🎉 Eurowizja 2023 ⭐ Bukmacherzy, kursy, zakłady

Eurowizja 2023: bukmacherzy do zakładów

Obstawiaj faworytów!

Tańce, śpiewy, brokat, fajerwerki… Dobrze myślisz, to Eurowizja 2023! Bukmacherzy publikują oczywiście rynki i kursy na to, co się wydarzy w trakcie tego wyjątkowego wydarzenia artystyczno-komedyjnego, więc nie mogłoby zabraknąć go na naszej stronie.

KrajKurs STSKurs BetFan
Włochybrak12.00
Ukrainabrak4.50
Wielka Brytaniabrak15.00
Szwecjabrak2.35
Hiszpaniabrak22.00
Polska150.00100.00
Grecjabrak34.00
Serbiabrak34.00
Holandiabrak34.00
Francjabrak30.00
Obstawiaj!
Wybrane kursy na Eurowizję 2023, 07.03.2023 r. Kursy podlegają zmianom.

Eurowizja 2023 bukmacherzy legalni w Polsce

Kto wygra konkurs, czyim zwycięstwem zakończy się Eurowizja 2023? Bukmacherzy robią wszystko, co w ich mocy, aby jakoś sobie to wyliczyć. Pod spodem wyjaśnimy, na czym to polega i w jaki sposób powinieneś odczytać widoczne w tabeli poniżej liczby, jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia z zakładami. Ale najpierw sprawdź, jak wyglądają wystawione na konkurs Eurowizja 2023 kursy. Prezentujemy oferty legalnych bukmacherów, u których możesz bez obaw obstawiać na terenie naszego kraju! W tym roku równanie Eurowizja + Polska niestety znowu nie zapowiada się na zbyt dobry wynik, ale może znajdziesz ciekawy zakład na jakiś inny kraj?

STS
Bonus na zakłady
1660 zł
BetFan
Bonus na zakłady
300 zł
Fortuna
Bonus na zakłady
630 zł
eWinner
Bonus na zakłady
610 zł
Betcris
Bonus na zakłady
1400 zł

Pamiętaj, że w Polsce obstawianie jest legalne, ale wolno robić zakłady wyłącznie u bukmacherów, którzy otrzymali specjalną licencję Ministerstwa Finansów. Tylko u licencjonowanego buka możesz być pewny, że Twoje zakłady, wpłaty i wypłaty będą rozliczone uczciwie. Za grę u nielegalnych bukmacherów grożą kary, więc obstawiaj legalnie – my polecamy wyłącznie firmy bukmacherskie z pozwoleniem MF-u!

Eurowizja 2023 kursy

eurowizja kursy

Okej, już wiesz, że bukmacherzy przygotowali na konkurs Eurowizja 2023 kursy, ale co to oznacza w praktyce? Kurs to liczbowa reprezentacja tego, jakie są szanse, że dane wydarzenie się odbędzie. Na przykład, że Eurowizję wygrają Polacy albo że dana drużyna strzeli przynajmniej trzy gole w meczu. Im niższy kurs, tym większe szanse na określone wydarzenie. Kurs 1.00 oznacza absolutną pewność, więc raczej się z nim nie spotkasz. Natomiast kurs 10.00, 20.00, 100.00… To już raczej coś, co spowodowałoby istny opad szczęk nawet u ekspertów.

Podobnie jak przy innych zakładach, także w przypadku imprezy Eurowizja 2023 kursy przekładają się również oczywiście na wysokość potencjalnej wygranej z zakładu. Jeżeli postawisz na wydarzenie o kursie X i trafisz słusznie, Twoja nagroda wyniesie (stawka zakładu netto * X). Należy pamiętać, że w Polsce obowiązuje podatek, ze względu na który po postawieniu zakładu od stawki zostaje odjęte 12% jej wartości. W praktyce możesz więc wygrać (postawiona kwota * 0.88 * kurs). Jeśli na przykład postawisz stówkę po kursie 10.00, że Polska wygra imprezę, będziesz mieć szansę na wygraną 880 zł. Czy masz już jakiś pomysł na to, czyim zwycięstwem zakończy się Eurowizja? Zakłady bukmacherskie czekają!

