Będzie się działo!

High League 5 zakłady

Obstawiaj High League 5!

Fortuna

80/100
 • Legalny bukmacher Polska
 • Sprawdzone i zweryfikowane 07/12/2022
 • Kod promocyjny daje większy bonus!
 • 10 zł + 600 zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Na High League 5 zakłady możesz typować już teraz – tylko u bukmachera Fortuna! Kiedy i gdzie odbędzie się już trzecia edycja tej gali? No i najważniejsze: jak wygląda obstawianie freak fight? Fortuna jako wyłączny bukmacher przygotowała świetną ofertę na to wydarzenie. Sprawdź już teraz! 

High League 5 zakłady na galę 10 grudnia

Kiedy odbędzie się gala federacji Malika Montany – High League 5? 10 grudnia to data, na którą z niecierpliwością czekają miłośnicy freak fights. Przed nami już czwarta edycja tego wydarzenia. Zawodnicy to klasycznie już – gwiazdy znane ze świata internetu, jednak nie zabraknie też osób ze sportową przeszłością. Na gali zawalczą debiutanci, ale wielu uczestników ma już za sobą swoje pierwsze freak fight. Fortuna to bukmacher, który posiada wyłączność na organizowanie zakładów na to wydarzenie. Zobacz, jak prezentują się oferowane na High League 5 typy!

Kiedy High League 5?

 • Kiedy? 10 grudnia 2022
 • O której? 20:00
 • Gdzie? Atlas Arena Łódź
 • PPV: highleague.pl
High League 5 zakłady

High League 5 typy

Chcesz wytypować swoich faworytów na High League? Fortuna to jedyny bukmacher, u którego masz taką możliwość! W dodatku zrobisz to w pełni legalnie, a jeśli Ci się uda wybrać prawidłowo, masz szansę zgarnąć dodatkową kasę. Przyjrzyjmy się zatem, jak prezentują się na High League 5 kursy oferowane przez bukmachera. Czy warto stawiać na ”pewniaki”? A może to któryś z underdogów nas zaskoczy? Jak typować zakłady na High League?

Alberto Simao – Paweł “Tybori” Tyburski

Simao - Tybori typy High League 5

Jeśli interesują Cię w kontekście High League 5 zakłady na walki, to… o ile Simao nie zaskoczy, to wiele nie zarobisz. W przypadku starcia Alberto vs Tybori typy bukmacherskie nie pozostawiają złudzeń co do tego, kto jest niepodzielnym faworytem. Czy słusznie? Nie będziemy się sprzeczali z Fortuną: Tyburski jest bardziej doświadczony i wchodzi do freak fightowych klatek na pewniaka, natomiast Alberto Simao wystąpił jak dotąd tylko raz. Chociaż występ był dla niego udany (pokonał Marcina Dubiela podczas High League 3), to za mało, żeby pokonać w klatce weterana.

Natalia “Natsu” Kaczmarczyk – Agata “Fagata” Fąk

High League 5 typy na Natsu vs Fagata

Kursy na drugą najważniejszą walkę High League 5 także nie powalają. Znów mamy do czynienia ze spotkaniem doświadczonej w formule freak fight zawodniczki z… no, taką nie do końca. Walka Natalia “Natsu” Kaczmarczyk vs Agata “Fagata” Fąk typy prezentuje totalnie jednostronne i też trudno tutaj dyskutować z bukmacherem, który jasno wskazuje, kto wygra. O ile więc Fagata nie nabierze znaczącego doświadczenia (i formy) do 10. grudnia, nie stawialibyśmy na jej zwycięstwo w tej walce.

Dawid “Crazy” Załęcki – Vaso “Psycho” Bakocević

 • Typ na Załęckiego: 1.85
 • Typ na Bakocevića: 1.75
High League 5 zakłady na Crazy vs Psycho

Na szczęście zakłady na High League 5 to nie tylko walki, w których zwycięzca może być tylko jeden. Bardzo dobrym przykładem na wyrównane spotkanie jest starcie Dawid “Crazy” Załęcki vs Vaso “Psycho” Bakocević, które odbędzie się w systemie K-1 (małe rękawice). Obaj panowie prezentują podobny poziom i doświadczenie w pięściarstwie szeroko pojętym, dlatego uważamy, że wygra tutaj bardziej determinacja i wytrzymałość na stres, niż faktyczna forma i warunki fizyczne. Chociaż typy na Crazy – Psycho wskazują na Vaso, to my jednak wrzucilibyśmy na kupon Załęckiego.

High League karta walk – sprawdź kursy na High League 5!

