Walka wieczoru!

Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari Roślik typy na Fame MMA 18

Wielkimi krokami zbliża się 18 gala Fame MMA. W nadchodzącym wydarzeniu zobaczymy największe gwiazdy federacji, w tym samozwańczego Władcę Piekieł w starciu z popularnym influencerem Marcinem Dubielem. To będzie nietypowa walka wieczoru! Jakie są typy na Dubiel vs Ferrari?

Marcin Dubiel kurs BetclicAmadeusz Ferrari Roślik kurs Betclic
1.283.15
Kursy Betclic z dnia 12.05.2023. Oferta może ulec zmianie.

Dubiel vs Ferrari typy na Fame MMA 18

Już 20 maja 2023 roku o godzinie 19:30 w Atlas Arenie Łódź rozpocznie się jedna z najbardziej wyczekiwanych gal Fame tego roku. Wydarzenie będzie nadzwyczaj emocjonujące. Karta walk tej edycji gali jest naprawdę mocna. W nietypowej walce wieczoru zobaczymy popularnego Marcina Dubiela i legendę Fame – Amadeusza Ferrariego i to być może aż dwa razy! 

Po pierwszej walce z Błońskim (o ile Ferrari zdoła wygrać pojedynek) bez zastanowienia ma podjąć rękawice z Marcinem Dubielem. Walka Dubiel vs Ferrari ma być dziesiątym pojedynkiem, czyli ostatnim z zestawień na zapowiadanej karcie walk. Jak potoczą się losy tego starcia? Czy Władca Piekieł wygra drugą walkę wieczoru i tym samym zyska jeszcze większą popularność międzykontynentalną? Być może mniej doświadczony Dubiel rozgromi Ferrariego i ośmieszy jego dotychczasową karierę?

Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari Roślik typy Fame MMA 18

W tej edycji gali zakłady na Fame MMA tradycyjnie udostępnia tylko oficjalny bukmacher gali – Betclic. Dla nowych użytkowników przygotowano ciekawy cashback w formie freebetu do 200 zł na pierwsze zakłady Fame MMA!

Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari Roślik typy

Dlaczego kursy na to wydarzenie wskazują, że większą szansę na zwycięstwo ma potencjalnie mniej groźny Marcin Dubiel? To wszystko z powodu systemu organizacji walk wieczoru na gali Fame 18!

Warto przypomnieć, że na tej edycji gali walka wieczoru będzie obejmować aż dwa starcia. Co ciekawe w każdym z nich zobaczymy Ferrariego. Oznacza to, że na gali Fame 18 zawalczy on aż dwa razy! W pierwszej walce wieczoru Amadeusz Ferrari będzie musiał podołać w pojedynku z Kacprem Błońskim. Tylko wygrana pozwoli mu podejść do drugiej walki z Dubielem. To dlatego Fame MMA typy na to starcie są tak zmienne!

Eksperci wskazują, że po wcześniejszym wyczerpującym pojedynku Dubiel vs Ferrari typy wciąż mogą wskazywać na tego pierwszego. Amadeusz może być mocno osłabiony. Jeśli Ferrari nie będzie w stanie podejść do drugiego pojedynku z Dubielem na Fame 18, w takim przypadku walka zostanie przesunięta na kolejną edycję gali.

Typy na Dubiela na Fame MMA 18

Czy Marcin Dubiel ma szansę pokonać Ferrariego? Takie pytanie zadaje sobie każdy zagorzały fan mieszanych sztuk walk i freak fightów. Na pierwszy rzut oka ma on mniejsze doświadczenie, lecz wciąż tyle samo zwycięstw co Ferrari. Marcin Dubiel w pojedynku z Ferrarim może wykazać się swoją niebywałą wytrzymałością. W poprzednich walkach zadziwił kibiców bardzo dobrą kondycją i zacięciem. Jak będzie w tym przypadku?

Marcin Dubiel w tej walce może wykorzystać zmęczenie przeciwnika i swój większy zasięg ramion. Dubiel jest znacznie wyższy od swojego oponenta. Odpowiednia taktyka na walkę może okazać się kluczem do sukcesu w tym starciu w walce wieczoru.

Dubiel na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 5-2-0
  • Waga: 82 kg
  • Wzrost: 183 cm
  • Wiek: 26 lat

Typy na Ferrariego na Fame MMA 18

Jakie są przewidywania Dubiel vs Ferrari typy na walkę wieczoru. Ferrari do walki z Dubielem ma wyjść zmęczony. Jego dyspozycyjność w dużej mierze będzie zależeć od losów poprzedniego pojedynku. Jeśli Amadeusz zdoła pokonać oponenta swoim markowym ciosem nokautującym, w takim przypadku jego szanse w drugim pojedynku urosną do niebywałych rozmiarów.

Ferrari to zawodnik nastawiony na szybki nokaut przeciwnika. Z poprzednich walk wiemy, że jego motywacją jest popularność i po to za wszelką cenę dąży do obranego przez siebie celu. W drugiej walce wieczoru będzie musiał poradzić sobie ze znacznie wyższym Dubielem, który do klatki wejdzie wypoczęty iw pełni sił. To na pewno będzie miało wpływ na psychikę Ferrariego, dlatego tak ważne będą dla niego losy pierwszego starcia z Crusherem Błońskim.

Ferrari na Fame MMA 18 – statystyki

  • Rekord MMA: 5-6-0
  • Waga: 85 kg
  • Wzrost: 177 cm
  • Wiek: 28 lat

Zakłady na Fame MMA 18

Fame 18 startuje już 20 maja 2023 roku. Wydarzenie można oglądać z trybun w Atlas Arenie Łódź od 19:30 lub w PPV. Dostępne są jeszcze bilety na event. Z kolei w ofercie bukmachera Betclic dostępne są zakłady na wszystkie walki 18 edycji gali. Betclic jest jedynym oficjalnym bukmacherem organizacji, gdzie można legalnie postawić Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari Roślik typy. Kursy i Fame MMA 18 typy znajdziesz w poniższej tabeli.

Walka Fame MMAKursy Betclic 
Marcin Dubiel – Amadeusz Ferrari Roślik1.28-3.15
Kacper Crusher Błoński – Amadeusz Ferrari Roślik2.45-1.45
Arkadiusz Tańcula – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka2.60-1.40
Mateusz Spysyński – jakub “Paramaxil” Frączek1.42-2.50
D. Dzinold Rzeźnik – R. Sutonator Pasut1.75-1.90
Tomasz Zadyma Gromadzki – Alan Kwieciński1.38-2.65
Elizabeth Lizi Anorue – Dominika Rybak4.80-1.12
Natan Pierzasty Marcoń – Dariusz Daro-Lew Kaźmierczuk1.12-3.55
Michał Wampir Pasternak – Piotr Szeli Szeliga4.80-1.12
Ewa Kleo Brodnicka – Marta Linkimaster Linkiewicz2.60-1.40
Kursy Betclic z dnia 12.05.2023. Oferta może ulec zmianie.