Trójkolorowi odkupią winy?

Mundial 2022: Francja - Australia kursy i typy

Wszystkich ciekawi mecz Francja – Australia. W końcu Trójkolorowi zaliczani są do grona faworytów Mistrzostw Świata w Katarze. Jakim wynikiem zakończy się nadchodzące starcie Francja – Australia? Typy i analizy znajdziesz w naszym tekście.

Mecz Francja – Australia kursy i typy

Obstawianie Mundialu 2022 ruszyło z kopyta. Przed meczem Francja – Australia kursy wyraźnie wskazują na Trójkolorowych, czemu absolutnie nie można się dziwić. Francuzi to aktualni Mistrzowie Świata i choć ostatnia Liga Narodów UEFA w ich wykonaniu była bardzo przeciętna, by nie użyć mocniejszych słów, to wciąż Didier Deschamps ma do dyspozycji prawdziwą plejadę gwiazd, z takimi nazwiskami, jak Mbappe, Dembele, Nkunku czy Tchouameni. Bukmacherzy wyraźnie to zauważają, wystawiając na Mundial 2022 kursy faworyzujące właśnie Trójkolorowych.

Po drugiej stronie boiska staną reprezentanci Australii, którzy też nie zachwycili na ostatnim dużym turnieju. W Pucharze Azji odpadli już w ćwierćfinale, przegrywając ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Wystarczy dodać, że Australijczycy bronili tytułu. Ostatnie trzy Mistrzostwa Świata kończyły się dla nich na fazie grupowej. Jak będzie tym razem? Jak rozpoczną Mistrzostwa Świata 2022? Francja – Australia będzie meczem, który da sensacyjne rozstrzygnięcie czy wygra jednak faworyt?

Francja – Australia kursy

Jeżeli masz już w głowie na mecz Francja – Australia typy, to warto porównać kursy bukmacherskie. Spójrz na powyższą listę, zawierającą rekomendowanych bukmacherów. Dowiesz się z niej, na której stronie warto postawić na wygraną Francji, remis czy wygraną Australii. Różnice może i są niewielkie, ale grając za wyższą stawkę czy kupony akumulowane, warto wybrać najlepsze na Mistrzostwa Świata 2022 kursy.

Kupon akumulowany wydaje się być słowem klucz, jeżeli chcesz obstawiać wygraną Francji. W przypadku zakładu typu singiel, czysta jedynka na Trójkolorowym nie da dużego, potencjalnego zarobku. Warto więc dołożyć do kuponu inne zakłady czy poszukać innego rozstrzygnięcia meczu. Wygrana Australii? Remis? To mało prawdopodobne, ale mamy inne na mecz Francja – Australia typy, które w dalszej części tekstu podpieramy analizami.

Mundial 2022 – mecz Grupy D: Francja – Australia typy

Sprawdziłeś już na mecz Francja – Australia kursy bukmacherskie? To dobrze, ale warto rzucić okiem także na powyższe dane. Przeanalizuj ostatnie wyniki Francuzów i Australijczyków, spójrz na bogatą historię bezpośrednich spotkań. Nie pomijaj także liczy strzelonych i straconych goli przez obie reprezentacje. Wszystkie te statystyki są bardzo wymowne i pozwolą Ci lepiej obstawiać Mundial 2022. Francja – Australia? Kto wygra? Masz już pomysł?

Typy na Francję

Kiedy spojrzymy na takie nazwiska, jak Kylian Mbappe, Ousmane Dembele czy Christopher Nkunku, to każdy z nich jest piłkarzem, potrafiącym w pojedynkę rozstrzygać o losach meczów. Trójkolorowi mają wielu jakościowych graczy, a niektórzy uważają, że śmiało mogliby stworzyć nawet dwie bardzo silne reprezentacje, bijące się o najwyższe cele.

