Jak nic Urugwaj

Mundial 2022: Urugwaj - Korea Południowa kursy i typy

Na mecz Urugwaj – Korea Południowa typy mają jednego faworyta i jest nim reprezentacja Urusów. To drużyna, w której występują zawodnicy, którzy na co dzień grają w europejskich klubach. Urugwaj zwykle nie zawodzi.

Mecz Urugwaj – Korea Południowa kursy i typy

Obstawianie Mundialu 2022 to możliwość przewidzenia tego, kto awansuje z grupy H do fazy pucharowej. To właśnie w tej stawce rywalizuje Urugwaj, Korea Południowa, Portugalia i Ghana. Według kursów głównymi kandydatami do 1/8 finału są Portugalczycy i Urugwajczycy. To reprezentacje, które zazwyczaj wychodzą z grupy na wielkich turniejach. Korea Południowa i Ghana to trudni rywale, ale o zdecydowanie mniejszym potencjale.

W spotkaniu Urugwaj – Korea Południowa kursy opowiadają się po stronie tej pierwszej reprezentacji. To drużyna, która cztery lata temu odpadła w ćwierćfinale Mundialu. Wówczas od Urugwaju lepsza była Francja, późniejszy Mistrz Świata. Urusi wychodzili z grupy na trzech ostatnich turniejach MŚ. To pokazuje, że ekipa ta nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Tymczasem Korea Południowa na ostatnim Mundialu odpadła po fazie grupowej. Co jednak ciekawe, Koreańczycy zdołali pokonać ta tamtym turnieju reprezentacje Niemiec, czyli ówczesnych mistrzów świata.

Na Mundial 2022 typy dotyczące spotkania Urugwaj – Korea Południowa powinny być odpowiednio przeanalizowane. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę aktualną formę drużyn, potencjał kadrowy, a także dane statystyczne.

Urugwaj – Korea Południowa kursy

Przed meczem Urugwaj – Korea Południowa typy zazwyczaj dotyczą rynków 1X2. Użytkownicy zastanawiają się, jakim wynikiem zakończy się ta rywalizacja. W ocenie bukmacherów zdecydowanie więcej szans na sukces mają Urugwajczycy. To doświadczona ekipa, w której wciąż występuje Luis Suarez i Edinson Cavani. Selekcjonerem kadry nie jest już Oscar Tabarez, a Diego Alonso. Zmiana ta nie wpłynęła na styl gry reprezentacji Urugwaju. Urusi wciąż bazują na szczelnej defensywie i twardej grze – często na pograniczu faulu.

Obrona Urugwaju jest trudna do sforsowania, dlatego Koreańczycy będą musieli się sporo napracować, żeby strzelić gola. To jednak nie jest niewykonalne, bo w swoich szeregach posiadają Heunga Min Son, napastnika Tottenhamu. Zawodnik ten strzela sporo goli w Premier League, a więc doskonale potrafi radzić sobie z twardo grającymi obrońcami. Mimo to w kursach na BTTS bukmacherzy przewidują, że obie drużyny nie będą strzelać.

Jeśli chodzi o Mundial 2022 kursy długoterminowe na zwycięstwo grupy H pokazują, że wyżej oceniane są szanse Portugalii niż Urugwaju. A to oznacza, że jeśli Korea Południowa chce realnie włączyć się w grę o awans, to powinna szukać punktów właśnie w pojedynku z podopiecznymi Diego Alonso. Przeciwko Portugalii o taką zdobycz może być jeszcze ciężej.

Mundial 2022 – mecz Grupy H: Urugwaj – Korea Południowa typy

W spotkaniu Urugwaj – Korea Południowa typy mogą dotyczyć wielu zdarzeń, bo bukmacherzy oferują rozbudowane rynki pre-match i live. Co prawda większość typerów próbuje przewidzieć, jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Naszym zdaniem Urugwaj może dominować nad Koreą Południową, jeśli chodzi o warunki fizyczne. To daje przewagę Luisowi Suarezowi i spółce m.in. przy stałych fragmentach gry. Co więcej, Urusi są znacznie bardziej doświadczoną drużyną na tego rodzaju turniejach. Poprzedni Mundial zaczęli od zwycięstwa. Na pewno tym razem również będą zdeterminowani, żeby dopisać sobie 3 punkty. To bardzo ułatwia grę w kolejnych spotkaniach.

