To będzie coś

Arkadiusz Tańcula - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka typy na Fame MMA 18

Na wyczekiwane starcie Tańcula vs Wiewiór typy są już znane. 20 maja w Łodzi odbędzie się 18 edycja gali freak fight Fame MMA. W tym pojedynku stawką będzie pas mistrza kategorii 84 kg. Jak ambitny Arkadiusz Tańcula poradzi sobie z nieustępliwym Wiewiórem?

Arkadiusz Tańcula kurs BetclicMaksymilian Wiewiór Wiewiórka kurs Betclic
1.452.45
Kursy Betclic z dnia 12.05.2023. oferta może ulec zmianie.

Arkadiusz Tańcula – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka Fame MMA 18

Na najbliższej gali Fame 18 o mistrzowski tytuł kategorii wagowej do 84 kg zmierzą się Tańcula i Wiewiór. W szóstej walce wydarzenia będziemy obserwować starcie najwytrwalszych zawodników federacji. Już 20 maja 2023 roku w Łódzkiej Atlas Arenie będziemy świadkami wydarzenia, któremu będą towarzyszyć najlepsze sportowe emocje i freakowe performensy.

Na głośną walkę Tańcula vs Wiewiór typy można bez problemu obstawić na stronie partnera organizacji Fame – oficjalnej witrynie bukmachera Betclic. Zakłady na Fame MMA udostępnia tylko ten operator, jako oficjalny partner wydarzenia od pierwszej gali federacji.

Arkadiusz Tańcula – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka typy

Zapowiadana od dawna walka Tańcula vs Wiewiór w sobotę, 20 maja, w końcu dojdzie do skutku. Panowie powalczą o miano mistrza kategorii średniej w limicie 84 kg. Po długich ustaleniach do pojedynku dojdzie w dość dobrych wzajemnych relacjach. Nie ma tutaj realnego konfliktu pomiędzy zawodnikami. Starcie będzie czysto sportowe, a wszelkie sprzeczki obserwowane na konferencjach były spowodowane specyficznym poczuciem humoru zawodników, do którego zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

W przerwie między walkami na gali Fame 16 mieliśmy okazję obserwować moment uroczystego podpisania pewnego oświadczenia. Nieoficjalny prezes Polskiego Związku Freak Fightów Arkadiusz Tańcula ma ustąpić ze stanowiska po ewentualnej przegranej walce z Maksymilianem Wiewiórem. Czy po zwycięstwie Wiewiór zastąpi jego miejsce w zarządzie związku? To jeden z humorystycznych akcentów, który ma towarzyszyć zapowiadanej walce.

Arkadiusz Tańcula - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka typy

Typy na Tańculę na Fame MMA 18

Arkadiusz Tańcula to aspirujący zawodnik mieszanych sztuk walki. Jak sam mówi, w przyszłości chce koniecznie zawalczyć na profesjonalnych galach MMA. Jest to jego marzenie, które w niedalekiej przyszłości z dużym prawdopodobieństwem może się spełnić. Tańcula w przeszłości zwyciężał z mocnymi gwiazdami Fame, w tym pokonał rodzinę Murańskich, Mateusza Malczyńskiego i Alana Kwiecińskiego.

Walka z Wiewiórem o pas wagi średniej będzie etapem w drodze do marzeń Tańculi. Nie będzie to jednak łatwy pojedynek, ale na. Fame MMA 18 typy i kursy na zawodników już są dostępne, więc na pewno pomogą Ci w zbudowaniu solidnego kuponu. Kursy na Tańculę przemawiają za jego większą szansą na zwycięstwo, jednak w rywalizacji z Wiewiórem nigdy nic nie jest pewne. Maksymilian Wiewiór niejednokrotnie mierzył się z ciężkimi rywalami, odnosząc przy tym głośne i niespodziewane zwycięstwa. Czy tym razem będzie podobnie?

Tańcula na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 4-1-0
  • Waga: 87 kg
  • Wzrost: 183 cm
  • Wiek: 33 lata

Typy na Wiewióra na Fame MMA 18

Przeciwnikiem Tańculi będzie utalentowany zawodnik Fame z imponującym rekordem 5 zwycięstw i zaledwie 2 porażek. W porównaniu do swojego przeciwnika Wiewiór jest o wiele młodszy, nieco lżejszy i wyraźnie niższy. Prawdopodobnie stąd kurs na zakłady Fame MMA na tego zawodnika jest tym korzystnym dla typujących.

Maksymilian Wiewiór jest uwielbiany przez kibiców za podejście do swojej pracy, a w szczególności za starania włożone w treningi i występy publiczne. Wiewiór jako zawodnik ma swoje sztywne zasady, które zagwarantowały mu sukces. W starciu z Tańculą z pewnością pomoże wysoka wytrzymałość i świetna dyspozycja, jeśli chodzi o jego umiejętności walki w parterze.

Wiewiór na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 5-2-0
  • Waga: 85 kg
  • Wzrost: 178 cm
  • Wiek: 24 lata

Zakłady na Fame MMA 18

Nadchodzącą galę, w tym walkę Tańcula vs Wiewiór można obstawiać dzięki ofercie oficjalnego partnera organizacji Fame, firmie Betclic. Zastanawiasz się, jakie są typy na pojedynek Tańcula vs Wiewiór? Na wszystkie starcia, w tym na walkę Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian Wiewiór Wiewiórka typy i kursy są stale aktualizowane na oficjalnej stronie bukmachera w kategorii sztuk walki dla wydarzenia Fame MMA.

Walka Fame MMAKursy Betclic 
Marcin Dubiel – Amadeusz Ferrari Roślik1.28-3.15
Kacper Crusher Błoński – Amadeusz Ferrari Roślik2.45-1.45
Arkadiusz Tańcula – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka2.60-1.40
Mateusz Spysyński – jakub “Paramaxil” Frączek1.42-2.50
D. Dzinold Rzeźnik – R. Sutonator Pasut1.75-1.90
Tomasz Zadyma Gromadzki – Alan Kwieciński1.38-2.65
Elizabeth Lizi Anorue – Dominika Rybak4.80-1.12
Natan Pierzasty Marcoń – Dariusz Daro-Lew Kaźmierczuk1.12-3.55
Michał Wampir Pasternak – Piotr Szeli Szeliga4.80-1.12
Ewa Kleo Brodnicka – Marta Linkimaster Linkiewicz2.60-1.40
Kursy Betclic z dnia 12.05.2023. Oferta może ulec zmianie.