Czy będzie niespodzianka?

EURO 2020: mecz Dania – Belgia kursy

Kto Twoim zdaniem wygra mecz Dania – Belgia? Kursy jednoznacznie wskazują prawdopodobnego zwycięzcę, ale przecież niczego nie możemy być tak naprawdę pewni. Przyjrzyjmy się ofertom buków i zastanówmy się, czy warto postawić kupon!

Euro 2020: mecz Dania – Belgia kursy

Wystawione na mecz Dania – Belgia kursy są całkiem zachęcające. Oczywiście jedna z drużyn jest widocznym faworytem i bez zaskoczenia mowa tu o Belgii. Jej oponent również prezentuje jednak grę na całkiem dobrym poziomie, przez co wcale nie jest pewne, że Duńczycy zostaną rozklepani. Ba, niektórzy spodziewają się nawet po tym spotkaniu niespodzianki. To wszystko oznacza, że w przypadku tego meczu Euro 2020 kursy są dosyć wysokie na obie drużyny, a także na remis. Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często na etapie fazy grupowej!

Kursy na Danię

Na pierwszy rzut oka widać, że Dania ma w tym meczu mniejsze szanse na zwycięstwo. Chociaż w tej ekipie gra kilku zawodników doświadczonych na boiskach czołowych europejskich drużyn, to jednak nie ma nawet jak porównywać składu Duńczyków do ich przeciwników.

Mimo tego Dania potrafi zaskakiwać. W ostatnich latach udało jej się pokonać na przykład Anglię. Nie każdy może być tego świadomy, ale w rankingu FIFA z początku 2021 roku Dania wyprzedza takie drużyny jak Niemcy i Kolumbia! Do tego będzie ona grała na swoim podwórku – w Kopenhadze. Nie można więc wykluczać jej zwycięstwa. Z tego względu wystawione na gospodarzy meczu Dania – Belgia kursy wydają się wielu osobom łakomym kąskiem.

Kursy na Belgię

Zazwyczaj trudno jest postawić zakład na Belgię i cokolwiek na nim zarobić, ta ekipa rozjeżdża większość drużyn spoza światowego topu jak walec. Bardzo możliwe, że w przypadku Danii będzie tak samo, ale… czy na pewno? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie już sam. My możemy Cię natomiast zapewnić, że w przypadku meczu Dania – Belgia kursy na tę drugą drużynę są na tyle wysokie, że jeżeli wierzysz w dobrą dyspozycję Belgów, to warto poważnie rozważyć postawienie zakładu.

Dania – Belgia zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Czy obstawianie meczu Dania – Belgia ma sens? Naszym zdaniem, owszem. Pewnie zdążyłeś to już zresztą wywnioskować z artykułu. Trudno powiedzieć na tę chwilę, która drużyna wygra, ale oferta bukmacherów zaproponowana na ten mecz jest naprawdę interesująca.

Oczywiście w praktyce opłacalne okazują się jedynie te zakłady, które wygrasz, więc nie puszczaj kuponu tylko dlatego, że kursy wydają się zachęcające. Najpierw zastanów się, czy rzeczywiście masz silne przekonanie i argumenty co do tego, że właśnie takim a nie innym wynikiem zakończy się mecz Dania – Belgia.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Ogólnie w przypadku dużych turniejów takich jak Euro 2020 kursy nie są szczególnie wysokie. Wynika to z ogromnego zainteresowania użytkowników. Bukmacherzy wiedzą, że kibice i tak będą obstawiać, więc nie mają powodów, żeby oferować ponadprzeciętnie wysokie kursy. Ta zależność w szczególności dotyka najpopularniejszych rynków takich jak 1X2.

Jeżeli chcesz znaleźć naprawdę opłacalne kursy – chociaż nie gwarantujemy, że Ci się to uda – możesz poszukać wśród rzadziej obstawianych, bardziej nietypowych rynków. Warto także, żebyś śledził specjalne promocje publikowane przez buków z okazji Euro 2020. Bardzo możliwe, że pozwolą Ci one obstawiać na lepszych warunkach i potencjalnie zgarnąć więcej kasy!

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Dania – Belgia?

Jesteś gotowy na obstawianie meczu Dania – Belgia? Masz już swojego faworyta? W takim razie pozostaje Ci wybrać dla siebie bukmachera i założyć konto. Najlepiej z wykorzystaniem kodu promocyjnego, bo dzięki temu będziesz mógł odebrać dodatkowe bonusy na start! Polecamy Ci bukmacherów z tabeli poniżej. Wszyscy działają na terenie Polski w pełni legalnie, więc możesz bez obaw się u nich zarejestrować. Życzymy Ci dobrej zabawy – tylko pamiętaj, aby obstawiać odpowiedzialnie i w przemyślany sposób. Powodzenia!