Mecz Grupy B

Mundial 2022: Anglia - Iran kursy i typy

Na mecz Anglia – Iran typy bukmacherskie faworyzują Synów Albionu. To w końcu drużyna, która jest wicemistrzem Europy, a na ostatnim mundialu zajęła czwarte miejsce. Iran w porównaniu do Anglii jest znacznie mniej utytułowany.

Mecz Anglia – Iran kursy i typy

W meczu Anglia – Iran kursy u bukmacherów są zdecydowanie na korzyść tej pierwszej reprezentacji. Nie może to nikogo dziwić, bo podopieczni Garetha Southgate’a traktowani są jako jedni z głównych kandydatów do końcowego triumfu. Anglia od kilku lat notuje progres, co widać po osiąganych przez nią wynikach. Na poprzednich Mistrzostwach Świata grała o medal. I choć żadnego krążku nie wywalczyła, to i tak występ ten był odebrany pozytywnie w kraju. Zakłady na Mundial 2022 pokazują, że podczas najbliższego turnieju Synowie Albionu mogą poprawić to osiągnięcie.

Jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata 2022 typy na Iran są obarczone zdecydowanie większym ryzykiem. To reprezentacja, która nie wyszła z grupy cztery lata temu. I choć Irańczycy zaprezentowali ciekawy futbol, to koniec końców szybko pożegnali się z turniejem. Czy tak będzie tym razem? W grupie B wyżej ocenia się szansę m.in. Anglii i Walii. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ostatecznie tego rodzaju przewidywania zweryfikuje boisko. Dla Irańczyków pewną przewagą może być to, że lepiej znają klimat, jaki panuje w Katarze. Tego rodzaju czynniki również mogą oddziaływać w trakcie tego mundialu.

Anglia i Iran to drużyny z przeciwległych biegunów. Ci pierwsi celują w Mistrzostwo Świata, z kolei ci drudzy marzą o awansie do fazy pucharowej.

Anglia – Iran kursy

Przed spotkaniem Anglia – Iran kursy wskazują na pewną wygraną Synów Albionu. Co prawda do tej pory obie reprezentacje nie miały okazji do bezpośredniej konfrontacji, ale i tak potencjał piłkarski faworyzuje Anglików. Wystarczy porównać kadry obu zespołów, żeby dostrzec różnice na każdej pozycji. W ekipie Garetha Southgate’a występują zawodnicy o dużej renomie. W Iranie grają zdecydowanie mniej znani piłkarze.

Generalnie na Mundial 2022 kursy bukmacherskie wysoko oceniają szanse Anglików. W zakładach do końcowego triumfu Synowie Albionu znajdują się wśród głównych kandydatów. Nie dziwi więc, że w spotkaniu Anglia – Iran typy na wygraną tych pierwszych wystawione są po kursach oscylujących na poziomie 1.30. Wydaje się, że udany początek turnieju to dla Anglików obowiązek. Od zwycięstwa rozpoczęli MŚ 2018, a także Euro 2020. Czy idąc tym tropem zwyciężą też na inaugurację kolejnego turnieju?

Mundial 2022 – mecz Grupy B: Anglia – Iran typy

Na Mundial 2022 typy można robić w zakładach przedmeczowych i na żywo. Bukmacherzy na MŚ zwykle poszerzają ofertę o dodatkowe rynki. To oznacza, że również w spotkaniu Anglia – Iran typy mogą dotyczyć wielu zdarzeń począwszy od wyniku przez liczbę goli aż po strzelców. Na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady są dostępne u legalnych bukmacherów takich jak STS, Fortuna i Superbet.

W grupie B w 1. serii gier dojdzie do konfrontacji Anglii z Iranem i Walii z USA. Dla każdej z drużyn marzeniem jest dobre wejście w turniej. Wszyscy liczą na zwycięstwo, które pozwala w lepszych nastrojach przystąpić do kolejnych gier. W typach na Mundial 2022 Anglia – Iran jest o tyle często obstawionym spotkaniem, że w tym przypadku mamy do czynienia ze zdecydowanym faworytem. Według naszych przewidywań Synowie Albionu powinni odnieść zwycięstwo. Co więcej, na Euro 2020 charakteryzowali się najlepszą defensywą. Wówczas ciężko było sforsować ich bramkę. To by oznaczało, że dla Iranu o bramkę może być naprawdę trudno.

Typy na Anglię

W zakładach na Mistrzostwa Świata 2022 Anglia – Iran obstawisz u dowolnego, legalnego operatora. Każdy z bukmacherów dysponuje starciem w grupie B, jak i pozostałymi spotkaniami. Anglia względem turnieju w Katarze ma spore oczekiwania. Gareth Southgate od kilku lat buduje drużynę, która zaczyna osiągać coraz lepsze wyniki. Początkiem tego było czwarte miejsce na mundialu 2018, a rok temu tytuł wicemistrzów Europy. Zdaniem ekspertów Anglia ma wszystko, żeby walczyć o główne trofeum w Katarze.

W meczu Anglia – Iran typy mogą dotyczyć wielu aspektów meczu. Według nas spotkanie to zwyciężą Synowie Albionu. Przed czterema laty mundial Anglicy zainaugurowali od skromnego zwycięstwa nad Tunezją 2:1. Wydaje nam się, że tym razem podopieczni Garetha Southgate’a również rozpoczną ostrożnie. Wszystko po to, żeby jak najmniejszym nakładem sił odnieść satysfakcjonujący rezultat.

W kontekście występów Anglii w Mistrzostwach Świata warto zwrócić uwagę na strzelców bramek. Na poprzednim mundialu najwięcej trafień zanotował Harry Kane, który zdobył 6 goli. W spotkaniu Anglia – Iran kursy wskazują również, że to napastnik Tottenhamu będzie odpowiadał za zdobycze bramkowe. Poza nim istotną rolę mają sprawować tacy piłkarze jak Phil Foden i Mason Mount.

Typy na Iran

Reprezentacja Iranu regularnie występuje na turniejach piłkarskich Mistrzostw Świata. Na ostatnim mundialu drużyna ta do ostatniej chwili walczyła o awans do 1/8 finału. Wówczas w swojej grupie rywalizowała z Hiszpanią, Portugalią i Maroko. Pomimo trudnych rywali Iran zdołał zdobyć 4 punkty. Ekipa ta zwyciężyła z Maroko i zremisowała z Portugalią. Co było widać, że Iran bez kompleksów grał przeciwko wyżej notowanym zespołom. To niejako pokazuje, że na Anglię wyjdzie równie bojowo nastawiony. Tym bardziej, że selekcjonerem reprezentacji jest ten sam trener, czyli Carlos Queiroz.

W zakładach na Mundial 2022 typy nie wskazują na Iran, by ten mógł skutecznie powalczyć o awans do 1/8 finału. Zdaniem bukmacherów irańska reprezentacja ponownie zakończy turniej na fazie grupowej. Jak wynika z kursów Iran w teorii jest najsłabszym zespołem w grupie B. Nawet szanse USA są wyżej oceniane od drużyny z Azji.

Jeśli Iran zdołałby zdobyć choćby punkt w meczu z Anglią, to byłoby to odebrane jako duża niespodzianka na mundialu. Jak pokazują doświadczenia poprzedniego turnieju podopiecznych Carlosa Queiroza stać na nieoczekiwany rezultat. Przypomnijmy, że na MŚ 2018 zremisowali 1:1 z Portugalią, ówczesnym mistrzem Europy. Dla Anglii to jasny sygnał, że nie można lekceważyć tego rywala.

Typy na Anglia – Iran okiem innych

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