Będzie się działo!

High League 3 zakłady

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 04/07/2022
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 10 zł + 600 zł + 200 zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Na High League 3 zakłady możesz typować już teraz – tylko u bukmachera Fortuna! Kiedy i gdzie odbędzie się już trzecia edycja tej gali? No i najważniejsze: jak wygląda obstawianie freak fight? Fortuna jako wyłączny bukmacher przygotowała świetną ofertę na to wydarzenie. Sprawdź już teraz! 

High League 3 zakłady na galę 4 czerwca

Kiedy odbędzie się gala federacji Malika Montany – High League? Czerwiec 2022, a właściwie jego początek, to data, na którą z niecierpliwością czekają miłośnicy freak fights. Przed nami już trzecia edycja tego wydarzenia. Zawodnicy to klasycznie już – gwiazdy znane ze świata internetu, jednak nie zabraknie też osób ze sportową przeszłością. Na gali zawalczą debiutanci, ale wielu uczestników ma już za sobą swoje pierwsze freak fight. Fortuna to bukmacher, który posiada wyłączność na organizowanie zakładów na to wydarzenie. Zobacz, jak prezentują się oferowane na High League 3 typy!

Kiedy High League 3?

Kiedy? 4 czerwca 2022

O której? 20:00

Gdzie? Ergo Arena Sopot-Gdańsk

PPV: highleague.pl

High League 3 typy

Chcesz wytypować swoich faworytów na High League? Fortuna to jedyny bukmacher, u którego masz taką możliwość! W dodatku zrobisz to w pełni legalnie, a jeśli Ci się uda wybrać prawidłowo, masz szansę zgarnąć dodatkową kasę. Przyjrzyjmy się zatem, jak prezentują się na High League 3 kursy oferowane przez bukmachera. Czy warto stawiać na ”pewniaki”? A może to któryś z underdogów nas zaskoczy? Jak typować zakłady na High League?

Robert „Robur WK” Orzechowski – Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika

  • Typ na Orzechowskiego: 1.33
  • Typ na Burneikę: 2.78
high league 3 zakłady robur wk hardkorowy koksu

Jeśli interesują Cię w kontekście High League 3 zakłady, zdecydowanie powinieneś przyjrzeć się temu pojedynkowi. Obaj panowie, czego nie da się nie zauważyć po ich sylwetkach, mają niemało wspólnego ze sportem. „Robur WK” znany jest jednak przede wszystkim z treningów siłowych udostępnianych na YouTube. „Hardkorowy Koksu” natomiast swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął już w 2012 roku. Zmierzył się dotychczas z takimi postaciami jak na przykład Marcin Najman oraz „Popek”.

Czy zatem kursy, które na tę walkę na High League Fortuna oferuje są rzeczywiście adekwatne? Według specjalistów faworytem tej walki jest ważący o 30 kg mniej od swojego przeciwnika Robert Orzechowski. Fighterzy zawalczą w pojedynku na zasadach MMA bez limitu wagowego. Na pewno wybierając na High League 3 typy warto dokładnie przyjrzeć się przeszłości obu zawodników i przeanalizować, czy to może underdog tej walki nie ma szans nas zaskoczyć. 

Aniela “Lil Masti” Bogusz – Kamila “Zusje Astafiewa” Smogulecka

  • Typ na Bogusz: 1.16
  • Typ na Smogulecką: 4.37
high league 3 zakłady lil masti zusje

Jeśli chodzi o jedną z dwóch walk pań na High League 3 kursy Fortuna przygotowała mocno zróżnicowane. Wynika z nich, że definitywną faworytką tego pojedynku jest Lil Masti. Czy rzeczywiście? Warto pochylić się nad weryfikacją tego faktu chwilę dłużej. Na High League 3 zakłady mogą być nie lada wyzwaniem.

Zusje, która posiada nieco większe doświadczenie od swojej przeciwniczki, według ekspertów ma mniejsze szanse na zwycięstwo, gdyż na cztery pojedynki wygrała tylko dwa. Lil Masti stoczyła trzy walki, jednak nie odniosła żadnej porażki. Warto jednak zauważyć, że starcie to odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego w małych, najtwardszych rękawicach, a w grę wchodzą nawet uderzenia głową!

Czy będzie miał znaczenie fakt, że dla Zusje będzie to pierwszy raz w federacji High League? Czerwiec 2022, Ergo Arena – będzie gorąco!

Alberto “Alberto” Simao – Marcin Dubiel

  • Typ na Simao: 1.20
  • Typ na Dubiela: 3.60
high league 3 zakłady simao dubiel

Każdy, kogo interesuje obstawianie High League z pewnością niecierpliwie czeka na tę walkę. Uliczny wojownik, raper Alberto, zadebiutuje w klatce przeciwko doświadczonemu już w freak fightach YouTuberowi znanemu przede wszystkim z Team X – Marcinowi Dubielowi. 

