Czas zacząć zabawę!

EURO 2020: Turcja - Włochy kursy

Los zadecydował, że na inaugurację Euro 2020 zobaczymy mecz Turcja – Włochy. Kursy nie pozostawiają złudzeń i wyraźnie pokazują, że bukmacherzy w tym spotkaniu widzą tylko jednego faworyta – ekipę Azzurri. Czy rzeczywiście tak będzie?

Euro 2020: mecz Turcja – Włochy kursy

Pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy zawsze przyciąga oczy wszystkich kibiców. Wielu fanów twierdzi, że jakie pierwsze spotkanie, taki cały turniej. Dlatego też wszyscy mamy wyostrzone apetyty. Oczywiście, ciężko spodziewać się po nas, polskich kibicach podobnych emocji na otwarcie Euro 2020, jak w 2012 roku, kiedy jako pierwsza na boisko wybiegła reprezentacja Polski przeciwko Grekom. Powiedzmy sobie szczerze, mecz Turcja – Włochy nie należy do prestiżowych pojedynków. I tak też to widzą bukmacherzy. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to Włosi powinni urządzić sobie spacerek po trzy punkty.

Kursy na Turcję

Oczywiście bukmacherom należy ufać tak, jak własnej intuicji. Też potrafi się pomylić – nawet w tych kluczowych momentach. Nie mówimy, że tak będzie akurat tym razem, ale kto wie. Na to spotkanie Euro 2020 kursy prezentują się, jak prezentują. I szukając niespodzianki, jeśli ją trafisz, możesz nieźle się obłowić. I to grając nie tylko na czystą wygraną Turcji, ale nawet stawiając na remis czy delikatny handicap.

Kursy na Włochów

Skoro kursy na Turcję są tak wysokie, jak Pałac Kultury, to naturalnie – stawiając na Włochów, kokosów nie zbijesz. To zresztą nie może dziwić, bo reprezentacja Italii zarówno w eliminacjach do Euro 2020, jak i ostatniej Lidze Narodów nie przegrała nawet jednego meczu(!).

Turcja – Włochy zakłady: czy to ma sens?

Czy obstawianie meczu Turcja – Włochy ma sens? Gracze różnie podchodzą do tego typu zakładów. Jedni lubią stawiać na swoje ulubione reprezentacje, inni szukają atrakcyjnych kursów czy tzw. pewniaków.

W tym meczu nietrudno dostrzec, że to Włosi są niemal murowanym faworytem do uniesienia rąk w geście triumfu po końcowym gwizdku arbitra. Italia, jak już wspomnieliśmy, od dawna nie znalazła pogromcy w żadnym ważnym meczu. W eliminacjach do Euro 2020 wygrała wszystkie 10 spotkań, kończąc je z bilansem bramkowym 37:4. Mało tego, w ostatniej Lidze Narodów dołożyła 3 wygrane i 3 remisy (bramki 7:2). Jak widać Włochom nie tylko niezwykle ciężko urwać punkty, ale też wbić gola. Dlatego też preferujemy zakłady w kierunku zwycięstwa Włochów, choć nie wszystkich zadowolą niskie kursy.

Oczywiście można szukać też szans Turcji i tutaj, kursy wyglądają już kozacko. Jednak Turcy w Lidze Narodów zajęli ostatnie miejsce, ustępując w swojej grupie zarówno Węgrom, Rosjanom, jak i Serbom. My osobiście nie polecamy grać czystej “jedynki” na zwycięstwo Turków. Mimo tego, że kursy kuszą i to jak bardzo.

Zakładając, że szukamy sensacyjnego rozstrzygnięcia, koncentrowalibyśmy się za poszukaniem odpowiedniego handicapu, może remisu, czy postawienia na to, że Turcja zdobędzie gola. W końcu w ostatnich pięciu bezpośrednich meczach Włochy – Turcja (3 wygrane Włochów, dwa remisy), Turcy w każdym z nich znaleźli sposób na bramkarza reprezentacji Italii. Może to jakiś znak?

Euro 2020 kursy: czy mogą się podobać?

Skoro wiesz już, jak wyglądają na mecz Turcja – Włochy kursy, to warto poświęcić też chwilę kursom na pozostałe zakłady na Mistrzostwa Europy. Tutaj jest dokładnie tak, jak przewidywaliśmy. Zakłady bukmacherskie prześcigają się wzajemnie w liczbie zakładów i wysokości kursów. Możesz stawiać na konkretne mecze, ale też na to, kto awansuje z grupy, które miejsce w niej zajmie czy nawet na króla strzelców i triumfatora Euro 2020. Czego dusza zapragnie.

Warto jednak nie popaść w szał zakładów i wszystko analizować chłodną głową. To dość trudne, zwłaszcza, kiedy bombardowani jesteśmy aż tak pokaźnymi ofertami. Pamiętaj, że Mistrzostwa Europy, jak każdy wielki turniej mają swoją specyfikę i niekoniecznie jest łatwo wytypować zwycięzcę. Czasem warto poszukać alternatywnych zakładów. Zwłaszcza w początkowej fazie turnieju czy wtedy, kiedy naprzeciwko siebie stają reprezentacje o zbliżonym potencjale. A jest w czym wybierać, bo na Euro 2020 zakłady to przeróżne kombinacje i warianty.

I wreszcie – choć wszyscy chcemy, by Polska zaszła jak najdalej, to nie szukaj na siłę zakładów na biało-czerwonych. One bywają fajne, fakt, ale mogą być złudne. Fajny kurs na wygraną z Hiszpanią czy korona strzelców u Roberta Lewandowskiego? Byłoby świetnie, ale ochłoń i pomyśl, na ile to jest realne. Dokładnie tak samo przeanalizuj wszystkie swoje zakłady.

Gdzie znajdziesz dobre kursy na mecz Turcja – Włochy?

Jeśli jesteś zdecydowany i chcesz postawić zakłady na mecz Turcja – Włochy, to polecamy zrobić to u któregoś z niżej wymienionych bukmacherów. Zwróć też uwagę na oferowane przez zakłady bukmacherskie bonusy na Euro 2020. Jest w czym wybierać!