Co obstawić? Typy i analizy

Grand Prix Wielkiej Brytanii F1 zakłady

Powoli zbliżamy się do półmetka rywalizacji o Mistrzostwo Świata Formuły 1. Na torze Silverstone rozegrane zostanie dziesiąte w tym sezonie Grand Prix. Już można stawiać na Grand Prix Wielkiej Brytanii F1 zakłady. My prezentujemy z kolei ciekawe analizy oraz typy bukmacherskie.

Grand Prix Wielkiej Brytanii F1 – zakłady pod lupą

Jakimi wynikami zakończy się tegoroczne Grand Prix Wielkiej Brytanii F1? Zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości i spodziewają się, że kolejne w tym sezonie zwycięstwo odniesie nieuchwytny Max Verstappen.

Holender wygrał sześć, z dotychczas rozegranych dziewięciu Grand Prix Formuły 1. Red Bull stworzył bolid, za którym nie może nadążyć reszta stawki. Oprócz sześciu zwycięstw Verstappena, jedno Grand Prix padło łupem Sergio Pereza, a więc w finalnym rozrachunku okazuje się, że siedem z dziewięciu tegorocznych rund Grand Prix powędrowało na konto Red Bulla.

Silverstone to co prawda wyjątkowy tor dla McLarena, ale Russell, a przede wszystkim Hamilton w tym sezonie nie spełniają pokładanych w nich nadziei. Może jednak Lewis Hamilton będzie w stanie przełamać się na torze, który zna jak własną kieszeń? Brytyjczyk na Silverstone wygrywał trzy ostatnie Grand Prix, a także siedem z ośmiu ostatnich wyścigów. Jego świetną passę był w stanie przerwać jedynie Sebastian Vettel w sezonie 2016.

Tym razem jednak przed Grand Prix Wielkiej Brytanii F1 zakłady bukmacherskie nie przewidują, że Hamilton odegra kluczową rolę. Najwyżej stoją szanse wspomnianego Verstappena, a wyżej, niż Hamiltona, bukmacherzy wyceniają także chociażby szanse Leclerca, Pereza oraz Sainza.

Zakłady na zwycięzcęKursy
Verstappen2.00
Leclerc3.25
Perez8.00
Sainz12.50
Hamilton15.00
Russell15.00
Kursy bukmacherskie SSTS z dnia 28.06.2022

Kto wygra Grand Prix Wielkiej Brytanii F1? Typy bukmacherskie

Trudno, analizując dostępne statystyki i poprzednie wyniki, nie zgodzić się z przewidywaniami bukmacherów. Także w naszym odczuciu, na Grand Prix Wielkiej Brytanii F1 zakłady postawione w kierunku zwycięstwa Maxa Verstappena brzmią najbardziej rozsądnie.

Grand Prix wielkiej brytanii F1 zakłady

Owszem, nie można wykluczyć sytuacji, w której na torze dojdzie do niefortunnego zdarzenia, jakie miało chociażby miejsce rok temu, gdy Verstappen nie ukończył wyścigu o Grand Prix Wielkiej Brytanii F1. Typy jednak mamy, jakie mamy. Jeżeli nie wydarzy się nic nieoczywistego, to Verstappen powinien dopisać do swojego konta siódme w tym sezonie zwycięstwo i tym samym umocnić się na czele klasyfikacji generalnej, zmierzając po drugi z rzędu tytuł mistrzowski.

Mimo typowania zwycięstwa Verstappena, uważamy, że najbliższy wyścig może być przełomowy dla Lewisa Hamiltona. Brytyjczyk dobrze zna Silverstone, a w Kanadzie wysyłał pewne sygnały, że McLaren jest blisko znalezienia brakującego elementu w układance, pozwalającego stworzyć konkurencyjny bolid. Uważamy, że na Silverstone, na którym wygrał 7 z 8 ostatnich Grand Prix, Hamilton tym razem zakończy wyścig na podium. To typy nieco w kontrze do kursów bukmacherskich.

Jakie są na Grand Prix Wielkiej Brytanii F1 kursy bukmacherskie?

Poznałeś nasze na Grand Prix Wielkiej Brytanii F1 typy, a sprawdźmy jak wyglądają oferty bukmacherów. Poniżej znajdziesz przed Grand Prix Wielkiej Brytanii F1 kursy. Pamiętaj, że mogą się one zmienić.

Zakłady na Grand Prix Wielkiej Brytanii F1STSFortunaBetclic
Wygrana Maxa Verstappena2.001.951.90
Carlos Sainz na podium2.002.652.00
Kursy bukmacherskie z dnia 28.06.2022