W zakładach na Mistrzostwa Świata 2022 typy nie stawiają Korei Południowej w gronie faworytów. Mimo wszystko trzeba pamiętać, że to drużyna, która regularnie występuje na Mundialu. Od 1986 roku Korea Południowa zawsze bierze udział w Mistrzostwach Świata. Do tej pory jej najlepszy występ to ten z 2002 roku, kiedy to zajęła czwarte miejsce. Na poprzednich dwóch turniejach Koreańczycy nie wyszli z grupy. Tym razem również będzie o to trudno, bo grupa H jest wyjątkowo wymagająca.

Typy na Urugwaj

Urugwaj to nacja, dla której piłka nożna jest bardzo istotna. Urusi byli pierwszymi Mistrzami Świata. Po ten sukces sięgnęli w 1930 roku, a 20 lat później powtórzyli ten wyczyn. Ostatni raz byli blisko takiego osiągnięcia w 2010 roku, ale wówczas koniec końców zakończyli turniej na czwartej lokacie. W meczu Urugwaj – Korea Południowa typy w dużej mierze faworyzują podopiecznych Diego Alonso. Wygrana przeciwników byłaby odbierana, jako niespodzianka Mistrzostw Świata. Nie można tego wykluczyć, ale jest mało przesłanek, które przemawiałyby za Koreą.

Przede wszystkim turniej w Katarze, to ostatnie Mistrzostwa Świata Luisa Suareza i Edinsona Cavaniego. To napastnicy, którzy przez lata występowali w reprezentacji Urugwaju. Na pewno liczą na to, by pozytywnym akcentem pożegnać się z tym turniejem. Wystarczy zauważyć, że Luis Suarez to najlepszy strzelec w historii urugwajskiej kadry. To on może być największą bronią w spotkaniu przeciwko Korei Południowej. Dlatego warto rozważyć zakłady na jego gola w tym meczu.

Na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady zrobisz też w odniesieniu do liczby goli. W przypadku Urugwaju zwykle obstawia się under 2.5, bo to ekipa skoncentrowana na destrukcji. W 3 z 5 ostatnich bezpośrednich meczów padało maksymalnie 2 bramki. Co ciekawe, Urugwaj w tym czasie zanotował cztery zwycięstwa.

Typy na Korea Południowa

Korea Południowa doskonale zna styl gry preferowany przez Urugwaj, bo w ostatnich latach dość często rywalizowała z tą drużyną. W 2018 i 2014 roku obie ekipy rozegrały mecze towarzyskie. Przed czterema laty zwyciężyli właśnie Koreańczycy 2:1, a osiem lat temu triumfował Urugwaj 1:0. Co ciekawe, na Mistrzostwach Świata 2010 Korea Południowa mierzyła się z Urugwajem w 1/8 finału. Wówczas górą byli Urusi triumfując 2:1. 

Wyniki z przeszłości pokazują, że Korea nie musi składać broni przed pierwszym gwizdkiem. Dla podopiecznych Paulo Bento to szansa, żeby zaskoczyć faworyta, tak jak zrobili to na Mundialu 2018. Wówczas zwycięstwo Korei Południowej nad Niemcami wyrzuciło tych drugich z turnieju. Tamta historia pokazuje, że ekipa z Azji nie ma kompleksów przed żadnym rywalem. W typach na Mundial 2022 warto o tym pamiętać, a obstawiając zwycięstwo Korei w najbliższym spotkaniu można sporo zarobić.

Typy na Urugwaj – Korea Południowa okiem innych

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