Gang Olsena w akcji!

Mundial 2022: Dania - Tunezja kursy i typy

Mecz Dania – Tunezja rozpocznie rywalizację w Grupie D Mistrzostw Świata 2022. Czy zakończy się zgodnie z przewidywaniami ekspertów, a może będziemy świadkami niespodzianki? Sprawdź przed spotkaniem Dania – Tunezja typy, które przygotowaliśmy.

Mecz Dania – Tunezja kursy i typy

Już 22 listopada Dania zagra z Tunezją na Education City Stadium. Przed meczem Dania – Tunezja kursy bukmacherskie faworyzują tych pierwszych. Specjalnie to nie zaskakuje, bo Duńczycy mają za sobą udany udział w Lidze Narodów UEFA. Piłkarze Gangu Olsena, bo tak brzmi ich przydomek, zajęli drugie miejsce, ustępując jedynie Chorwacji. W tych rozgrywkach dwukrotnie potrafili ograć naszpikowaną gwiazdami reprezentację Francji. Wobec tego wszystkiego, Duńczycy mają rozbudzone nadzieje na Mistrzostwa Świata 2022. Dania – Tunezja ma być meczem, który rozpocznie ich fantastyczną, katarską przygodę.

Nikt nie ukrywa, że reprezentacja Danii liczy na lepszy wynik, niż przed czterema laty w Rosji, kiedy to zakończyła swoją przygodę na 1/8 finału. Plan minimum? Wydaje się, że powtórzenie ćwierćfinału z 1998 roku jest właśnie nim. Wszystko co powyżej, zostanie uznane w Kopenhadze i innych duńskich miastach za sukces.

I choć na Mundial 2022 kursy przemawiają za Duńczykami, to Tunezja także ma swoje ambicje. Do tej pory pięciokrotnie uczestniczyła w Mistrzostwach Świata i ani razu nie udało jej się wyjść z grupy. Podobnie było na mundialu w Rosji. Wtedy jednak potrafiła, jak równy z równym, walczyć z Anglią, ostatecznie przegrywając 1:2. Czy Tunezyjczycy są w stanie sprawić niespodziankę przeciwko Duńczykom? Czy warto stawiać tak oczywiste zakłady na Mundial 2022? Odpowiedź znajdziesz w naszym tekście.

Dania – Tunezja kursy

Powyżej zapoznasz się z porównaniem kursów bukmacherskich, które dokładnie pokaże Ci, gdzie warto obstawiać wygraną Danii, gdzie remis, a u którego bukmachera są najwyższe kursy na niespodziankę pod postacią zwycięstwa reprezentacji Tunezji.

Analizując wystawione przed meczem Dania – Tunezja kursy, widać, że to właśnie Gang Olsena jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Zakład pojedynczy na ich zwycięstwo będzie logiczny jedynie, kiedy zagrasz za większą stawkę. W przypadku niskiej stawki, warto poszukać kolejnych zdarzeń i wysłać kupon akumulowany. Zgoła inaczej wygląda to w przypadku stawiania na remis bądź wygraną Tunezyjczyków. Tutaj potencjalny profit jest bardzo okazały, ale czy taki scenariusz się ziści?

A może zainteresują Cię także inne na mecz Dania – Tunezja typy? W dalszej części tekstu przeanalizowaliśmy, co jeszcze opłaca się obstawić. Pamiętaj jednak, że to tylko nasze prognozy, a nie złoty środek, jak wygrać. Zakłady zawsze wiażą się z ryzykiem, a mylą się nawet najlepsi typerzy.

Mundial 2022 – mecz Grupy D: Dania – Tunezja typy

Nadchodzący mecz to pierwszy występ obu reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Katarze. W związku z tym, szukając wskazówek, warto spojrzeć na powyższe okno. Sprawdzisz w nim ostatnie wyniki Duńczyków i Tunezyjczyków. Dzięki temu będziesz wiedział, w jakiej formie były obie reprezentacje przed Mundialem 2022.

Poczytasz także o historii bezpośrednich meczów, a co najważniejsze, zapoznasz się z dokładnymi statystykami, co do liczby strzelonych czy straconych goli oraz otrzymanych kartek. Dokładając do tego siłę ostatnich rywali Duńczyków i Tunezyjczyków, będziesz widział, która reprezentacja dysponuje lepszym potencjałem w ofensywie i w defensywie.

