Pięściarka czy celebrytka?

Ewa 'Kleo' Brodnicka vs Marta 'Linkimaster' Linkiewicz typy na Fame MMA 18

Czas na kolejną odsłonę najpopularniejszej federacji freak fightów w Polsce. W łódzkiej Atlas Arenie zobaczymy między innymi walkę Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz. Typy na Fame MMA 18 znajdziesz poniżej.

Kleo kurs BetclicLinkimaster kurs Betclic
2.601.40
Kursy bukmacherskie z dnia 11.05.2023. Oferta może ulec zmianie.

Kleo vs Linkimaster typy na Fame MMA 18

Chcąc stawiać zakłady na Fame MMA, koniecznie przeanalizuj walkę Ewy Brodnickiej z Martą Linkiewicz. Choć to jedyne kobiece starcie na karcie walk Fame MMA 18, to wszyscy są pewni, że dostarczy wielu emocji. Nie tylko z uwagi na fakt, że Brodnicka i Linkiewicz to kolorowe postacie, ale też uwzględniając umiejętności obu pań. Nie ma co ukrywać, że gdyby doszło do walki bokserskiej, to była mistrzyni świata federacji WBO, a więc Ewa Brodnicka zapewne szybko rozprawiłaby się z Martą Linkiewicz. Panie zawalczą jednak na zasadach klasycznego mma, a te premiują z kolei Linkimaster. Większość kibiców jest zgodna, że mało prawdopodobne jest, że Brodnicka i Linkiewicz zawalczą na pełnym dystansie. Pozostaje więc zapytać, kto wygra? Typy na Kleo vs Linkimaster przeanalizowaliśmy w dalszych fragmentach przygotowanego tekstu.

Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz typy

Ewa Brodnicka to jedna z tych zawodniczek, które pokazały, że przejście z zawodowego boksu do świata mma – i to nawet w wydaniu freakowym – nie jest wcale łatwym zadaniem. Dlatego warto mieć to na uwadze, stawiając zakłady Fame MMA. Marta Linkiewicz na przekroju ostatnich lat, kiedy zainteresowała się mma, przeszła sporą metamorfozę i choć oczywiście, ostatni pojedynek zakończyła porażką, to mamy wrażenie, że konsekwentnie poszerza wachlarz swoich umiejętności. Z jednej strony ciężkie pięści Brodnickiej, a z drugiej wszechstronność Linkiewicz. To zapewne nie ma prawa skończyć się werdyktem, a kibice mogą spodziewać się albo efektownego nokautu albo poddania. W naszym odczuciu panie mają porównywalne szanse, ale nieco inne jest zdanie bukmacherów. Zakłady bukmacherskie faworyzują Martę Linkiewicz. Kurs na jej zwycięstwo to 1.40. Przy Ewie Brodnickiej widzimy mnożnik 2.60.

Typy na Kleo na Fame MMA 18

Ewa Brodnicka to mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej. “Kleo” pokazała jednak, że ciężko zestawiać świat boksu z mma. To dużo bardziej przekrojowa dyscyplina, a Brodnicka przekonała się o tym najlepiej, przegrywając debiutancką walkę z Anielą Bogusz. Celebrytka dosłownie zmasakrowała pięściarkę ciosami z krucyfiksu. Brodnicka może jednak pochwalić się ogromnym doświadczeniem ringowym i przygotowaniem kondycyjnym. Ponad dwadzieścia występów między linami procentuje podczas każdej walki.

Nie ma co ukrywać, że “Kleo” postawi prawdopodobnie na stójkę, w której czuje się naturalnie najlepiej. Niewykluczone jednak, że w parterze i zapasach będziemy oglądać odmienioną Brodnicką. “Kleo” przyznała, że sporo czasu poświęciła na nabywanie nowych umiejętności, nie chcąc popełniać wcześniejszych błędów. Ciekawi jesteśmy, jak “Kleo” poradzi sobie z przewagiem zasięgi po stronie jej rywalki, Marty Linkiewicz. “Linkimaster” może wykorzystać skracanie dystansu przez Brodnicką i spróbować sprowadzenia walki do parteru. Reasumując, największych szans Ewy Brodnickiej upatrujemy w stójce. W tej płaszczyźnie powinna mieć wyraźną przewagę, ale kiedy tylko walka przeniesie się do parteru, pięściarka może mieć mniejsze czy większe kłopoty.

