Będzie wyrównana walka!

Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak typy High League 3

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 30/03/2023
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 10 zł + 3x cashback po 100, 200 i 300zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Z okazji zbliżającej się walki Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak typy są już gotowe – wykorzystaj je jako bazę do własnej analizy, żeby postawić na High League 3 zakłady. To co, przechodzimy do konkretów?

Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak typy High League 3

Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak
High League 3 typyPaweł „Scarface” BombaRemisMateusz „Tarzan” Leśniak
Zwycięzca1.7440.001.96

Kursy z dnia 24.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

Całkiem ciekawie zapowiadają się przed galą High League 3 zakłady na tę walkę. W przypadku matchupu Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak typy nie faworyzują w mocny sposób żadnego z fighterów, co widać zresztą po względnie wyrównanych kursach. Tutaj naprawdę masz szansę wykazać się umiejętnością analizy oraz intuicją, bo ta walka może się potoczyć na tysiąc różnych sposobów i nawet bukmacherzy nie są na tyle odważni, żeby wystawić na jednego z zawodników wysoki kurs.

Według ekspertów minimalnie większe szanse ma Paweł „Scarface” Bomba, ale w praktyce dopuszczają oni, że jego przeciwnik spokojnie może położyć go na łopatki i nie okazałoby się to żadnym zaskoczeniem.

Jeśli chodzi o warunki fizyczne, wygląda na to, że Tarzan będzie mieć przewagę. Mierzy on niemal 10 cm więcej od Bomby, dominuje także pod względem masy. Do tego Mateusz miał już szansę wystąpić na gali freak fights. Konkretnie zaprezentował się na Elite Fighters 1 w 2021 roku, kiedy wygrał przeciwko Filipowi Ćwiekowi po długiej i ciężkiej walce decyzją sędziowską. Walczył też na otwarciu High League 2 z Konradem Karwatem i wtedy dał się pokonać już w drugiej rundzie mimo przewagi wzrostu aż 20 cm nad przeciwnikiem. Wytłumaczyć Tarzana można trochę tym, że walczył na zastępstwo kontuzjowanego zawodnika, więc miał mało czasu na przygotowania.

Skąd fakt, że dla walki Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak typy faworyzują nieco Bombę? Możliwe, że jest to spowodowane długim doświadczeniem tego zawodnika w boksie i ogólnie sportach uderzanych. Jest więc szansa, że zdominuje on przeciwnika w stójce i po prostu pokona doświadczeniem z ringu.

Ostatecznie decyzja należy do Ciebie. Dobrze przemyśl, jakie opracować na pojedynek Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak typy. Są na High League 3 zakłady o nieco mniejszym stopniu skomplikowania, to znaczy takie, gdzie w walce uczestniczą fighterzy, których częściej widywaliśmy w oktagonie. W tym przypadku bardzo możliwe, że będziesz musiał zdać się na intuicję. Pamiętaj, że na High League typy możesz zrealizować również na rynkach dotyczących przebiegu walki – o tym dalej w artykule.

High League 3 typy na Paweł „Scarface” Bomba vs Mateusz „Tarzan” Leśniak w Fortunie

Spójrz, jakie możesz mieć na High League 3 typy. Wszystkie poniższe rynki są dostępne u bukmachera Fortuna. High League 3 możesz obstawiać nawet jeżeli nie masz mocnej intuicji co do tego, kto wygra walkę.

High League 3 zakładyTakNie
Koniec w 1. rundzie2.501.40
Koniec w 2. rundzie3.001.29
Koniec w 3. rundzie6.001.06
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 1.52.521.40
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 2.51.651.98
Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję2.751.34
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy2.751.34
1. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję5.001.10
2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję6.001.06
1. zawodnik wygra przed czasem2.501.41
2. zawodnik wygra przed czasem3.001.29

Kursy z dnia 24.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna

Jeśli chodzi o High League 3, typy możesz zrealizować wyłącznie u bukmachera Fortuna. Nie jest to jednak powód do żadnego narzekania, bo platforma podeszła do wydarzenia bardzo poważnie i opublikowała pełen zakres rynków na wszystkie walki. Podobną ofertę jak na ten pojedynek znajdziesz na każdy inny, więc możesz opracować kupon składający się z różnorodnych warunków na poszczególne starcia.

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
Cashback x3 po 100, 200 i 300 zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Bonus Fortuny na High League

To jak, przygotowałeś już na High League 3 typy, które Twoim zdaniem warto obstawić? W takim razie biegnij na Fortunę. Jeżeli nie masz jeszcze konta u buka, to mamy dobrą wiadomość. Na start możesz odebrać atrakcyjny pakiet powitalny 20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł. Sprawdź warunki obrotowe i obstawiaj z dodatkowymi środkami! Pamiętaj, że każda część bonusu ma swój regulamin, który warto sprawdzić, zanim zaczniesz realizować promocję. Powodzenia w zakładach!