Może być gorąco

EURO 2020: Dania - Finlandia kursy

Podczas Euro 2020 czeka nas z pewnością wiele niespodzianek. Jeśli chcesz obstawiać zakłady na mecze grupowe, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym artykułem. Omówimy w nim mecz Dania – Finlandia. Kursy są już dostępne!

Euro 2020: mecz Dania – Finlandia kursy

Obstawianie meczu Dania – Finlandia to będzie z pewnością świetna rozrywka, a przy sprzyjających wiatrach i odpowiednim podejściu do gry, masz szansę zgarnąć trochę gotówki. Na początek cofnijmy się trochę w czasie i spójrzmy jak obie drużyny radziły sobie na wspólnym boisku w przeszłości. Obie reprezentacje rozegrały ze sobą w sumie aż 59 meczy. Duńczycy triumfowali 39 razy! Finom wyczyn ten udał się zaledwie dziesięciokrotnie. Nie będzie więc raczej zaskoczeniem fakt, że tym razem bukmacherzy przewidują wygraną Duńczyków. Kursy naturalnie ten stan rzeczy odzwierciedlają. Jednak piękno piłki nożnej w dużej mierze polega na jej nieprzewidywalności oraz zaskakującym zwrotom akcji. Dlatego koniecznie przyjrzyj się bliżej tym dwóm drużynom. A nuż, to właśnie to spotkanie zdecydujesz się obstawiać. 

Dania – kursy na Euro 2020

Na mecz Dania – Finlandia kursy są już dostępne na stronach buków. To Dania jest faworytem tego spotkania i rzeczywiście wszystko wskazuje na to, że to właśnie ta drużyna zdobędzie więcej bramek. Duńczycy są zdecydowanie bardziej doświadczonym zespołem, a ostatni mecz towarzyski w Esbjerg wygrali z Finami 2:1. Czy tym razem reprezentacja także opusci murawę oklaskiwana przez kibiców? Jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Jeżeli chcesz obstawiać zwycięstwo Danii, to nie spodziewaj się powalających kursów. Może warto rozejrzeć się za innymi rynkami. Koniecznie przemyśl swoją strategię, jeśli masz chęć obstawiać faworyta w tym meczu.

Finlandia – kursy na Euro 2020

Jeżeli chcesz typować mecze podczas Euro 2020, kursy na spotkanie Danii i Finlandii są już gotowe. Oczywiście będą się one trochę zmieniać, ale nie sądzimy, aby miały miejsce jakieś gwałtowne skoki. Finlandia zdecydowanie nie jest faworytem i mało kto przewiduje jej zwycięstwo w tym pojedynku. Wysokości kursów bukmacherskich także to potwierdzają. Finowie jak dotąd nigdy nie zakwalifikowali się ani do mistrzostw świata, ani do mistrzostw Europy. Jest to ich debiut na tak wielkiej i prestiżowej imprezie. Będziemy mieli szansę przekonać się jak reprezentacja z kraju Muminków, radzi sobie z taką presją. Czy Finlandia zaskoczy nas pozytywnie podczas tego spotkania? Tego im życzymy, ale chyba będziemy zachowawczo obstawiać zwycięstwo Danii.

Dania – Finlandia zakłady: czy opłaca się grać?

Czy obstawianie meczu Dania – Finlandia może być opłacalne? Oczywiście. Jednak nie nastawiaj się na łatwą kasę. Typowanie zdarzeń podczas tego typu turniejów, nie należy do najłatwiejszych zadań. Bukmacherzy też nie będą Ci raczej tego ułatwiać. Znalezienie dobrego valuebetu będzie z pewnością wymagało mnóstwa wysiłku i czasu, a i tak może się nie powieść. Jeżeli chcesz typować spotkania podczas mistrzostw, zabierz się do tego profesjonalnie. Zacznij od czytania porządnych analiz i statystyk. Odwiedź sprawdzone fora dla typujących i pamiętaj o zaplanowaniu budżetu na zakłady. Ustalenie płaskiej stawki, może być w tym przypadku bardzo dobrym pomysłem. 

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Jeśli kuszą Cię zakłady z wysokimi kursami, to przemyśl sprawę dwa razy, ponieważ bardzo atrakcyjne kursy są zazwyczaj wystawiane na rynki, które są trudne do przewidzenia. Oczywiście znajdzie się spore grono śmiałków, którzy wytropią zakłady np. na dokładny wynik spotkania ze świetnymi kursami i zagrają systemem. Jeżeli im się powiedzie, to rzeczywiście mają szansę zgarnąć okrągłą sumę. My jednak odradzamy tworzenie tego typu kuponów. Lepiej grać zachowawczo i pomyśleć o rynkach typu 1X2, under/over czy też handicapach. Poszukaj także bukmachera, który będzie spełniał twoje oczekiwania. Weź pod uwagę nie tylko ofertę samych zakładów i wysokości kursów, ale przyjrzyj się także ofercie powitalnej oraz bonusom przygotowanym specjalnie na Euro 2020. Zastanów się czy z tym bukiem chciałbyś zostać na dłużej. Przecież mistrzostwa nie będą trwały wiecznie.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Dania – Finlandia?