Przed nami Eurowizja: bukmacherzy przewidują wyniki!

Zastanawiasz się, skąd buk może mieć pojęcie o tym, jak skończy się Eurowizja? Zakłady bukmacherskie nigdy nie są pewne, bo przyszłości nie zna ani gracz, ani firma oferująca możliwość obstawiania. Bukmacherowi zależy jednak, żeby oferowane przez niego kursy jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywiste prawdopodobieństwo. W końcu to dzięki temu ma szansę na zarobek! Gdyby buk wystawił na przykład kurs 10.00, że Niemcy wygrają mecz z Polską, no to cóż… Mógłby powoli zacząć się zgłaszać, aby zakwalifikowano go jako organizację charytatywna.

Właśnie dlatego od każdej strony prześwietlana jest także Eurowizja. Bukmacherzy angażują najlepszych ekspertów i analityków, aby w oparciu o dostępne dane wyliczyli, jakie jest prawdopodobieństwo na wygraną każdego zespołu. Biorą oni pod uwagę jakość poszczególnych piosenek, szum w internecie, opinie specjalistów, a nawet sytuację społeczną i polityczną. Na Eurowizji często liczy się bowiem również to, w jakiej sytuacji znajduje się akurat dane państwo – głosy widzów i jurorów bywają powodowane na przykład współczuciem.

Kto wygra Eurowizję 2023? Zakłady bukmacherskie na zwycięzcę

eurowizja bukmacherzy

Gdy zbliża się Eurowizja, bukmacherzy najczęściej zadają sobie pytanie o to, kto wygra całą imprezę. Owszem, można obstawiać też na inne wydarzenia, napiszemy o nich poniżej, ale… nie oszukujmy się – wszystkich najbardziej elektryzuje osoba ostatecznego zwycięzcy.

Publikowane na konkurs Eurowizja typy bukmacherskie zmieniają się w czasie w zależności od tego, co dzieje się na świecie. Zazwyczaj tworzy się pewien cykl, który polecamy Ci śledzić, jeżeli planujesz postawić na zwycięzcę imprezy Eurowizja 2023 zakłady bukmacherskie. 

Na początku nie wiadomo jeszcze w ogóle, kto będzie reprezentował dany kraj i z jaką piosenką. Wtedy analitycy faworyzują zwykle te państwa, które po prostu mają w zwyczaju wystawianie dobrych muzyków – kraje, które niejednokrotnie wygrały konkurs albo zajęły miejsce na podium, na przykład Włochy, Wielka Brytania, Szwecja czy Rosja.

Z czasem zaczynają się pojawiać informacje o kolejnych reprezentantach oraz ich piosenkach. Wtedy coraz więcej kształtu zaczyna nabierać w naszych oczach najbliższa Eurowizja. Typy bukmacherskie zmieniają się w oparciu o reakcje internautów i ekspertów na poszczególne piosenki. Czasami wpływ na sytuację mają również wydarzenia społeczne i politycze mające miejsce, zanim rozpocznie się Eurowizja. Kursy na zwycięstwo danego kraju mogą spaść, jeśli na przykład wydarzyła się tam jakaś katastrofa i Europejczycy zaczynają odczuwać wobec tamtejszych ludzi współczucie.

Eurowizja 2023: zakłady bukmacherskie na inne rynki

Jak już wspomnieliśmy, zwycięstwo określonego kraju to jeszcze nie koniec konkursu Eurowizja! Bukmacherzy z chęcią proponują także innego rodzaju rynki. Poniżej opiszemy, jak wyglądają najczęściej wystawiane na imprezę Eurowizja zakłady bukmacherskie.

