EURO 2020: mecz Czechy - Dania kursy

Czesi to jedna z największych rewelacji trwającego Euro 2020. Z jednej strony można powiedzieć, że los był dla nich łaskawy, przydzielając im w 1/4 finału Danię, ale z drugiej strony, biletów na ten mecz nie otrzymali za darmo. Południowi sąsiedzi Polski dość niespodziewanie wyeliminowali w 1/8 finału jednego z faworytów Euro 2020, Holendrów. Duńczycy są na fali wznoszącej po tym, jak kiepsko weszli w turniej, ale z każdym kolejnym meczem się napędzają. Bukmacherzy mają więc sporą zagwozdkę, kto wygra mecz Czechy – Dania, kursy znajdziesz w naszym tekście.

Euro 2020: mecz Czechy – Dania kursy

Powiedzieć, że typowanie zwycięzcy meczu Czechy – Dania to ciężkie zadanie, to jakby nie mówić nic. Obrazują to chociażby kursy bukmacherskie, które na tym spotkaniu ćwierćfinałowym są najbardziej wyrównane ze wszystkich par tej fazy Euro 2020. Nie bez znaczenia dla takich kursów jest też ostatni bezpośredni mecz, który zakończył się remisem 1:1. Ogólnie rzecz biorąc, aż 7 bezpośrednich spotkań ze wszystkich 12 w historii, pomiędzy Czechami, a Danią kończyło się remisem. Dlatego, w meczu Czechy – Dania kursy na remis po 90 minutach są wyjątkowo niskie.

Kursy na Czechy

Jeśli przyjrzymy się kursom jeszcze bliżej, to u wszystkich bukmacherów widać, że to Czesi stawiani są na minimalnie gorszej pozycji, niż Duńczycy. My jednak jesteśmy dalecy od lekceważenia Czechów, którzy w poprzednim meczu ograli 2:0 Holandię, kompleksowo eliminując największe atuty faworyzowanych Oranje. Zapewne, jeśli chcesz wysłać na Czechy – Dania zakłady, sugerujesz się tym, że w wybornej formie strzeleckiej znajduje się Patrik Schick. I rzeczywiście, czeski snajper ma już w dorobku 4 bramki. Zważywszy na momentami niepewną postawę duńskiej defensywy, z pewnością poszuka kolejnych szans, na powiększenie swojego dorobku.

Kursy na Danię

Nie jest żadną przesadą stwierdzenie, że Dania jedną nogą była już poza turniejem. Porażki z Finlandią i Belgią postawiły Skandynawów w arcytrudnej sytuacji. W decydującym o awansie meczu z Rosją, zdołali jednak wygrać i to wysoko, bo 4:1. Kolejny mecz, już w 1/8 finału, wygrany przez Danię 4:0 z Walią jest tylko potwierdzeniem tego, że Duńczycy łapią coraz większy wiatr w żagle. Czy uda im się przerwać piękny sen Czechów? Bukmacherzy w swoich kursach delikatnie faworyzują właśnie reprezentację Danii, ale my spodziewamy się, że tutaj, zdarzyć może się dosłownie wszystko.

Czechy – Dania zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Nie ma nic ciekawszego, niż przewidzenie wyniku bardzo bliskiego meczu, a na taki zapowiadane jest właśnie starcie Czechów i Duńczyków. Dzięki temu kursy bukmacherskie są zdecydowanie wyższe, niż w przypadku obstawiania na faworyta w meczu z wyraźnym underdogiem.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Jak widzisz, jeśli trafisz, kursy będą dla Ciebie wyjątkowo opłacalne. Musisz więc przewidzieć wynik meczu lub postawić dowolne inne zakłady, których na mecz Czechy – Dania nie brakuje. Możesz dorzucić do swojego budżetu całkiem sporo grosza. Dodatkowo, jeśli uda Ci się przewidzieć rozstrzygnięcia w tak bliskim meczu, zyskasz spory respekt na dzielnicy.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Czechy – Dania?

Jeśli już zdecydowałeś, że chcesz postawić na Czechy – Dania zakłady, rzuć okiem na poniższą listę bukmacherów. Przygotowaliśmy ją w oparciu o pewne, wypracowane przez nas standardy i naszym zdaniem, są to właśnie najlepsi bukmacherzy do obstawiania tego ćwierćfinału Mistrzostw Europy.