Będzie najazd Anglików?

EURO 2020: mecz Czechy – Anglia kursy

Rozważasz, czy postawić zakład na mecz Czechy – Anglia? Kursy na ten mecz wydają się średnio zachęcające, bo dysproporcja sił między drużynami jest ogromna. Może jednak Ty uznasz, że widzisz w tym spotkaniu dobrą okazję? Sprawdź sam, jak wygląda sytuacja.

Euro 2020: mecz Czechy – Anglia kursy

Cóż, trzeba by naprawdę sporego cudu, żeby naszym sąsiadom udało się coś ugrać w meczu Czechy – Anglia. Kursy na to spotkanie ogromnie różnią się pomiędzy drużynami. Z tego względu obstawianie meczu Czechy – Anglia zaczyna wyglądać na zabawę dla ryzykantów. Puścić kupon na Czechów to oczywiście bardzo, bardzo niebezpieczny pomysł. Teoretycznie może się on oczywiście okazać trafiony i wtedy przyniesie duży zysk, ale szanse powodzenia są niewielkie. Z kolei mimo że wygrana Anglików wydaje się niemal pewna, to przez niziutkie kursy wiele osób uzna, że w ogóle nie ma sensu obstawić.

Kursy na Czechy

Planujesz postawić na zwycięstwo naszych sąsiadów w meczu Czechy – Anglia? Kursy na taki rezultat są naprawdę wysokie, to jedne z wyższych liczb, jakich uświadczysz na Euro 2020. W końcu przed turniejem były eliminacje, więc co słabsze drużyny zostały już odsiane. Większość meczów nie ma tak oczywistego faworyta jak w przypadku tego spotkania. Stety lub niestety, wygrana Czechów wydaje się naprawdę mało prawdopodobna. W tej drużynie praktycznie nie grają reprezentanci najlepszych europejskich klubów, więc obawiamy się, że po prostu braknie im doświadczenia, żeby poradzić sobie z Anglią.

Kursy na Anglię

Anglicy to faworyci nie tylko do wyjścia zwycięsko z tego konkretnie spotkania, ale również do wygrania całego turnieju. W porównaniu z innymi drużynami będą najczęściej grać u siebie, jeśli dojdą co najmniej do półfinału. Do tego ekipa jest pełna ekscytujących, zgranych na brytyjskich boiskach talentów. Zapowiada się po prostu masakra na Czecach – pewnie dlatego w meczu Czechy – Anglia kursy na tę drugą drużynę są po prostu bardzo niskie.

Czechy – Anglia zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Pewnie zdążyłeś już zauważyć, że w przypadku spotkania Czechy – Anglia zakłady typu 1X2 wydają się średnim pomysłem. Pomiędzy umiejętnościami drużyn jest po prostu zbyt duży rozdźwięk, przez co obstawienie na Czechów jest ogromnie ryzykowne, a na Anglików – mało opłacalne. Zawsze możesz jednak poszukać jakiejś ciekawszej opcji. Jeśli bardzo kusi Cię obstawianie meczu Czechy – Anglia, to zajrzyj do statystyk i zastanów się, na co można by puścić kupon. Może na rzuty rożne lub żółte kartki? A jeżeli uważasz, że Anglicy rozjadą Czechów bez litości, to możesz rozważyć postawienie zakładu z handicapem, dzięki czemu kursy na wygraną Anglii znacząco się zwiększą.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Obstawianie zakładów na duże turnieje raczej wyklucza się z łapaniem ponadprzeciętnych liczb na popularne rynki. Na Euro 2020 kursy nie muszą być wysokie, bo gracze i tak pasjonują się przecież tym wydarzeniem, więc na pewno obstawią – właśnie tak wygląda tutaj tok myślenia bukmacherów. Zawsze istnieje jednak szansa, że znajdziesz dobre kursy wśród mniej popularnych wydarzeń. Możesz również korzystać z promocji proponowanych przez buków. Z pewnością pojawią się jakieś ciekawe akcje z okazji Mistrzostw Europy.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Czechy – Anglia?

No dobrze, już wiesz wszystko o kursach na starcie Czechów i Anglików. Teraz czas wybrać bukmachera – jeśli chcesz postawić zakład, to musisz zdecydować się na jednego z legalnych polskich buków. Właśnie takie serwisy wypisaliśmy pod spodem. Wszystkie działają w oparciu o stosowną licencję Ministerstwa Finansów i do tego oferują nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy na powitanie! Wybierz coś dla siebie i obstawiaj – tylko pamiętaj, by robić to odpowiedzialnie!