Faworyt kontra kopciuszek

Mundial 2022: Brazylia - Korea Południowa kursy i typy

Na mecz Brazylia – Korea Południowa typy graczy znacznie częściej wskazują na wygraną Canarinhos. Trudno się dziwić, skoro mamy do czynienia z zespołem, który występując w najsilniejszym zestawieniu nie dał szans Serbom czy Szwajcarom. Sprawdź kursy!

Mecz Brazylia – Korea Południowa kursy i typy

Kontynuujemy stawianie na mundial Mundial 2022. Brazylia – Korea Południowa to starcie, które jeszcze przed rozpoczęciem wielu kibiców odhacza jako łatwe do wytypowania. Zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze obstawiamy od rozpoczęcia turnieju, aż po finałowy mecz. Nie ma wyjątku w przypadku ⅛ finału, więc tutaj także znajdziecie nasze propozycje do typowania.

Brazylijczycy pewnie przebrnęli przez fazę grupową. Awans zapewnili sobie już po dwóch kolejkach, w których uzbierali 6 punktów. To pozwoliło im w ostatnim spotkaniu na wystawienie rezerwowego składu. Podczas turnieju, kilka dni odpoczynku więcej może się okazać kluczowych w ostatecznym rozrachunku. Przeciwko Koreańczykom zapewne wybiegną już najlepsi piłkarze Brazylii, którzy na świeżości będą mieli znacznie większe szanse na zwycięstwo.

Korea niespodziewanie zajęła 2. miejsce w swojej grupie, wyprzedzając na ostatniej prostej Ghanę i Urugwaj. Dzięki pokonaniu Portugalii zdołała awansować, ale teraz stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem. W starciu Brazylia – Korea Południowa kursy nie są łaskawe dla ekipy z Azji. Bukmacherzy spodziewają się łatwego zwycięstwa Canarinhos, więc Koreańczycy musieliby po raz drugi z rzędu sprawić olbrzymią niespodziankę.

Brazylia – Korea Południowa kursy

Bukmacherzy od razu po rozstrzygnięciach w fazie grupowej, wystawili na mecz Brazylia – Korea Południowa kursy. Od razu widać było wyraźną przewagę Brazylijczyków. Ich zwycięstwo było wyceniane na 1.25, więc zespół z Ameryki Południowej ma być murowanym faworytem. Mając jednak w pamięci dotychczasowy Mundial 2022, zakłady na faworytów nie zawsze bywają opłacalne. W trakcie turnieju aż roiło się od niespodzianek, więc i tutaj nie można takowej wykluczyć.

Koreańczycy już mogą zaliczyć do udanych Mistrzostwa Świata 2022. Kursy nie były dla nich przychylne i podobnie jak na poprzednim mundialu mieli pojechać do domu już po fazie grupowej. To zespół zdolny do zaskakiwania, więc Brazylijczycy muszą się mieć na baczności. Kurs na wygraną Korei oscyluje wokół 12.00, więc tu nawet remis będzie sporym sukcesem. Tutaj kurs zakręcił się w okolicy 5.80, więc dla odważniejszych graczy będzie w sam raz.

Mundial 2022 – mecz ⅛ finału: Brazylia – Korea Południowa typy

Przed nami kolejne wyzwanie, jakim jest ⅛ finału. Na Mundial 2022 kursy bywały wyższe w fazie grupowej. Tutaj widoczny jest podział na faworytów i underdogów. W meczu Brazylia – Korea Południowa typy naszych ekspertów obracają się głównie wokół Brazylijczyków. Przewidują oni, że przygoda Korei z mistrzostwami zakończy się właśnie teraz i po kolejnym spotkaniu wrócą do domu. 

