobić ciekawe AKO.

Niektórzy fantazjują jednak i twierdzą, że to Węgrzy na pewno utrą nosa Francuzom. Masz prawo tak myśleć – przecież nikt nie jest szklaną kulą, która przewidzi, co wydarzy się na boisku. Niemniej jednak z całym szacunkiem dla reprezentacji Węgier, argumenty o tym, że “Madziarzy” ograli kiedyś Francuzów 13:1 i teraz będzie podobnie można włożyć między bajki. Choć faktycznie taki wynik padł, ale było to w… 1927 roku. Węgrzy mają też dodatni bilans spotkań z Francuzami (12 zwycięstw, 3 remisy, 8 porażek). No ale znów, większość wygranych przez Węgry spotkań miała miejsce w czasach przedwojennych czy w latach 50. i 60. Teraz te reprezentacje dysponują zupełnie odmiennym potencjałem. Szala sił zdecydowanie przechyliła się na korzyść “Trójkolorowych”. Francuzi wygrali pięć ostatnich spotkań z rzędu przeciwko Węgrom.

Euro 2020 kursy: czy to się opłaca?

Zapewne zaczerpnąłeś już wiedzy, jak wyglądają przed spotkaniem Węgry – Francja kursy, a co możemy powiedzieć o ofertach bukmacherów na przekroju całego Euro 2020? Kursy są dobre, korzystne – jakkolwiek zwał. Na pewno da się zauważyć tendencję wzrostową do tego, co miało miejsce w trakcie rozgrywek ligowych.

Niemniej jednak zauważ, że na wielkim turnieju zawsze dochodzi do kilku niespodzianek. I wiedzą o tym bukmacherzy. Nie graj nigdy z przekonaniem, że ktoś jest 100% faworytem i unikaj też mocno ryzykownych zakładów. Choć oczywiście nikt nie każe ograniczać Ci się do 1×2, bo fajnie wyglądają też zakłady na over/under bramek czy handicapy.

Te ostatnie należy jednak analizować z podwójną uwagą. Wyobraź sobie, że reprezentacja A ma komplet 6 punktów po 2 meczach, a na koniec gra z najsłabszą drużyną grupy po to, by dopełnić formalności i awansować do play-off. Ty poszarżowałeś z handicapem, że wygra co najmniej czterema bramkami. No a teraz wyobraź sobie, że trener daje odpocząć kluczowym graczom. Przy wyniku 2:0 i zdecydowanej przewadze w posiadaniu piłki dokonuje kolejnych zmian. Ponadto selekcjoner nakazuje zwolnić tempo, by zaoszczędzić siły na mecze rundy pucharowej. No i co? Zamiast spodziewanego przez Ciebie 4:0, mecz kończy się wynikiem 2:0. Dlatego też zawsze rozpatruj handicapy mając na uwadze aktualną sytuację w grupie i graną fazę turnieju.

Którzy bukmacherzy oferują dobre kursy na mecz Węgry – Francja?

Masz ochotę na obstawianie meczu Węgry – Francja? Zajrzyj do ofert prezentowanych poniżej bukmacherów. Znajdziesz u nich korzystne kursy bukmacherskie a także całkiem sporo bonusów na Euro 2020.