Na High League 3 typy na tę walkę wydają się jasno wskazywać faworyta. Dubiel, mimo że ma za sobą już trzy walki, z których zwycięstwem zakończył dwie, według ekspertów ma raczej marne szanse. Czy może dziwić, że na ten pojedynek na High League 3 zakłady zostały opatrzone właśnie takimi kursami? Może jedynie odrobinkę. Mimo że Alberto nie ma doświadczenia we freak fightach, dominujące mogą się tutaj okazać jego warunki fizyczne. 

High League karta walk – sprawdź kursy na High League 3!

High League 3 walkiKurs 1Kurs 2
Paweł „Scarface” Bomba – Mateusz „Tarzan” Leśniak1.701.91
Alan „Alanik” Kwieciński – Dawid „Crazy” Załęcki1.951.67
Przemysław „Kolar” Kolarczyk – Alan „Alan Człowieku” Godziński1.472.32
Łukasz „Lukas TV” Wdowiak – Kamil Kossakowski3.601.20
Ewa Brodnicka – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk1.352.70
Denis Załęcki – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn2.021.62
Aniela „Lil Masti” Bogusz – Kamila „Zusje” Astafiewa1.154.14
Robert „Robur WK” Orzechowski – Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika1.332.78
Alberto Simao – Marcin Dubiel1.203.60

Kursy Fortuna z dnia 21.05.2022; oferta może ulec zmianie

High League 3 zakłady, kursy i oferta Fortuny

Odpwiedź jest prosta, jeśli nadal zastanawiasz się, gdzie typować High League: Fortuna. Podobnie jak pozostałe gale freak fights, stosunkowo młoda federacja, której włodarzem jest Malik Montana, ma tylko jednego oficjalnego bukmachera. I to właśnie tylko on może organizować i przyjmować zakłady na to wydarzenie. Dla tego wydarzenia takim legalnym bukmacherem jest Fortuna. Tak jak w przypadku poprzednich edycji gali, na High League 3 zakłady możesz typować wyłącznie tam. 

Bonusy na High League Fortuna

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Jak już wiesz, obstawianie High League możliwe jest wyłącznie u bukmachera Fortuna. Ma to oczywiście swoje wady i zalety. Dla gracza niewątpliwie problematyczny może być brak możliwości wyboru, chociażby ze względu na to, gdzie na jego faworytów jest większy kurs. Czy zatem w związku z przyciągającym tak dużą publikę wydarzeniem, jakim jest High League, Fortuna przygotowała jakąś specjalną ofertę dla swoich klientów?

Tutaj musimy Cię zmartwić. Z okazji tego wydarzenia bukmacher niestety nie przyszykował nic specjalnego. Mimo to niewykluczone, że na dzień edycji High League czerwiec 2022 Fortuna uruchomi jakąś promocję, która zachęci do typowania zarówno tego, jak i innych wydarzeń. Tego typu oferty możesz w każdej chwili sprawdzić na stronie bukmachera w zakładce „Promocje”. Mamy nadzieję, że taka się pojawi i na High League 3 zakłady będziesz mógł typować z jej wykorzystaniem.

Bonus powitalny Fortuna na High League 3

Nie zapominajmy jednak, że Fortuna, podobnie jak większość legalnych bukmacherów, posiada tak zwany bonus powitalny. Nigdy wcześniej nie typowałeś walk tej federacji? Nie posiadasz konta w eFortunie? To świetnie! Na High League 3 typy możesz postawić, wykorzystując właśnie ofertę na start! Jak tego dokonać i co możesz zyskać? 

Wszystko, co musisz zrobić to podczas rejestracji konta u bukmachera podać nasz kod bonusowy: „megabonus”. Co Ci to da? Całkiem sporo. Za darmo, bez absolutnie żadnego depozytu na początek dostaniesz 20 zł jedynie za zweryfikowanie swojej tożsamości odpowiednim dokumentem. No, może nie bezpośrednio, bo Fortuna przyzna Ci za to 2800 pkt w Fortuna Klub Plus. Ale właśnie tyle możesz wymienić w Sklepie Gracza na darmowy zakład za dwie dyszki.  Niezależnie od tego, jaki złożysz depozyt, za jaką stawkę zagrasz swój pierwszy kupon u bukmachera, ani jaki będzie jego kurs – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, Fortuna zwróci Ci 100% wkładu! Ale to nie wszystko. W ramach bonusu dostaniesz też dodatkowo drugie tyle wartości Twojej pierwszej wpłaty. Co prawda nie bez ograniczeń, ale może to być nawet 2100 zł! Aby móc je wypłacić, będziesz musiał obrócić depozytem cztery razy. 

Brzmi zachęcająco, prawda? Na pewno dzięki tej ofercie na High League 3 zakłady będą jeszcze bardziej emocjonujące! 

Jak obstawiać High League 3?