Jeżeli masz już pomysły, jakie przygotować na mecz Dania – Tunezja typy, porównaj je z naszymi przewidywaniami na Mundial 2022. Dania – Tunezja? Kto wygra?

Typy na Danię

Zaczniemy z grubej rury. Przewidujemy, że Dania wygra nadchodzący mecz i zrobi to w imponującym stylu. Zważywszy na oferowane na starcie Dania – Tunezja kursy, granie czystej jedynki średnio się opłaca, ale już typowanie z handicapem, że Duńczycy wygrają przynajmniej dwoma golami, wygląda zdecydowanie lepiej.

Dania przed Mistrzostwami Świata prezentowała wyborną formę. Ekipa ta ma na rozkładzie dwukrotnie Francję (2:1 oraz 2:0). Duńczycy potrafili ograć też 3:0 Serbów czy toczyć dwa zacięte mecze z Chorwatami. Nie ma co ukrywać, że siła każdej z tych reprezentacji jest nieporównywalnie wyższa od Tunezyjczyków. Skoro Dania potrafiła strzelić dwa razy po dwa gole Francji czy trzy bramki Serbii, to przy takim potencjale ofensywnym, aż trudno uwierzyć, że Tunezja będzie się w stanie skutecznie bronić.

Eriksen, Dolberg, Cornelius czy Skov Olsen to niezwykle groźni gracze, którzy w ostatnich meczach zdobywali gole dla swojej reprezentacji. Są w wybornej formie, a to oznacza, że tunezyjska defensywa, w której nie ma wielkich nazwisk, może mieć spore problemy z powstrzymaniem Gangu Olsena.

Choć do tej pory Dania i Tunezja grały przeciwko sobie tylko jeden raz, to tutaj także znajdujemy wskazanie na Duńczyków. Towarzyskie starcie zakończyło się bowiem ich wygraną, stosunkiem goli 2:1. I niech to będzie najlepsze podsumowanie uzasadnienia, dlaczego na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady stawiamy na wygraną reprezentacji Danii.

Typy na Tunezję

A co jeśli ktoś będzie chciał wykorzystać wysokie przed meczem Dania – Tunezja kursy na wygraną Tunezyjczyków i postawić takie zakłady? Naszym zdaniem, nie ma to większego sensu, ale warto poszukać innego, choć trochę optymistycznego dla reprezentacji Tunezji scenariusza.

W tym miejscu warto wrócić wspomnieniami do 2018 roku i Mistrzostw Świata w Rosji. Choć wówczas Tunezja przepadła w fazie grupowej, to w każdym z rozegranych meczów, potrafiła zdobyć przynajmniej jednego gola. Grała wówczas przeciwko nie byle komu, bowiem były to reprezentacje Anglii, Belgii oraz Panamy.

Czy tak samo potoczy się dla nich Mundial 2022? Dania – Tunezja może być meczem, który częściowo to potwierdzi. Naszym zdaniem, jak najbardziej warto postawić typy na gola Tunezji przeciwko Duńczykom.

Raz, że Tunezja zdobyła bramkę w jedynym, do tej pory rozegranym bezpośrednim starciu. Dwa, przed Mistrzostwami Świata 2022, Tunezja potrafiła strzelić gola chociażby Brazylii. A to już o czymś świadczy. I choć Tunezyjczycy nie imponują grą defensywną, to w ofensywie potrafią sprawiać problemy nawet najlepszym defensywom na świecie. I właśnie takie na Mundial 2022 typy mogą mieć sens.

Typy na Dania – Tunezja okiem innych

Wiesz już, jak wyglądają na Mundial 2022 kursy na ten mecz. Wiesz jakie mamy typy. Co jeszcze możemy napisać? Możemy zaprosić Cię do zapoznania się z typami innych graczy. Czy wierzą w to, że na Mistrzostwa Świata 2022 kursy mają rację? Grają na wygraną Danii, a może przewidują niespodziankę w meczu otwarcia Grupy D? Rzuć okiem poniżej i dowiedz się, jakie na Mundial 2022 typy przygotowali inni gracze.

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Wykorzystałeś nasze na Mistrzostwa Świata 2022 typy? Obstawiłeś mecz Dania – Tunezja? Poniżej sprawdzisz, czy mieliśmy rację.