Ożeż… w mordę!

Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut typy na Fame MMA 18

Typy na Rzeźnik vs Pasut to niezły kosmos! To będzie jedna z najgorętszych walk Fame MMA 18! Kto zatriumfuje? Czekamy na 20 maja 2023 roku!

Rzeźnik kurs BetclicPasut kurs Betclic
1.751.90
Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2023. Oferta może ulec zmianie.

Rzeźnik vs Pasut typy na Fame MMA 18

Jak wyglądają na Fame MMA 18 Rzeźnik vs Pasut typy? Walka zapowiada się elektryzująco! Do tej pory obaj panowie prezentowali się z jak najlepszej strony – żaden z nich nie ma na swoim koncie przegranej. Obaj są tak samo zdeterminowani i wściekli. To będzie jatka! Sutonator pierwotnie miał zmierzyć się z Wac Tojem, ale, jak podał portal Fighter, nie mógł on pojawić się na gali i został zastąpiony przez Dzinolda.

Dawid „Dzinold” Rzeźnik jest popularnym streamerem i oficjalnym partnerem Twitcha. Na swoim koncie „MrDzinold” w trakcie streamów z gier takich jak CS:GO, GTA 5, Fortnite czy FIFA gromadzi rzesze fanów. Na Instagramie można go znaleźć pod nickiem mrdzinold – zebrał tam już ponad 340 tysięcy followersów. W prawdziwym błysku fleszy Rzeźnik stanął jednak dopiero w 2022 roku, gdy po raz pierwszy wystąpił jako zawodnik Fame MMA 16… i nieźle dokopał swojemu przeciwnikowi, Szymonowi „Szymoolowi” Basseremu. Walka trwała wówczas całe trzy rundy i mimo że zawodnicy wyglądali na naprawdę zmęczonych, trzymali fason do końca.

Robert Pasut to z kolei jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim internecie. W 2012 roku razem z Cezarym Jóźwikiem i Rafałem Masnym zapoczątkował kanał Abstrachuje.TV, który w następnych latach przerodził się w spółkę zawierającą kanały o różnej tematyce. Wiele z nich okazało się prawdziwymi hitami, a panowie stali się mocno rozpoznawalni. Obecnie Pasuta można obserwować na kanale o dźwięcznej nazwie „Pasut”.

„Sutonator” ma na swoim koncie występy na konferencjach przed galą, podczas których potrafił popisać się elokwencją i udanym żartem. Publiczność go pokochała, a dowodem na to jest dodatkowa nagrodą, która została mu przyznana podczas Fame MMA 13  – za najbardziej medialną walkę. Poprzeczka dla „Dzinolda” stoi więc wysoko, tym bardziej, że oprócz mocy w gębie Pasut ma także moc na ringu. Dotychczas walczył i wygrał dwukrotnie przed czasem: podczas Fame MMA 13 z Jakubem „Japczanem” Piotrowiczem oraz Fame MMA 16 z Jackiem Murańskim.

Kto ma większe szanse? Goryl Rzeźnik czy bożyszcze publiczności Pasut? Fame MMA typy są w tym przypadku wyjątkowo podzielone.

Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut typy

Jesteśmy przekonani, że to będzie jedno z najciekawszych widowisk tej gali. Zakłady Fame MMA na dwóch panów idą po równo. Odpowiedzmy więc sobie na kilka istotnych pytań. Na początek: czy Rzeźnika nie zje trema przed występem z takim wyjadaczem jak Pasut?

Podczas wywiadu w oktagonie po swojej pierwszej walce Rzeźnik przyznał, że występ zabiera bardzo dużo tlenu. – Emocje i cała otoczka… – brzmiały jego słowa. – Na sparingach normalnie robiłem trzy po trzy, a tu, szczerze mówiąc, w drugiej rundzie już było ciężko – dodał, zziajany. Możemy więc przyjąć, że dużo bardziej przywykły do błysku fleszy Pasut będzie miał w tym względzie przewagę.

Pasut pracuje z psychologiem i dokształca się w temacie na różnych polach. Jeśli prześledzić jego karierę influencera, można śmiało założyć, że gdy „Sutonator” coś robi, robi to dobrze. Dotyczy to także freak fights: dotychczas w klatce zatriumfował dwukrotnie i ani razu nie zaliczył porażki. Podczas trzynastej odsłony gali, gdy wygrał w 1 minutę 40 sekund, określano go „największym wygrywem w historii Fame MMA”. Natomiast podczas Fame MMA 16 dosłownie zniszczył Murańskiego – w trzeciej rundzie powalił przeciwnika i wyprowadzał ciosy przez około minutę. Czy po wszystkich tych sukcesach nie zlekceważy mniej doświadczonego przeciwnika?

Ogromnie trudno odpowiedzieć na kluczowe pytanie – kto zaprezentuje się lepiej? Wiele wskazuje na to, że większe szanse ma Pasut. Jednak podczas tej walki naprawdę może wydarzyć się wszystko!

Typy na Dawida „Dzinolda” Rzeźnika na Fame MMA 18

Rzeźnik mający 98 kg i 192 cm wzrostu niewątpliwie może poszczycić się godną podziwu posturą. Ten pan ma naprawdę niezłe możliwości. Pytanie tylko – czy je wykorzysta?

Wiemy, że „Dzinold” dysponuje dwoma metrami zasięgu ramion. W klatce wykazuje się spokojem, potrafi trafić mocno i dokładnie. Podczas swojego debiutu na gali Fame MMA 16 pokonał innego debiutanta – Szymona „Szymoola” Bessera. Sędziowie byli wówczas jednogłośni.

Dawid „Dzinold” Rzeźnik na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 1-0-0
  • Wzrost: 194 cm
  • Waga: 101 kg
  • Zasięg: 199 cm
  • Wiek: 26 lat

Typy na Roberta „Sutonatora” Pasuta na Fame MMA 18

Pasut jest niższy i waży mniej od Rzeźnika. Fizyczna przewaga tego drugiego może dać się „Sutonatorowi” we znaki. Z drugiej strony jednak widzieliśmy dwukrotnie, że Pasut potrafi zaszarżować na rywala jak szatan. W dodatku ma on plecy w postaci większego doświadczenia oraz publiczności, która go wręcz uwielbia. Morale działają więc na korzyść Pasuta.

Robert „Sutonator” Pasut na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 2-0-0
  • Wzrost: 185 cm
  • Waga: 93,5 kg
  • Zasięg: 190 cm 
  • Wiek: 35 lat

Zakłady na Fame MMA 18

Wynik tego arcyciekawego starcia poznamy już 20 maja 2023 roku! Panowie będą walczyć w formule MMA w 3 rundach, każda z nich będzie trwała 3 minuty. Więcej na stronie zakłady na Fame MMA – typy, komentarze i wiele więcej.

Walka Fame MMAKursy Betclic
Elizabeth “Lizi” Anorue vs Dominika Rybak4.80 – 1.12
Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.45 – 2.45
Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek1.42 – 2.50
Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs Robert “Sutonator” Pasut (K1)1.75 – 1.90
Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński1.38 – 2.65
Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk1.22 – 3.55
Michał “Wampir” Pasternak vs Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.80
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz2.60 – 1.40
Kacper “Crusher” Błoński vs Amadeusz “Ferrari” Roślik2.45 – 1.45
Marcin Dubiel vs Amadeusz “Ferrari” Roślik1.28 – 3.15
Kursy z dnia 10.05.2023 r. Oferta może ulec zmianie.