Edycja High League czerwiec 2022 zapowiada się naprawdę mega interesująco! Zawodnicy tej gali to nie byle kto. Są to kontrowersyjne postacie budzące wśród wielu mnóstwo, niejednokrotnie bardzo skrajnych, emocji. Z punktu widzenia fana któregoś z uczestników, a zarazem gracza zakładów bukmacherskich, nietrudno będzie dać się ponieść, co może przynieść więcej strat niż korzyści. Jak zatem typować na High League 3 zakłady, aby nie „popłynąć”? 

Analiza i weryfikacja

To bardzo istotny element, o którym powinni pamiętać zarówno nowi gracze, jak i starsi wyjadacze. Ci pierwsi często o nim zapominają, rozpoczynając grę z zamiarem zagrania „for fun” jednego kuponu, sugerując się kursami czy sympatią (lub jej brakiem) do zawodników. Gracze z doświadczeniem niestety często wychodzą z błędnego założenia, że oni już wszystko doskonale wiedzą. W świecie sportu w każdej chwili wiele może sięjednak  zmienić. W związku z tym, jeśli chcesz skutecznie postawić na High League 3 zakłady, warto dokładnie przyjrzeć się poszczególnym uczestnikom, ich przeszłości, doświadczeniu, czy przygotowaniom. Zawsze może na przykład okazać się, że ktoś akurat doznał kontuzji, z którą wyjdzie lub którą wyleczy do walki, jednak ograniczy ona na jakiś czas treningi, co później może okazać się bardzo znaczące w samym starciu. 

High League 3 – zakłady prematch

Musisz pamiętać, że na High League 3 zakłady, podobnie jak wszystkie inne, mogą szybko i łatwo wciągnąć, prowadząc do niemądrych decyzji. Błędne koło najczęściej zaczyna się w momencie, jak coś na Twoim kuponie się psuje i zaczyna „nie wchodzić”. Wiele osób kusi się wtedy o kolejny celem odrobienia strat. A potem kolejny i kolejny… Bardzo zgubne w tej sytuacji mogą być zakłady live. Są one oczywiście jeszcze bardziej emocjonujące i rzeczywiście niekiedy pozwalają się „odkuć”, ale jeśli nie chcesz stracić kontroli lub Twój budżet jest mocno ograniczony, sugerujemy tak zwane zakłady prematch, czyli przedmeczowe. Chodzi po prostu o typowanie przed rozpoczęciem się wydarzenia. I niewchodzenie na stronę czy do aplikacji bukmachera przed jego zakończeniem! Zastanów się, czy masz na tyle zimną krew, żeby obstawiać live. Jeżeli nie albo jeśli planujesz w trakcie gali pić napoje wyskokowe, postaw na prematch.

Budżet

Wracając do wspomnianego ograniczonego budżetu… No właśnie, bardzo rozsądnym posunięciem jest samodzielne wprowadzenie ograniczeń. Niezależnie czy planujesz typowanie live czy chcesz na High League 3 zakłady typować jedynie przed rozpoczęciem się gali, bardzo rozsądnym krokiem jest ustalenie sobie z góry konkretnego budżetu. I oczywiście trzymanie się go. Dobrze zastanów się, ile chciałbyś przeznaczyć na zakłady – niezależnie, z jakim rezultatem się one zakończą. Najlepiej dla bezpieczeństwa załóż, że przegrasz. Ile możesz pozwolić sobie stracić? Jeśli już określisz konkretną kwotę, najlepiej wpłać ją od razu na swoje konto u bukmachera i nie zbliżaj się już do karty kredytowej czy konta bankowego przed zakończeniem wydarzeń, na które zakłady ustaliłeś sobie budżet.

FAQ: najczęstsze pytania o High League 3

Kiedy High League 3?

Gala High League 3: 4 czerwca 2022! Wydarzenie odbędzie się już w pierwszą sobotę tego miesiąca.

Gdzie oglądać High League 3?

Edycję High League czerwiec 2022 obejrzysz w Ergo Arenie zlokalizowanej na granicy Sopotu i Gdańska lub za pośrednictwem PPV.

Gdzie jest pełna karta walk High League 3?

Pełną kartę walk na High League 3, typy i kursy znajdziesz powyżej, w treści tego artykułu (”High League karta walk - sprawdź kursy na High League 3!”).

Gdzie obstawiać High League 3?

Zakłady na High League = Fortuna! Jest to oficjalny, a zarazem jedyny bukmacher tego wydarzenia i tylko tam możesz typować!

Kto występuje na High League 3?

Na High League 3 typy możesz wybierać spośród trzynastu zawodników, bo właśnie tylu zawalczy. Spośród najciekawszych uczestników możemy wyłonić takie osobistości jak Alberto Simao, Hardkorowy Koksu, Don Kasjo czy Lil Masti.

Zobacz więcej wpisów o High League 3

Jeśli szukasz więcej informacji lub podpowiedzi, jak wybrać na High League 3 typy zapoznaj się również z pozostałymi artykułami na ten temat:

Powodzenia w obstawianiu. Mamy nadzieję, że nasze typy i porady pomogą Ci w podejmowaniu odpowiednich decyzji i odpowiedzialnej grze!