Kopciuszek z potentatem

Mundial 2022: Belgia - Kanada kursy i typy

Kolejne dwie drużyny rozpoczynają Mundial 2022. Belgia – Kanada to nie jest spotkanie, które przyciągnie tłumy przed telewizory, ale na pewno zaciekawi kibiców. Postanowiliśmy przygotować na mecz Belgia – Kanada typy, które ułatwią Wam obstawianie.

Mecz Belgia – Kanada kursy i typy

Szykują się nam interesujące mistrzostwa świata 2022. Belgia – Kanada to spotkanie, które mamy szansę obejrzeć raz na wiele lat. Reprezentacja Kanady rozgrywa swój pierwszy mundial od 1986 roku. Minęło już mnóstwo czasu i jeszcze wielu kibiców nie miało okazji oglądać jej na takiej imprezie. Belgowie z kolei od niemal dekady uchodzą za jedną z mocniejszych drużyn w piłce reprezentacyjnej.

Udowodnili to brązowym medalem na ostatnim mundialu, a później znalezieniem się w piątce najlepszych zespołów na Euro i w final four Ligi Narodów. Nic więc dziwnego, że to oni są faworytami w meczu Belgia – Kanada. Typy zdecydowanej większości graczy wskazują na wygraną Czerwonych Diabłów. Zakłady na mundial 2022 mogą być łatwiejsze w fazie grupowej, gdzie właśnie tak jak tutaj mamy sporą dysproporcję między rywalami.

Belgia – Kanada kursy

Zawodnicy obydwu drużyn z niecierpliwością czekają na pierwszy gwizdek w meczu Belgia – Kanada. Kursy bukmacherskie pokazują, że musiałaby się stać prawdziwa katastrofa, żeby kadra Belgii nie wygrała pierwszego spotkania podczas rozgrywek. Kanadyjczycy oczywiście mogą sprawić niespodziankę i mają nawet kilku ciekawych zawodników, aby to zrobić. Niemniej doświadczenie i zgranie Belgii powinno być tutaj głównym czynnikiem przesądzającym o losach meczu. Do tego dochodzą przecież jeszcze umiejętności czysto piłkarskie i ogranie na najwyższym poziomie, a pod tymi względami gracze z Kanady nie będą mogli się równać ze swoimi vis a vis.

Obie ekipy od tego starcia rozpoczną swój udział w turnieju jakim jest mundial 2022. Kursy pokazują, że Belgia może zajść naprawdę daleko i przez wielu ekspertów wymieniana jest w gronie potentatów do strefy medalowej. Kanada zaś ma zupełnie odmienne cele na mistrzostwa świata 2022. Zakłady graczy często zawierają porażki Kanadyjczyków, więc piłkarze spod znaku klonowego liścia będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, żeby cokolwiek ugrać na mundialu. Obserwując na stronach bukmacherów przy zdarzeniu Belgia – Kanada kursy, można dojść do wniosku, że dla tych drugich ten mecz to będzie spacerek.

Mundial 2022 – mecz Grupy F: Belgia – Kanada typy

Spójrzmy z nieco szerszej perspektywy na mecz Belgia – Kanada. Typy na wygraną Belgów wydają się być tu oczywistą opcją. Raczej nikt się nie zdziwi, jeśli to właśnie podopieczni Roberto Martineza sięgną tutaj po komplet punktów i udanie rozpoczną mistrzostwa świata 2022. Belgia – Kanada to nie będzie wyrównane starcie, w którym wszystko się może zdarzyć. Tak naprawdę liczba scenariuszy jest tutaj ograniczona.

Każdy inny wynik niż zwycięstwo Belgów będzie dla Kanady sukcesem. Jest to możliwe, jeśli Kanadyjczycy będą się dobrze bronić i wyprowadzą choćby jedną skuteczną kontrę. Spodziewamy się jednak, że nie zaskoczą nas aż tak na samym początku mistrzostwa świata 2022. Typy na wygraną Kanady lub remis są rzadkością i w sumie trudno się dziwić. Belgia zapewne będzie kontrolować przebieg spotkania i dominować jeśli chodzi o posiadanie piłki czy też stworzone okazje bramkowe. Mając to na uwadze, w meczu Belgia – Kanada kursy mogą być ciekawe na niektóre zdarzenia. Przedstawiamy kilka z nich:

