Czekamy na powrót wirtuali

Totolotek sporty wirtualne

Obstawiaj zakłady!

Czy u bukmachera Totolotek sporty wirtualne są obecnie dostępne? Krótka odpowiedź brzmi: niestety nie. Ten buk był jednak w przeszłości znany z całkiem szerokiej oferty, więc kto wie, może niedługo wirtuale powrócą?

TOTOLOTEK ZMIENIA SIĘ W BWIN!

CZEKAMY NA NOWĄ ODSŁONĘ BWIN W POLSCE! TOTOLOTEK MOŻE CHWILIWO NIE DZIAŁAĆ!

Totolotek sporty wirtualne – krok po kroku

O co w ogóle chodzi z wirtualami? Mowa o rodzaju zakładów, gdzie obstawia się na symulowane wydarzenia sportowe, które tak naprawdę nie mają miejsca nigdzie na świecie. Można oczywiście oglądać zmagania widoczne na ekranie, ale są one generowane komputerowo. Wyniki czy poszczególne wydarzenia w trakcie meczu są po części losowe, a po części wyliczane na podstawie statystyk poszczególnych graczy czy zespołów.

Sporty wirtualne Totolotek – zasady

Co prawda na tę chwilę nie są dostępne do obstawiania sporty wirtualne… Totolotek w każdej chwili może je jednak przywrócić! Dlatego wypisujemy pokrótce podstawowe zasady, których możesz się spodziewać, jeżeli wirtuale znowu pojawią się w ofercie bukmachera:

  • Żeby obstawiać u buka Totolotek sporty wirtualne, trzeba założyć konto w serwisie.
  • Zakłady są dostępne tylko dla osób pełnoletnich.
  • Zakłady można obstawiać o dowolnej godzinie – symulowane mecze odbywają się przez całą dobę.
  • W większości przypadków na wirtualach nie można spełnić warunków obrotowych, np. tych związanych z bonusem powitalnym.

Totolotek sporty wirtualne – oferta

Jak na razie u buka Totolotek sporty wirtualne nie są widoczne na stronie, ale kiedyś było ich całkiem sporo. Jeżeli ponownie zostaną udostępnione, to spodziewamy się, że będzie można obstawiać przynajmniej kilka najpopularniejszych dyscyplin takich jak:

  • wirtualna piłka nożna
  • wirtualna koszykówka
  • wirtualny tenis
  • wirtualne wyścigi.

Jeśli chodzi o wyścigi, to bukmacherzy potrafią mieć w ich kwestii całkiem sporo fantazji. Nie wiemy, na co konkretnie postawi Totolotek. Sporty wirtualne u innych buków miewają jednak nie tylko wyścigi samochodów, motorów czy żużlowe, ale również psów i koni, a nawet… rydwanów. Biorąc pod uwagę sytuację na polskim rynku bukmacherskim, nie zdziwiłoby nas nawet, jakby na Totolotku pojawiły się wyścigi statków kosmicznych! Ale póki co czekamy na jakiekolwiek.

Kursy w sportach wirtualnych

U bukmachera Totolotek wirtualne sporty były niegdyś ważną częścią oferty, więc kursy wystawiane na tę kategorię zakładów nie dawały powodów do narzekań. Spodziewamy się, że jeżeli wirtualne powrócą, to ponownie będzie można puszczać na nie kupony w całkiem opłacalny sposób – oczywiście przy odrobinie szczęścia.

Bonusy i promocje w Totolotku

Totolotek nie jest może znany z najlepszych ofert promocyjnych na rynku, ale i tak można tam odebrać trochę bonusów. Z oczywistych względów na razie nie można ich jednak wykorzystać na sporty wirtualne.

Bonus na start

zmiana oferty!

  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Łączna wartość bonusu powitalnego dla osób, które wykorzystają podczas rejestracji w serwisie Totolotek kod promocyjny to 574 zł. Skąd taka kwota? Możesz otrzymać 25 zł w bonusie bez depozytu, 100% do 500 zł od pierwszej wpłaty i bonus mobilny o wartości 49 zł. Całkiem nieźle! Jeśli kuszą Cię te bonusy, to po prostu załóż konto na Totolotku i obstawiaj inne zakłady, czekając na wielki powrót sportów wirtualnych.

Zakłady na sporty wirtualne w Totolotku

Cóż, jeśli już cieszyłeś się na myśl, że będziesz mógł obstawiać u buka Totolotek wirtualne sporty, to niestety póki co będziesz zawiedziony, bo jeszcze nie powróciły one do oficjalnej oferty bukmachera. Mamy jednak nadzieję, że stanie się to już niedługo – a jeśli tak, to oczywiście tutaj o tym poinformujemy!