Walka prawdziwych koksów!

Robert Orzechowski vs Robert Burneika typy High League 3

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 04/07/2022
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 2100 zł + 600 zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Jak prezentują się na pojedynek Robert Orzechowski vs Robert Burneika typy, które można opracować na podstawie dotychczasowych wyczynów zawodników? Sprawdź, czego spodziewać się po walce!

Robert Orzechowski vs Robert Burneika typy High League 3

Robert Orzechowski vs Robert Burneika typy High League 3
High League 3 typyRobert „Robur WK” OrzechowskiRemisRobert „Hardkorowy Koksu” Burneika
Zwycięzca1.3545.002.87

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

Szykujesz się, żeby obstawiać na High League 3 zakłady? W takim razie pewnie zastanawiasz się, czy warto postawić kupon na walkę Robert Orzechowski vs Robert Burneika. Typy na ten pojedynek dość mocno wskazują na potencjalny sukces Robura WK. Z czego to wynika?

Cóż, powodów jest sporo. Niektórym wydaje się, że to Hardkorowy Koksu powinien wygrać ze względu na ogromną przewagę wagową, która wynosi aż około 30 kg. Trzeba jednak też pamiętać, że Burneika jest niemalże o 10 lat starszy od Robura WK i raczej wychodzi już z wieku szczytowych wyczynów sportowych. Do tego ma on za sobą jedynie trzy walki, z czego dwie stoczył wiele lat temu, a tę niedawną przegrał.

Robert Orzechowski jest sporo lżejszy i ma tylko minimalną przewagę wzrostu (2 cm), ale jest sporo młodszy i poważnie podchodzi do pojedynku. Przygotowuje się do niego we współpracy z doświadczonym trenerem Norbertem Daszkiewiczem. Można się więc spodziewać, że będzie przygotowany technicznie na zmierzenie się ze sporo cięższym przeciwnikiem, którego będzie się starał pokonać przy pomocy zwinności i dobrze przemyślanych ciosów. Warto zwrócić uwagę, że analitycy bukmacherscy wystawili całkiem niskie kursy na zakończenie walki w pierwszej rundzie, co może sugerować, że spodziewają się szybkiego nokautu na Burneice.

Czy w praktyce tak prezentujące się na pojedynek Robert Orzechowski vs Robert Burneika typy okażą się słuszne? Tego nie jesteśmy w stanie powiedzieć. Równie dobrze może się okazać, że Robur WK będzie mieć słabszy dzień albo że przewaga wagowa Burneiki okaże się po prostu nie do pokonania. Staramy się opracować na High League 3 typy o jak najwyższej jakości, ale sport to sport i nigdy nie można być pewnym ostatecznego rezultatu przed walką. Obaj panowie na pewno dadzą z siebie wszystko!

High League 3 typy na Robert Orzechowski vs Robert Burneika w Fortunie

Nie jesteś pewny, kto wygra w walce Robert Orzechowski vs Robert Burneika? Typy możesz opracować nie tylko na zwycięzcę pojedynku, ale również sporo innych rzeczy, które mogą się wydarzyć trakcie walki High League 3. Fortuna wystawiła sporo ciekawych rynków, które możesz zobaczyć w tabelce poniżej. Kto wie, może znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.

High League 3 zakładyTakNie
Koniec w 1. rundzie1.701.90
Koniec w 2. rundzie3.001.29
Koniec w 3. rundzie8.001.01
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 1.51.701.90
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 2.51.203.60
Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję5.501.08
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy2.25brak kursu
1. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję6.501.04
2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję12.00brak kursu
1. zawodnik wygra przed czasem1.502.25
2. zawodnik wygra przed czasem7.001.03

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna

Na High League 3 zakłady można obstawiać tylko na Fortunie, ale nie ma co z tego względu narzekać, bo bukmacher przygotował bardzo ciekawą i różnorodną ofertę, co widać zresztą po zamieszczonej powyżej tabelce. Podobna oferta jest dostępna na każdą walkę, nie tylko na tę Robert Orzechowski vs Robert Burneika. Typy różnego rodzaju możesz opracować i zweryfikować dla każdego pojedynku, więc bierz się za myślenie!

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
cashback 600 zł: x1 100% do 2100 zł: x4 po kursie 1.80 20 zł free (FKP): brak obrotu!

Bonus Fortuny na High League

Chcesz obstawiać High League 3? Fortuna ma bonus powitalny, który możesz wykorzystać, jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera! Składa się on z następujących części: 20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł. Każdy bonus oferowany przez bukmachera ma oczywiście swój regulamin, w tym odpowiedni warunek obrotu, który trzeba spełnić, żeby móc wypłacić pieniądze poza serwis. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami, zanim zdecydujesz się postawić kupon.

Zastanów się, czy chcesz wykorzystać tę kasę właśnie na High League 3 – zakłady są dostępne. Życzymy powodzenia!