Solo vs zespół

Czy wygra artysta solowy, czy może zespół? Cóż, odpowiedź na takie pytanie jest zdecydowanie łatwiejsza niż wybór spomiędzy dziesiątek biorących udział w konkursie krajów. Trafić we właściwą odpowiedź można nawet na zasadzie szczęścia. Niektórzy biorą tutaj pod uwagę to, czyim zwycięstwem zakończyła się poprzednia Eurowizja. Kursy mogą być nieco niżsi na “to drugie” wydarzenie, jako że fani mogą preferować zwycięstwo innej kategorii niż dotychczas – żeby nie było zbyt nudno!

Kobieta vs mężczyzna

Czy masz na konkurs Eurowizja typy bukmacherskie co do tego, czy wygra kobieta, czy mężczyzna? Jeśli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – również na to pytanie można często odpowiadać u bukmacherów w formie zakładu.

Skąd będzie pochodził zwycięzca

Na konkurs Eurowizja 2023 kandydaci zjadą się z całej Europy – i nie tylko, bo w imprezie biorą też przecież udział Izrael i Australia. Niekiedy bukmacherzy umożliwiają obstawianie na to, z jakiego regionu świata będzie pochodził zwycięzca. Południe Europy? Skandynawia? A może spoza Europy nadjedzie zwycięzca konkursu Eurowizja? Typy bukmacherskie w tej kategorii mogą się opierać między innymi na sytuacji politycznej i panujących akurat trendach muzycznych.

Które miejsce zajmie Rosja

Rosja to zawsze silny kandydat do zwycięstwa! Ludzie często mają więc na to, jak pójdzie im Eurowizja typy bukmacherskie – a co za tym idzie, pojawiają się zakłady na taki rynek. Oczywiście niekoniecznie dostępna musi być tylko opcja rosyjska. Możliwe, że Twój bukmacher wystawi też na przykład rynek “które miejsce zajmie Szwecja” albo jeszcze inny popularny kraj. W tym roku, cóż, Rosja nie zajmie żadnego miejsca, bo została zdyskwalifikowana. Jeden problem z głowy.

Eurowizja 2023: kiedy i gdzie obejrzymy konkurs?

Kiedy odbędzie się Eurowizja 2023? Zakłady bukmacherskie przelecą Ci przed nosem, jeżeli nie zapamiętasz sobie daty konkursu!

  • Lokalizacja imprezy: Liverpool, Wielka Brytania
  • Pierwszy półfinał: 9 maja 2023 roku
  • Drugi półfinał: 11 maja 2023 roku
  • Wielki finał: 13 maja 2023 roku

Kiedy poznamy więc dla konkursu Eurowizja 2023 wyniki i zwycięzców? Oczywiście pod koniec finału, czyli 13 maja 2023 roku.

FAQ

Kto wygra Eurowizję 2023?

Zakłady na konkurs Eurowizja 2023 wskazują na następujących faworytów: Szwecja, Ukraina i Finlandia. Kto faktycznie wzniesie kryształową statuetkę? Kursy na Eurowizję szaleją!

Kiedy Eurowizja 2023?

Kiedy odbędzie się Eurowizja? Bukmacherzy zawsze wystawiają zakłady na sporo przed samą imprezą, ale ta odbędzie się w dniach od 9 do 13 maja 2023.

Gdzie najlepiej robić zakłady na Eurowizję 2023?

Wybór należy do Ciebie, w bardzo wielu miejscach jest dostępna do obstawiania Eurowizja. Bukmacherzy, których polecamy my to głównie STS oraz LV BET. Obie firmy mają szeroką ofertę rynków i bonusów. Warto jednak sprawdzić także innych buków!

Czy obstawianie Eurowizji jest legalne?

Jasne! Kiedy nadchodzi Eurowizja, typy na zwycięzcę same cisną się do głowy. Na szczęście możesz w pełni legalnie postawić zgodnie ze swoją intuicją. Ważne tylko, abyś wybrał bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów na działalność w Polsce.

Czy zakłady na Eurowizje są ustawione?

Oczywiście, że nie! Przed zakończeniem głosowania nikt nie wie, czyim zwycięstwem zakończy się Eurowizja. Zakłady bukmacherskie nie są ustawione i nie ma możliwości, żeby takie były.