Mundial 2022. Typy na mecz Belgia – Kanada:

  • Kursy pokazują że możemy oczekiwać więcej niż jednej bramki zdobytej przez Belgię. Spróbujemy więc zakładu na powyżej 1,5 gola Belgów.
  • Wygrana więcej niż 1 trafieniem? Jak najbardziej wchodzi tutaj w grę, zatem typ z handicapem (-1) na Belgię wygląda całkiem sensownie.
  • Kanadyjscy piłkarze mogą potrzebować trochę czasu na odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Belgowie w pierwszym meczu mają więc dodatkową przewagę i mogą zagrać tu bez straty gola. Obie strzelą – NIE to nasza trzecia propozycja 

Typy na Belgię

Czy Belgia jest w stanie zwyciężyć mundial 2022? Kursy podpowiadają, że należy to mocno rozważyć. Eksperci uważają ich za jednych z głównych pretendentów. Skład naszpikowany gwiazdami europejskiego futbolu, który gra ze sobą od lat musi być w czołówce. Dostępu do bramki broni Courtois, a przed sobą będzie mieć doświadczonych Vertonghena i Alderweirelda. W drugiej linii oczywiście bryluje De Bruyne, który otoczony Witselem, Tielemansem i innymi będzie na pewno zdolny do rzeczy wielkich. Z przodu jest oczywiście Eden Hazard, od którego formy będzie wiele zależało. Do spółki z Romelu Lukaku ma zadbać o strzelane gole. Nad wszystkim czuwa Roberto Martinez, który reprezentację Belgii buduje od sześciu lat. Być może właśnie historyczny będzie dla niego mundial 2022.

Typy na Kanadę

Nie ma co się oszukiwać. W meczu Belgia – Kanada kursy nie sprzyjają tym drugim, więc typy na Kanadę mogą przynieść pokaźny zysk w przypadku niespodzianki. O nią będzie jednak niezwykle ciężko, bo to w końcu Mundial 2022. Kursy wyglądają znacznie ciekawiej w przypadku zakładów na bramki, a pod tym względem Kanada wygląda całkiem nieźle. Zespół będzie polegać na Alphonso Daviesie i Jonathanie Davidzie, którzy pomimo młodego wieku zdobyli łącznie w narodowych barwach już ponad 30 goli. Poza tym w ofensywnej formacji są jeszcze Lucas Cavallini, Cyle Larin i Junior Hoilett, którzy także potrafią strzelać gole. Dużo gorzej wygląda to w pozostałych sektorach boiska. Można więc przewidzieć, że w meczach z udziałem Kanady może paść wiele bramek, na czym skorzysta cały mundial 2022. Belgia – Kanada zapowiada się ciekawie także dla postronnych kibiców.

Typy na Belgia – Kanada okiem innych

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Oglądając mistrzostwa świata 2022 kursy schodzą na dalszy plan. Wiadomo, ktoś może mieć większe szanse na wygraną, ale czy to przesądza z góry o wyniku? Jeśli obstawiasz zakłady regularnie, to wiesz, że to nie takie proste. Przed meczem Belgia – Kanada kursy nie zmienią się już drastycznie, więc gracz jasno wskazują faworyta. Część ekspertów zaznacza, że Kanadyjczyków nie wolno lekceważyć. Wymieniają klasowych piłkarzy w talii trenera Johna Herdmana, którzy mogą zaskoczyć, tak jak i podczas swojej drogi na Mundial 2022. Kursy nie są im przychylne, ale być może warto tym razem nie pójść z nurtem?

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Po każdym spotkaniu możesz sprawdzić, jak typowaliśmy cały mundial 2022. Zakłady proponujemy na każdą potyczkę i nie inaczej jest jeśli chodzi o mecz Belgia – Kanada. Typy pozostają niezmienione do końca trwania turnieju, więc nie musisz się martwić o to, że będziemy je zmieniać tak, aby móc się potem chwalić wysoką skutecznością trafień. Jeśli chodzi o mistrzostwa świata 2022, typy tworzone są wyłącznie dla was, więc zależy nam na tym, aby były one jak najbardziej dokładne.