Raper kontra influencer

Przemysław Kolarczyk vs Alan Godziński typy High League 3

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 05/02/2023
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 10 zł + 3x cashback po 100, 200 i 300zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Nie tak łatwo opracować na walkę Przemysław Kolarczyk vs Alan Godziński typy, bo mamy do czynienia ze starciem między zawodnikami o dosyć niedużym doświadczeniu w oktagonie. Przyjrzyjmy się ich sylwetkom, żebyś mógł sam zdecydować, czy Twoim zdaniem opłaca się obstawiać na High League 3 zakłady na ten pojedynek.

Przemysław Kolarczyk vs Alan Godziński typy High League 3

Przemysław Kolarczyk vs Alan Godziński typy
High League 3 typyPrzemysław „Kolar” KolarczykRemisAlan „Alan Człowieku” Godziński
Zwycięzca1.5345.002.30

Kursy z dnia 24.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

Jeśli planujesz obstawiać na High League 3 zakłady, to zapewne przyglądasz się wszystkim walkom po kolei i szukasz kursów z value. W temacie walki Przemysław Kolarczyk vs Alan Godziński typy rzeczywiście mogą się wydawać kuszące, bo kursy na obu zawodników są potencjalnie opłacalne. Nie mamy tutaj do czynienia z faworytem tak oczywistym, żeby postawiony na niego zakład był praktycznie bezsensowny ze względu na podatek od kuponu. Z drugiej strony poziom niepewności jest spory i trudno podjąć decyzję, bo obaj zawodnicy mają niewielkie doświadczenie.

Możemy być pewni, że obaj będą mocno zmotywowani, żeby oklepać co nieco przeciwnikowi, bo już na konferencji przed galą nastroje były, delikatnie rzecz ujmując, bojowe. Panowie praktycznie rzucili się sobie do gardeł i musieli zostać powstrzymani przez ochronę po tym, jak Kolarczyk nazwał Alana “pseudoraperem”, a potem nie przestawał go prowokować.

Jeśli chodzi o doświadczenie, to Kolar ma minimalną przewagę, walczył już bowiem na High League 1. Wcale nie poszło mu wtedy jednak za dobrze. Już po pierwszej rundzie doznał kontuzji kolana i nie mógł kontynuować walki, a do momentu eliminacji nie sprawiał wrażenie szczególnie dobrze odnajdującego się w oktagonie. Jego przeciwnik, Alan Godziński, to z kolei totalna niewiadoma. Jeżeli niezbyt wierzysz w umiejętności Kolarczyka, to w kursie wystawionym na Godzińskiego możesz dostrzec pewne value, ale trzeba pamiętać, że w przypadku High League 3 zakłady na tę walkę wydają się nawet bardziej ryzykowne niż typowy kupon.

Potencjalnie na korzyść Alana może przemawiać prawdziwie pokręcony mental. Nie dość, że raper jest rozsierdzony po komentarzach Kolara z konferencji, to do tego… W zeszłym roku potrącił on człowieka samochodem i przyznał potem, że zrobił to specjalnie, bo ofiara na to “zasługiwała”. Można podejrzewać, że zawodnik o takim podejściu w trakcie walki nie cofnie się przed niczym. Z drugiej strony sporo łatwiej podskakiwać z kilkutonowej puszki metalu niż stojąc z kimś oko w oko w oktagonie. Ostatecznie polecamy Ci dobrze przemyśleć, jakie opracujesz na walkę Przemysław Kolarczyk vs Alan Godziński typy. Niech zadecyduje Twoja intuicja, to właśnie Ty sam zresztą powinieneś analizować wszystkie wymyślane na High League 3 typy.

High League 3 typy na Przemysław Kolarczyk vs Alan Godziński w Fortunie

W przypadku walki Przemysław Kolarczyk vs Alan Godziński typy możesz opracować nie tylko na 1X2, czyli zwycięzcę albo remis, ale również na inne ciekawe rynki zaproponowane na High League 3. Fortuna ma ich do wyboru całkiem sporo, co doskonale widać w tabelce poniżej.

High League 3 zakładyTakNie
Koniec w 1. rundzie2.501.40
Koniec w 2. rundzie3.501.20
Koniec w 3. rundzie6.001.06
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 1.52.521.40
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 2.51.801.80
Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję2.501.41
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy7.00brak kursu
1. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję3.501.21
2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję6.001.06
1. zawodnik wygra przed czasem2.001.64
2. zawodnik wygra przed czasem5.001.10

Kursy z dnia 24.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna

Masz już na najbliższą galę High League 3 typy? W takim razie ucieszy Cię wiadomość, że bukmacher Fortuna pozwoli Ci je zrealizować. W serwisie znajdziesz szeroką ofertę rynków na wszystkie walki. Taki zakres możliwości jak ten zaprezentowany w tabelce powyżej jest dostępny dla każdego pojedynku. Pozostaje tylko postawić kupon!

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
cashback x3 po 100, 200 i 300 zł 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Bonus Fortuny na High League

Chcesz postawić jak najbardziej opłacalny kupon na High League 3? Typy to jedno, ale przyda Ci się też bonus na start. Jeżeli nie masz jeszcze konta u buka Fortuna, to po rejestracji będziesz mógł odebrać atrakcyjny pakiet 20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł. Sprawdź regulamin promocji, przygotuj się na spełnienie warunków obrotu i obstawiaj na High League 3 zakłady z dodatkową kasą!