Poleje się krew!?

Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa typy High League 3

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 04/07/2022
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 10 zł + 600 zł + 200 zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Czy już widziałeś, jakie są na walkę Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa typy? Zapowiada się naprawdę gorąca akcja, bo pojedynek kobiet zostanie stoczony w szczególnie brutalnym formacie Lethwei. Czytaj dalej!

Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa typy High League 3

Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa typy
High League 3 typyAniela „Lil Masti” BoguszRemisZusje Astafiewa
Zwycięzca1.1650.004.37

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

Jeśli chodzi o High League 3 zakłady na walkę kobiet mogą być szczególnie ekscytujące. Będziemy mieć bowiem szansę obejrzeć pojedynek na zasadach, które raczej nie goszczą na polskich ekranach. A więc na dobry początek, żebyś lepiej zrozumiał opracowane na rywalizację Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa typy, wytłumaczmy pokrótce, na czym polega Lethwei znany także jako boks birmański.

Lethwei to sztuka walki kategoryzowana jako rodzaj kick-boxingu. Jest bardzo podobna do boksu tajskiego, a największą różnicą na jego tle jest to, że w lethwei dozwolone są uderzenia głową. Zawodnicy nie używają rękawic ani specjalnych ochraniaczy, zdarza im się najwyżej owinąć dłonie materiałem. Przepisy przewidują możliwość ocucenia sportowca po nokaucie i pozwolenie mu na dalszą walkę, co oznacza, że bardzo dużą wagę przywiązuje się do obrony.

Jak poradzą sobie z taką dyscypliną zawodniczki w pojedynku Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa? Typy przewidują, że to „Lil Masti” ma przeważające szanse na zwycięstwo. Z czego to wynika? Aniela ma za sobą trzy walki na trzech różnych galach, z czego każdą z nich wygrała w iście efektownym stylu. Wśród kobiet to właśnie ona jest postrzegana za dominatorkę polskich freak fights i jest bardzo prawdopodobne, że zostałaby uznana za faworytkę w starciu praktycznie z każdą możliwą rywalką. Pokonała już ona nawet mistrzynię świata w boksie, Ewę Brodnicką, co sugeruje, że naprawdę wie co robi i porządnie przygotowuje się do freak fights.

Zusje ma już za sobą cztery walki, ale wszystkie były toczone w ramach jednej federacji i dwie z nich przegrała. Została pokonana m.in. przez Martę Linkiewicz, którą „Lil Masti” wyeliminowała bez większych problemów, kiedy to jej przypadło z nią walczyć.

Bukmacherzy uważają za bardzo prawdopodobne, że Aniela Bogusz wygra przed zakończeniem regulaminowego czasu 3 x 3 minuty, choć nie wystawili szczególnie niskich kursów na to, że wydarzy się to już w pierwszej rundzie. Najwidoczniej uważają, że Zusje ma szanse skutecznie się bronić przynajmniej przez jakiś czas.

Jeśli chodzi o czyste walory fizyczne, obie panie są bardzo porównywalne pod względem wagi i wzrostu. Aniela jest zaledwie o dwa centrymetry niższa i o jeden kilogram cięższa od swojej przeciwniczki. 

Eksperci wydają się niemal pewni, że z walki zwycięsko wyjdzie Aniela Bogusz, ale w sporcie nieraz zdarzały się już zaskoczenia. Zanim postawisz na High League 3 zakłady, dobrze przemyśl, czy zgadzasz się z wiodącą opinią, bo w końcu ryzykujesz swoimi pieniędzmi!

High League 3 typy na Aniela „Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa w Fortunie

Z okazji gali High League 3 Fortuna wystawiła całą masę ciekawych rynków, na które można postawić. Może któreś z nich wydają Ci się ciekawsze niż po prostu obstawianie na zwycięzcę? Jeśli interesujesz się galą High League 3, typy możesz opracować na podstawie zupełnie innego kryterium, na przykład liczby rund czy tego, jak szybko zakończy się walka. Sprawdź sam w tabeli poniżej.

High League 3 zakładyTakNie
Koniec w 1. rundzie3.501.20
Koniec w 2. rundzie4.001.16
Koniec w 3. rundzie6.001.06
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 1.53.511.21
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 2.51.981.65
Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję2.001.64
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy6.00brak kursu
1. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję2.501.41
2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję15.00brak kursu
1. zawodnik wygra przed czasem1.402.52
2. zawodnik wygra przed czasem10.00brak kursu

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna

Chcesz obstawiać High League 3? Fortuna to jedyny bukmacher, u którego zakłady są dostępne. Firma podchodzi jednak do tematu poważnie, więc nie masz co się obawiać, że oferta będzie wąska. Na każdą walkę znajdziesz do wyboru ciekawe, różnorodne rynki tego typu co te widoczne w tabeli powyżej. Wybierz więc odpowiednią strategię dla siebie, pamiętając, że wcale nie musisz się ograniczać do puszczania kuponów na to, kto wygra daną walkę. Ba, możesz kompletnie zignorować rynki 12 i 1X2, jeśli masz taką fantazję. Oferta buka Fortuna umożliwia, żeby postawić zakłady i bez tego.

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Bonus Fortuny na High League

U buka Fortuna jest dostępny bonus powitalny o następującej strukturze: 20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł. Łącznie do odebrania jest naprawdę niezła kasa, którą można wykorzystać na High League 3! Fortuna ma dla każdego bonusu szczegółowy regulamin, więc nie zapomnij zapoznać się z zasadami działania promocji, zanim postanowisz z niej skorzystać. Powodzenia w zakładach!