High League 5 walkiKursy Fortuna
Wojciech “Rekordzista” Sobierajski – Kamil “Hassi” Hassan1.63 – 2.01
Przemysław “Sequento” Skulski – Andrzej “Andrew” Gazda1.75 – 1.85
Vaso “Psychopath” Bakocevic – Dawid “Crazy” Załęcki
K-1 w małych rękawicach
1.75 – 1.85
Dawid “Diables” Porwisiak – Paweł “Leh” Lehman
boks w małych rękawicach
2.70 – 1.35
Damian Janikowski – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn1.28 – 3.03
Jakub “Holak” Krawczyk-Holak – Maciej “Zony” Zoniuk3.79 – 1.18
Maja Staśko – Maja “Masza” Graczykowska
K-1 w małych rękawicach
1.17 – 3.90
Damian Janikowski – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn1.28 – 3.03
Mateusz “Muran” Murański – Paweł “Scarface” Bomba
K-1 w małych rękawicach
1.20 – 3.60
Natalia “Natsu” Kaczmarczyk – Agata “Fagata” Fąk1.22 – 3.43
Alberto “Alberto” Simao – Paweł “Tybori” Tyburski3.79 – 1.18
Kursy na High League 5 z dnia 28.11.2022r.; oferta może ulec zmianie.

High League 5 zakłady, kursy i oferta Fortuny

Odpowiedź jest prosta, jeśli nadal zastanawiasz się, gdzie typować High League: Fortuna. Podobnie jak pozostałe gale freak fights, stosunkowo młoda federacja, której włodarzem jest Malik Montana, ma tylko jednego oficjalnego bukmachera. I to właśnie tylko on może organizować i przyjmować zakłady na to wydarzenie. Dla tego wydarzenia takim legalnym bukmacherem jest Fortuna. Tak jak w przypadku poprzednich edycji gali, na High League 5 zakłady możesz typować wyłącznie tam. 

Bonusy na High League Fortuna

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
cashback 600 zł: x1 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Jak już wiesz, obstawianie High League możliwe jest wyłącznie u bukmachera Fortuna. Ma to oczywiście swoje wady i zalety. Dla gracza niewątpliwie problematyczny może być brak możliwości wyboru, chociażby ze względu na to, gdzie na jego faworytów jest większy kurs. Czy zatem w związku z przyciągającym tak dużą publikę wydarzeniem, jakim jest High League, Fortuna przygotowała jakąś specjalną ofertę dla swoich klientów?

Tutaj musimy Cię zmartwić. Z okazji tego wydarzenia bukmacher niestety nie przyszykował nic specjalnego. Mimo to niewykluczone, że na dzień edycji High League 5 Fortuna uruchomi jakąś promocję, która zachęci do typowania zarówno tego, jak i innych wydarzeń. Tego typu oferty możesz w każdej chwili sprawdzić na stronie bukmachera w zakładce „Promocje”. Mamy nadzieję, że taka się pojawi i na High League 5 zakłady będziesz mógł typować z jej wykorzystaniem.

Bonus powitalny Fortuna na High League 5

Nie zapominajmy jednak, że Fortuna, podobnie jak większość legalnych bukmacherów, posiada tak zwany bonus powitalny. Nigdy wcześniej nie typowałeś walk tej federacji? Nie posiadasz konta w eFortunie? To świetnie! Na High League 4 typy możesz postawić, wykorzystując właśnie ofertę na start! Jak tego dokonać i co możesz zyskać? 

 • Kod promocyjny: megabonus
 • Oferta powitalna: 30 zł za darmo + bez ryzyka do 600 z
 • Zasady bonusu na start: cashback 600 zł: x1 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Brzmi zachęcająco, prawda? Jeśli więc nie masz tam jeszcze konta, to na pewno dzięki tej ofercie na High League 5 zakłady będą jeszcze bardziej emocjonujące! 

Jak obstawiać High League 5?

Edycja High League 5 na grudzień 2022 zapowiada się naprawdę mega interesująco! Zawodnicy tej gali to nie byle kto. Są to kontrowersyjne postacie budzące wśród wielu mnóstwo, niejednokrotnie bardzo skrajnych, emocji. Z punktu widzenia fana któregoś z uczestników, a zarazem gracza zakładów bukmacherskich, nietrudno będzie dać się ponieść, co może przynieść więcej strat niż korzyści. Jak zatem typować na High League 5 zakłady, aby nie „popłynąć”? 