To wszystko teoria, a ostatnie spotkania pokazały, że Francuzi mają swoje problemy. Tylko jedna wygrana, przy dwóch remisach i trzech porażkach w Lidze Narodów UEFA wprawiła Deschampsa i jego podopiecznych w spore zakłopotanie. Czyżby Les Bleus zgubli formę przed najważniejszą imprezą roku, którą jest Mundial 2022? Francja – Austria to mecz, który da pierwszą odpowiedź na to arcyważne dla Francuzów pytanie.

Naszym zdaniem obrońcy tytułu mistrzowskiego wyrzucli już z głów nieudane występy w Lidze Narodów UEFA, kiedy to przegrali z Danią, Chorwacją czy zaledwie zremisowali z Austrią. Na Mistrzostwa Świata w Katarze będą w pełni gotowości i mecz z Australią wygrają.

Potwierdzeniem tego może być statystyka, mówiąca o tym, że Trójkolorowi wygrali dwa ostatnie bezpośrednie mecze przeciwko Australijczykom. Ostatni 2:1, a wcześniejszy aż 6:0. Kangury nie mają w kadrze wielkich nazwisk i choć przed Mundialem wygrali sporo spotkań, to klasa ich rywali była zdecydowanie niższa od tej, którą charakteryzuje się reprezentacja Francji.

Swoją klasę chciałby potwierdzić także Kylian Mbappe. Jeżeli zostałby królem strzelców Mistrzostw Świata w Katarze, zostałby okrzyknięty najlepszym piłkarzem świata. Na poprzednim Mundialu zdobył cztery gole, a koronę strzelecką założył Harry Kane, zdobywca 6 goli. Mecz z Australią wydaje się starciem, w którym Mbappe może rozwiązać swój worek z bramkami.

Analizując przed konfrontacją Francja – Australia kursy, uważamy, że warto zagrać zakład łączony: zwycięstwo Francji, over 2.5 gola w meczu i Kylian Mbappe jako strzelec przynajmniej jednej bramki. Gracz PSG to w ostatnim czasie najlepszy strzelec Trójkolorowych. Od jego bramek często zależy to, czy Francja wygra, zremisuje czy przegra. Liczymy, że i podobnie będzie w przypadku prognozowanego przez nas zwycięstwa nad Australią.

Typy na Australię

Jak sam widzisz, nasza analiza nie dała wielu argumentów, przemawiających za Kangurami. Australijczycy skazywani są na pożarcie, ale jednego jesteśmy pewni – na pewno łatwo się nie poddadzą. Spróbujmy znaleźć więc na Mundial 2022 typy na Australię.

Choć Australijczycy przegrali dwa ostatnie mecze przeciwko Trójkolorowym, to nadzieję w ich serca wlewa fakt, że bilans bezpośrednich starć to 2 porażki, 1 remis i 1 wygrana. Jak widać, Francuzów udało już się pokonać, ale z drugiej strony, to odległe czasy. Jedyna do tej pory wygrana Australii nad Francją miała miejsce w 2001 roku. Ponad dwie dekady temu.

Naszą uwagę przykuło jednak coś innego. W dwóch, z czterech bezpośrednich meczy, Australia potrafiła zdobyć gola przeciwko Francuzom. Jeżeli dołożymy do tego, że Kangury w zdecydowanej większości meczów przed Mundialem trafiały do siatki, a Trójkolorowym rzadko zdarzało się grać na “czysto”, można pokusić się o zakłady na gola dla Australii bądź na obie strzelą.

Typy na Francja – Australia okiem innych

Jakie na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady stawiają inni typerzy, jeżeli chodzi o mecz Francji z Australią? Szczegóły sprawdzisz poniżej. Porównaj swoje i nasze na typy na Mundial 2022 z tym, co grają inni i wybierz jak najbardziej rozsądne zakłady.

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Jeżeli postawiłeś na Mundial 2022 zakłady na mecz Trójkolorowych z Kangurami, to poniżej zapoznasz się z wynikiem końcowym tego starcia oraz garścią interesujących statystyk. Dowiesz się, czy nasze typy się sprawdziły, a dodatkowo pozyskasz cenne informacje, które przydadzą się, kiedy będziesz tworzył kolejne na Mistrzostwa Świata 2022 typy.