Ewa Brodnicka na Fame MMA – statystyki

Jak możemy wyczytać ze statystyk, zamieszczonych na stronie Fame MMA, dla Ewy Brodnickiej będzie to debiut w tejże federacji. “Kleo” walczyła wcześniej dwukrotnie na galach High League. Na inauguracyjnej edycji przegrała przez poddanie z Anielą Bogusz, a niecałe pół roku temu odniosła swoje pierwsze zwycięstwo, pokonując na punkty Kamilę Wybrańczyk.

Ewa "Kleo" Brodnicka vs Marta "Linkimaster" Linkiewicz typy na Fame MMA 18

Typy na Linkimaster na Fame MMA 18

Jeżeli chcesz postawić na walkę Kleo vs Linkimaster typy w kierunku zwycięstwa tej drugiej, to zapewne możesz podeprzeć je faktem, iż Marta Linkiewicz jest dużo bardziej doświadczoną zawodniczką, jeżeli chodzi o mma. Linkimaster stoczyła już siedem walk, z których wygrała pięć. Wraca do klatki po przegranej z rąk Anieli Bogusz, a to, jak sama Linkiewicz mówi, tylko napędziło ją do jeszcze cięższych treningów i większych wyrzeczeń. Jak zatem upatrywać jej szans w starciu z byłą pięściarską mistrzynią świata? Przede wszystkim w przekrojowości Linkiewicz. Linkimaster pokazała, że odnajduje się zarówno w stójce, zapasach, jak i parterze. Dwa ostatnie elementy były do tej pory piętą Achillesową jej rywalki i zapewne Marta może starać się to wykorzystać.

Fame MMA typy na Linkiewicz można analizować także w oparciu o przewagę warunków fizycznych. O ile walka zakontraktowana została w limicie do 62 kg, to Linkimaster dysponuje o 4 cm lepszym zasięgiem od swojej rywalki. Czy będzie w stanie zneutralizować w ten sposób bokserskie umiejętności Brodnickiej? Kto wie. Skracanie dystansu przez Brodnicką może być wodą na młyn dla Linkiewicz, która może poszukać sprowadzeń. Jednocześnie będzie musiała uważać na szybkość rywalki. Wielu mówi, że Kleo nie znokautuje Linkimaster. Z drugiej strony Linkiewicz przegrała już raz przez ciosy pięściami – w pierwszej walce z Anielą Bogusz, a Brodnicka jako pięściarka zapewne “kopie” mocniej. Stąd Marta będzie musiała się mieć na baczności.

Marta Linkiewicz na Fame MMA – statystyki

Dla Linkiewicz będzie to już ósma walka w klatce Fame MMA. Śmiało można powiedzieć więc, że jest jedną z gwiazd federacji. Do tej pory wygrała sześć pojedynków i przegrała dwa – oba z Anielą Bogusz. Co ciekawe Bogusz łączy obie postacie, a więc i Linkiewicz i Brodnicką. Lil Masti wygrała z obiema i niewykluczone, że zwyciężczyni walki Kleo vs Linkimaster dostanie kolejną szansę przeciwko Bogusz.

Zakłady na Fame MMA 18

Masz swoje Fame MMA 18 typy? Dobrze się składa, bowiem poniżej prezentujemy aktualne kursy na najbliższą galę. Przypominamy, że Fame MMA 18 możesz obstawiać wyłącznie w Betclic.

Fame MMA 18 zakładyKursy Betclic
Elizabeth “Lizi” Anorue vs Dominika Rybak4.80 – 1.12
Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.45 – 2.45
Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek1.42 – 2.50
Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs Robert “Sutonator” Pasut (K1)1.75 – 1.90
Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński1.38 – 2.65
Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk1.22 – 3.55
Michał “Wampir” Pasternak vs Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.80
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz2.60 – 1.40
Kacper “Crusher” Błoński vs Amadeusz “Ferrari” Roślik2.45 – 1.45
Marcin Dubiel vs Amadeusz “Ferrari” Roślik1.28 – 3.15
Kursy z dnia 10.05.2023 r. Oferta może ulec zmianie.