Analiza i weryfikacja

To bardzo istotny element, o którym powinni pamiętać zarówno nowi gracze, jak i starsi wyjadacze. Ci pierwsi często o nim zapominają, rozpoczynając grę z zamiarem zagrania „for fun” jednego kuponu, sugerując się kursami czy sympatią (lub jej brakiem) do zawodników. Gracze z doświadczeniem niestety często wychodzą z błędnego założenia, że oni już wszystko doskonale wiedzą. W świecie sportu w każdej chwili wiele może się jednak  zmienić. W związku z tym, jeśli chcesz skutecznie postawić na High League 4 zakłady, warto dokładnie przyjrzeć się poszczególnym uczestnikom, ich przeszłości, doświadczeniu, czy przygotowaniom. Zawsze może na przykład okazać się, że ktoś akurat doznał kontuzji, z którą wyjdzie lub którą wyleczy do walki, jednak ograniczy ona na jakiś czas treningi, co później może okazać się bardzo znaczące w samym starciu. 

High League 5 – zakłady prematch

Musisz pamiętać, że na High League 5 zakłady, podobnie jak wszystkie inne, mogą szybko i łatwo wciągnąć, prowadząc do niemądrych decyzji. Błędne koło najczęściej zaczyna się w momencie, jak coś na Twoim kuponie się psuje i zaczyna „nie wchodzić”. Wiele osób kusi się wtedy o kolejny celem odrobienia strat. A potem kolejny i kolejny… Bardzo zgubne w tej sytuacji mogą być zakłady live. Są one oczywiście jeszcze bardziej emocjonujące i rzeczywiście niekiedy pozwalają się „odkuć”, ale jeśli nie chcesz stracić kontroli lub Twój budżet jest mocno ograniczony, sugerujemy tak zwane zakłady prematch, czyli przedmeczowe. Chodzi po prostu o typowanie przed rozpoczęciem się wydarzenia. I niewchodzenie na stronę czy do aplikacji bukmachera przed jego zakończeniem! Zastanów się, czy masz na tyle zimną krew, żeby obstawiać live. Jeżeli nie albo jeśli planujesz w trakcie gali pić napoje wyskokowe, postaw na prematch.

Budżet

Wracając do wspomnianego ograniczonego budżetu… No właśnie, bardzo rozsądnym posunięciem jest samodzielne wprowadzenie ograniczeń. Niezależnie czy planujesz typowanie live czy chcesz na High League 4 zakłady typować jedynie przed rozpoczęciem się gali, bardzo rozsądnym krokiem jest ustalenie sobie z góry konkretnego budżetu. I oczywiście trzymanie się go. Dobrze zastanów się, ile chciałbyś przeznaczyć na zakłady – niezależnie, z jakim rezultatem się one zakończą. Najlepiej dla bezpieczeństwa załóż, że przegrasz. Ile możesz pozwolić sobie stracić? Jeśli już określisz konkretną kwotę, najlepiej wpłać ją od razu na swoje konto u bukmachera i nie zbliżaj się już do karty kredytowej czy konta bankowego przed zakończeniem wydarzeń, na które zakłady ustaliłeś sobie budżet.

FAQ: najczęstsze pytania o High League 5

Kiedy High League 5?

Gala High League 5: 10 grudnia 2022!

Gdzie oglądać High League 5?

Edycję High League 5 w obejrzysz w Atlas Arenie w Łodzi lub za pośrednictwem PPV 10 grudnia 2022r.

Gdzie jest pełna karta walk High League 5?

Pełną kartę walk na High League 5, typy i kursy znajdziesz powyżej, w treści tego artykułu (”High League karta walk - sprawdź kursy na High League 5!”).

Gdzie obstawiać High League 5?

Zakłady na High League = Fortuna! Jest to oficjalny, a zarazem jedyny bukmacher tego wydarzenia i tylko tam możesz typować!

Kto występuje na High League 5?

Na High League 5 typy możesz wybierać spośród dwudziestu zawodników, bo właśnie tylu zawalczy. Spośród najciekawszych uczestników możemy wyłonić takie osobistości jak Sequento, Natsu, Scarface, Załęcki, Holak, Graczykowska, Simao albo Tyburski!

Zobacz więcej wpisów o High League

Jeśli szukasz więcej informacji lub podpowiedzi, jak wybrać na High League 4 typy zapoznaj się również z pozostałymi artykułami na ten temat. Poniżej znajdziesz na przykład typy na walki z poprzedniej gali, dzięki którym porównasz przebieg i skuteczność typów bukmacherskich na freak fighty!

Powodzenia w obstawianiu. Mamy nadzieję, że nasze typy i porady pomogą Ci w podejmowaniu odpowiednich decyzji i odpowiedzialnej grze!