EURO 2020: mecz Belgia - Włochy kursy

Bez dwóch zdań, ćwierćfinał Euro 2020, Belgia – Włochy to najciekawiej zapowiadające się starcie tej fazy Mistrzostw Europy. Gracze mają nie lada problem wytypować, kto okaże się lepszy. Zobacz, jak wyglądają na mecz Belgia – Włochy kursy bukmacherskie, które są swego rodzaju drogowskazem, na kogo warto postawić.

Euro 2020: mecz Belgia – Włochy kursy

Kiedy wkraczamy w decydującą fazę Mistrzostw Europy, a taką bez wątpienia są mecze ćwierćfinałowe, o poszczególnych reprezentacjach wiemy już sporo. Wiemy, że Włosi i Belgowie bez skazy, czyli bez żadnej porażki i z kompletem zwycięstw przeszli przez fazę grupową, ale pierwsze schody dla obu reprezentacji zaczęły się w fazie pucharowej. Włosi przeciwko Austriakom stracili pierwszego gola na tym turnieju, ale po dogrywce awansowali dalej. Belgowie skromnie i nie bez problemów pokonali obrońców tytułu, Portugalczyków. Przed obiema reprezentacjami jeszcze bardziej wymagający mecz ćwierćfinałowy, co można dostrzec w wystawionych przez bukmacherów kursach.

Kursy na Belgię

Belgowie nie są faworytem bukmacherów, ale jeśli chcesz postawić na mecz Belgia – Włochy zakłady właśnie na “Czerwonych Diabłów”, to niewykluczone, że Romelu Lukaku i spółka rzeczywiście ograją Włochów. Kursy na obie reprezentacje są mocno zbliżone do siebie, a Belgowie to drużyna, która na Euro 2020 jeszcze nie przegrała, tracąc tylko jednego gola. Sporo może zależeć od dyspozycji wspomnianego Romelu Lukaku, który ma za sobą świetny sezon klubowy w Interze, a na trwającym Euro 2020 zdobył już trzy bramki. Przed nim jednak najtrudniejszy sprawdzian na tle mocnej i dobrze grającej defensywnie reprezentacji Azzurri.

Kursy na Włochy

Włosi stawiani są w roli faworytów. Wszystkie zakłady bukmacherskie wierzą w Italię, która przed turniejem nie była jednym z głównych faworytów, ale w trakcie Euro 2020 eksperci uwierzyli, że Włosi mogą zajść nawet do samego wielkiego finału, a tam powtórzyć sukces z 1968 roku, kiedy Italia jedyny raz w historii sięgnęła po Mistrzostwo Europy. Azzurri mają ku temu argumenty. W fazie grupowej wygrali wszystkie mecze, nie tracąc ani jednej bramki. Co prawda w fazie pucharowej potrzebowali dogrywki, aby wyeliminować Austrię i Gianluigi Donnarumma musiał wyjmować piłkę z siatki po raz pierwszy na tym turnieju, ale Włosi prezentują solidny futbol, który budowany jest od podstaw, a więc od linii defensywnej. To wszystko sprawia, że w meczu Belgia – Włochy kursy na reprezentacje z Półwyspu Apenińskiego są minimalnie niższe, niż na podopiecznych Roberto Martineza.

Belgia – Włochy zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Pewnie, że warto. Zresztą podkreśla to fakt, że na mecz Belgia – Włochy zakłady rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Pamiętaj jednak, że w meczu tak zbliżonych do siebie reprezentacji, przewidzenie wyniku może być niezwykle ciężkie. Jednak, jak pokazało to Euro 2020, nawet kiedy gra wielki faworyt z drużyną skazywaną na pożarcie, co miało miejsce chociażby w przypadku spotkania Francja – Szwajcaria, nic nie jest pewne. I na tym polega ta zabawa!

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

W meczach reprezentacji, które uznawane są za faworytów Euro 2020, kursy zawsze są atrakcyjne. Nie spotkasz tu ofert, typu 1.20 na faworyta i 8.00 na underdoga, lecz kursy zarówno na Belgię, jak i Włochy są wysokie. Tak wysokie, że niezależnie od tego, na kogo stawiasz, przy odrobinie szczęścia możesz dosypać sporo grosza do swojego portfela.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Belgia – Włochy?

Poniżej prezentujemy bukmacherów, którzy naszym zdaniem wystawili najbardziej korzystne kursy na mecz Belgia – Włochy. Wybierz jednego z nich i przygotuj swój kupon!