Do jednej bramki?

EURO 2020: Macedonia - Holandia kursy

W meczu Macedonia – Holandia kursy bukmacherskie wyraźnie pokazują, że jest to starcie z gatunku tych, które mają zdecydowanego faworyta. Nie zaskoczymy Cię, pisząc, że jest nią reprezentacja “Oranje”.

Euro 2020: mecz Macedonia – Holandia kursy

Nie ma się co dziwić, bo kiedy mierzy się jeden z faworytów Mistrzostw Europy z ekipą, dla której życiowym osiągnięciem jest sam udział na Euro 2020, to eksperci nie mogą przewidywać innego rozstrzygnięcia, niż łatwe zwycięstwo Holendrów. Tak też wyglądają kursy bukmacherskie na ten mecz.

Kursy na Macedonię

Obstawiając zwycięstwo Macedończyków w spotkaniu przeciwko Holendrom można się nieźle obłowić. Rzadko u bukmacherów widzi się tak wysokie kursy, ale z drugiej strony należy sobie zadać pytanie, jakie są szanse na to, że Macedonia utrze nosa ekipie “Oranje”? No właśnie.

Kursy na Holandię

Przeciwnie wyglądają za to kursy na reprezentację Holandii. Tutaj, tak naprawdę zarobek jest znikomy. Dlatego, jeżeli nie grasz za wysokie kwoty, może warto rozejrzeć się za innymi zakładami na ten mecz lub spróbować dorzucić do swojego kuponu coś jeszcze?

Macedonia – Holandia zakłady, które warto postawić

No cóż, przed meczem Macedonia – Holandia kursy wyglądają, jak wyglądają i poza drobnymi roszadami, nawet na ostatnią chwilę nie można się spodziewać żadnego trzęsienia ziemi.

Holendrzy są zdecydowanymi faworytami i nie można się temu dziwić, porównując siłę obu reprezentacji. Także historia bezpośrednich starć wskazuje na “Oranje”. Holendrzy dwukrotnie pokonali Macedończyków, a dwa mecze pomiędzy tymi reprezentacjami kończyły się remisami. W ostatnim starciu, w 2009 roku Holandia rozbiła Macedonię Północną aż 4:0. Holendrzy potwierdzili też w eliminacjach do Euro 2020, że potrafią wbijać swoim rywalom sporo bramek. Jeśli więc kurs na zwycięstwo Holandii jest dla Ciebie za niski, może warto rozważyć zagranie handicapu ujemnego przy “Oranje”? Np. -1 gol na start?

Jeżeli szukasz niespodzianki, to tak naprawdę ciężko dowieść, dlaczego Macedonia miałaby wygrać bądź zremisować. No może poza tym, że w piłce nożnej może zdarzyć się wszystko. W eliminacjach do Euro 2020 Macedonia pokazała, że potrafi się postawić na własnym terenie. Niemniej jednak w grupie z Polską tak naprawdę niczym nie zachwyciła. Zaś w barażach do Mistrzostw Europy pokonała Kosowo i Gruzję. Z całym szacunkiem dla tych ekip, ale stawianie ich na równi z Holandią jest dość niepoważne.

Zatem, jeśli planujesz obstawianie meczu Macedonia – Holandia przeanalizuj na chłodno swoje typy. Nie graj tylko dlatego, że kurs na zwycięstwo Macedonii jest olbrzymi no i może się uda.

Euro 2020 kursy: czy są opłacalne?

Oczywiście, że tak. Przy okazji Euro 2020 bukmacherzy robią, co mogą, aby zachęcić graczy do stawiania zakładów. Oferują bonusy a także windują kursy bukmacherskie. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to wiele różnych zakładów. Także dotyczących obstawiania meczu Macedonia – Holandia, gdzie wszystko możesz rozłożyć praktycznie na czynniki pierwsze.

Niemniej jednak zauważ, że na Euro 2020 kursy podobnie, jak w innych rozgrywkach, zależne są od tego, jakie zdaniem bukmacherów jest prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia. Oczywiście, nie musisz się zgadzać z przewidywaniami buków i zagrać przeciwko nim – to całkiem częste zjawisko, ale weź pod uwagę losowość niektórych rynków, na których możesz wyrwać na pierwszy rzut oka bardzo atrakcyjne kursy.

Przy okazji meczu Macedonia – Holandia kursy na Macedończyków są wręcz gigantyczne, ale zawsze w takich przypadkach należy zadać sobie pytanie: czy to ma prawo się wydarzyć? Identycznej sytuacji doświadczysz także w innych meczach fazy grupowej, gdzie faworyt mierzy się z kopciuszkiem.

Jeszcze bardziej ryzykowne jest granie na dokładny wynik meczu, dokładną liczbę goli czy czas zdobycia bramki, a nawet nazwisko pierwszego strzelca. To rynki bukmacherskie, które w mgnieniu oka mogą pogrążyć Twój kupon. Jeśli obstawisz przykładowo na wygraną Holandii, ale pierwszego gola zdobędzie Macedonia, to zawsze “Oranje” mogą odrobić straty i wygrać mecz. Jeśli jednak zagrasz, że Holandia strzeli jako pierwsza, a niespodziewanie wynik otworzą Macedończycy, to wówczas już nic, nawet 10 goli Holendrów nie uratują Twojego kuponu. Pamiętaj, że piłka to gra błędów i rzadko warto decydować się na zakłady, gdzie jeden błąd może przekreślić wszystko.

Gdzie znaleźć korzystne kursy na mecz Macedonia – Holandia?

Można powiedzieć, że na Euro 2020 kursy i bonusy idą w parze. Bukmacherzy, którzy najbardziej serio traktują Mistrzostwa Europy przygotowali nie tylko korzystne kursy, ale także szereg bonusów. Polecane przez nas zakłady bukmacherskie znajdziesz na poniższej liście.