Faworyci pokażą siłę?

EURO 2020: Hiszpania - Szwecja kursy

Hiszpanie uważani są za jednych z faworytów całego Euro 2020. Dlatego też nie może dziwić, że przed meczem Hiszpania – Szwecja kursy bukmacherskie są jednostronne. Zobacz, którzy bukmacherzy wystawili najlepsze oferty i kilka porad dotyczących tego meczu.

Euro 2020: mecz Hiszpania – Szwecja kursy

Choć będzie to pierwszy mecz obu reprezentacji na Euro 2020 i tak naprawdę wiąże się to z pewną niewiadomą, to bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości. Twierdzą, że Hiszpanie rozpoczną Mistrzostwa Europy z wysokiego C. Widać to po kursach bukmacherskich.

Kursy na Hiszpanię

Stawiając na “suche” zwycięstwo “La Furia Roja” zarobić można tylko symbolicznie. Dlatego jeśli tak, jak bukmacherzy jesteś przekonany, że Hiszpanie rozjadą Szwedów, może warto poszukać innego zakładu, jak na przykład handicap ujemny przy Hiszpanach czy over bramkowy?

Kursy na Szwecję

Reprezentacja “Trzech Koron” według bukmacherów będzie miała w tym meczu ostro pod górkę. Kursy zarówno na zwycięstwo Szwedów, jak i remis są napompowane wręcz do granic możliwości. Jeśli taki zakład wejdzie, wówczas pomnożysz swoją stawkę co najmniej kilkukrotnie, ale czy ma to się prawo wydarzyć?

Hiszpania – Szwecja zakłady warte postawienia

Nie jest żadną tajemnicą, że warte postawienia zakłady to takie, które wejdą. A więc tak naprawdę, dopiero po rozliczeniu swojego kuponu, będziesz wiedział czy było warto.

Niemniej jednak, pierwsze, co rzuca się w oczy, to marny zarobek przy graniu na zwycięstwo Hiszpanów na pojedynczym kuponie. Może warto więc dorzucić “1” w tym meczu na kuponie akumulowanym? A jeśli nie, to spróbuj rozejrzeć się za innymi zakładami w kierunku Hiszpanów.

Jeśli jednak wietrzysz niespodziankę, to raczej sugerujemy remis, niż wygraną Szwedów. Obie reprezentacje spotkały się ze sobą w eliminacjach do Euro 2020, gdzie Szwedzi potrafili “urwać” punkty Hiszpanom. Na Friends Arenie w Solnej padł remis 1:1. W Madrycie było jednak gładko 3:0 dla “La Furia Roja”.

Ciekawie wygląda też historia bezpośrednich spotkań i tutaj, można się trochę dziwić dlaczego na mecz Hiszpania – Szwecja kursy są aż tak jednoznaczne. Oczywiście obecna Hiszpania i obecna Szwecja (choćby bez Zlatana Ibrahimovicia) to już inne reprezentacje, ale fakt jest taki, że na 14 dotychczas rozegranych bezpośrednich spotkań, Hiszpanie wygrali sześć razy, Szwedzi trzy, a pięć razy padał remis. Wcale więc nie musimy być świadkami aż tak jednostronnego meczu, jak przewidują to bukmacherzy.

Dlatego też, zanim zdecydujesz się na obstawianie meczu Hiszpania – Szwecja, na chłodno przeanalizuj swoje przewidywania, zasugeruj się powyższymi statystykami czy odpal Google w celu zdobycia jeszcze większej dawki informacji.

Euro 2020 kursy: na co zwrócić uwagę?

Przy okazji wielkiego turnieju, jakim bez dwóch zdań są Mistrzostwa Europy, jesteśmy bombardowani ofertami bukmacherów i z lewa i z prawa. Wszyscy piszą o wysokich kursach bukmacherskich. Owszem, taka jest tendencja, że przy okazji Euro 2020 kursy windowane są w górę, ale nie na wszystkie rynki. Dlatego też nie łakom się na wysokie oferty, jak szczerbaty na suchary, bo wyjdziesz na tym, no właśnie – sam wiesz jak.

Lepiej dokładnie przeanalizuj oferty i pamiętaj, że obstawianie meczu Hiszpania – Szwecja, czy każdego innego zdarzenia Euro 2020 to nie tylko granie na zwycięzcę. Jeżeli taki typ jest nieoczywisty, możesz spróbować zakładu na bramki czy jakiegokolwiek innego z kilkunastu czy kilkudziesięciu rynków bukmacherskich. Oczywiście, są też rynki, które już na pierwszy rzut oka wydają się grą w rosyjską ruletkę – np. dokładny wynik, dokładna liczba goli czy strzelec pierwszej bramki. Wystarczy mały błąd na boisku podczas 90 minut gry, a Twój zakład wyląduje w koszu. Stawiaj więc na nieco pewniejsze zakłady, których nie przekreśli jedna akcja w meczu.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Hiszpania – Szwecja?

Skoro wiesz już, jak wyglądają przed meczem Hiszpania – Szwecja kursy, to warto odpowiedzieć sobie na pytanie: gdzie postawić zakład? Z naszej strony polecamy poniższych bukmacherów. Znajdziesz u nich szeroki wybór różnych wariantów zakładów, a także ciekawe promocje z okazji Euro 2020.

Pamiętaj, że nie musisz się koncentrować na jednym bukmacherze, a ciekawą opcją jest założenie kont u kilku z nich – raz, że na bieżąco porównasz, który ma lepsze kursy, a dwa – odbierzesz większą liczbę bonusów.