Mundial 2022 Brazylia – Korea Południowa typy:

  • Brazylia więcej niż 1,5 gola @1.45
  • Brazylia wygra więcej niż 1 golem (handi -1,5) @1.87
  • Brazylia wygra, poniżej 2,5 goli i powyżej 9,5 rzutów rożnych @5.75
  • Brazylia wygra obie połowy @2.80
  • Będzie rzut karny – TAK @2.46

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy Brazylijczycy przystąpią do tego spotkania bardziej wypoczęci. Nawet w normalnych okolicznościach Brazylia byłaby faworytem, a biorąc jeszcze pod uwagę kilka dodatkowych dni przerwy, spodziewamy się jednostronnego widowiska. W starciu Brazylia – Korea Południowa kursy na samo zwycięstwo Canarinhos nie będą zadowalające, dlatego nasi eksperci troszkę pokombinowali. Do tej pory byli bardzo skuteczni jeżeli patrzymy na Mistrzostwa Świata 2022. Typy cechują się wysoką skutecznością, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Typy na Brazylię

Brazylia była faworytem turnieju jeszcze zanim nawet zaczął się Mundial 2022. Kursy na triumf Canarinhos w całym turnieju były najniższe spośród wszystkich reprezentacji, więc ich obecność w fazie pucharowej nikogo nie zaskakuje. Od pierwszego meczu Brazylijczycy wyglądali na mocnych kandydatów do medalu, bo nie dali szans swoim grupowym rywalom nawet zbliżyć się do swojej bramki. Zmieniło się to nieco w ostatnim meczu, ale głównie ze względu na wystawienie rezerwowego składu.

W meczu Brazylia – Korea Południowa typy naszych ekspertów to co najmniej 2 gole Brazylijczyków i ich zwycięstwo więcej niż 1 bramką. Spodziewają się także tego, że Canarinhos wygrają obie połowy spotkania. Piłkarze z Ameryki Południowej powinni udźwignąć miano wyraźnego faworyta i zdominować rywali z Azji. Najbardziej szalony typ to wygrana Brazylii przy jednoczesnym założeniu mniejszej liczby goli niż 3 i większej liczby rzutów rożnych niż 9. Sądzimy jednak, że i na taki typ, ktoś się pokusi.

Typy na Koreę Południową

Korea dostała się do już ⅛ finału, więc trudno spodziewać się, by była w stanie zajść jeszcze dalej i podbić Mistrzostwa Świata 2022. Brazylia – Korea Południowa powinno być ostatnim spotkaniem, w którym zobaczymy zespół Paulo Bento. Nasi specjaliści sądzą, że Son i jego koledzy nie będą w stanie w żadnym stopniu przeciwstawić się Brazylijczykom. Zapewne będą grać agresywnie, bo z tej strony dali już się poznać na niejednym turnieju. Można zatem przewidywać, że posypią się kartki.

Ciekawie wyglądają również przy meczu Brazylia – Korea Południowa kursy na obecność rzutu karnego. Do tej pory żadna z ekip nie miała okazji wykonywać jedenastki, więc być może teraz którejś się poszczęści. Podczas tego turnieju stosunkowo często dyktowane są karne, więc być może jest to jakaś opcja na Mundial 2022. Kursy nie są zbyt wygórowane, ale na podwojenie stawki być może akurat się sprawdzą. Na pewno warto to przynajmniej rozważyć.

Typy na Brazylia – Korea okiem innych

Oj! Nie mamy w tej chwili sprawdzonych typów. Spróbuj później!

Zapewne wielu graczy nie zadowolą na mecz Brazylia – Korea Południowa kursy. Zwłaszcza te najpopularniejsze zdarzenia, jak po prostu wygrana Canarinhos. Mogą oni więc próbować zakładów łączonych, a takie mogą być opatrzone bardzo wysokimi kursami jeśli chodzi o Mundial 2022. Typy z reguły dotyczą rezultatu meczu i liczby bramek, ale mogą też odnosić się np. do rzutów rożnych lub liczby kartek.

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Przez cały Mundial 2022 typy naszych specjalistów są dostępne na każdy mecz. W fazie grupowej skuteczność stała na niezłym poziomie i teraz pora ją podtrzymać w meczach rundy finałowej. Obstawiaj z nami na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady bukmacherskie i przekonaj się czy nasze typy się sprawdzają. Razem możemy nieźle namieszać podczas trwania turnieju!