Czarmagedon vs Gimper

Cezary Czarmagedon Jóźwik - Tomasz Gimper Działowy Typy na Fame MMA 17

Nadchodząca gala Fame MMA będzie obfitowała w zacięte pojedynki. Wśród nich znajdziemy jednak też takie, gdzie faworyt od początku jest tylko jeden. Typy na Cezary Jóźwik vs Gimper Fame MMA 17 pokazują, że to będzie walka drugiego rodzaju.

Kurs Betclic – JóźwikKurs Betclic – Działowy
5,251,10
Kursy z dnia 03.02.2023. Oferta może ulec zmianie.

JÓŹWIK VS GIMPER TYPY NA FAME MMA 17

Obserwując kursy bukmacherskie od momentu ogłoszenia walki Jóźwika z Gimperem, można było od razu zauważyć faworyta. Co więcej różnice zamiast się zmniejszać, powiększyły się wraz ze zbliżającą się galą Fame MMA 17. Typy na Tomasza Działowego nie będą tutaj zbyt opłacalne, więc nikomu nie polecamy obstawiania jego zwycięstwa. W przypadku kuponów AKO najlepiej chyba po prostu ominąć tę walkę. Być może warto jednak spróbować pojedynczego zakładu na niespodziankę, a więc wygraną Czarmagedona. Kurs w okolicy 5,25 na Betclic może zachęcić niejednego typera.

TYPY NA CEZAREGO JÓŹWIKA NA FAME MMA 17

Czarek Jóźwik jest znany przede wszystkim ze współuczestnictwa w Youtubowym projekcie Abstrachuje. Najmniejszy i prawdopodobnie najmniej groźny z całej trójki założycieli był prawdopodobnie ostatnim, którego podejrzewalibyśmy o wejście do klatki. Tymczasem jego debiut na Fame MMA 17 zbliża się wielkimi krokami. Czy jego porażka będzie równie wielka? Eksperci są zgodni, że Czarmagedon nie ma większych szans na wygraną w swoim pierwszym pojedynku. Co warto obstawić? Że wytrzyma walkę w pełnym dystansie czasowym po kursie 3,30. To i tak wygląda na spory sukces w jego wykonaniu.

CZARMAGEDON NA FAME MMA – STATYSTYKI

Cezary nie imponuje warunkami fizycznymi, a więc poza tym, że Fame MMA w roli zawodnika to dla niego nowość, nie ma praktycznie gdzie szukać swojej przewagi. Statystyki nie są po jego stronie, tak samo jak obycie w ringu i kursy bukmacherskie. Nawet na konferencji wypadł gorzej od Gimpera. Zapowiada się, że tutaj otrzyma tęgie lanie.

  • Rekord MMA: 0-0-0
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 74 kg
  • Zasięg: 170 cm
  • Wiek: 30 lat

TYPY NA GIMPERA NA FAME MMA 17

Gimper w przeciwieństwie do swojego rywala zdążył już wystąpić na Fame MMA. W ubiegłym roku zmierzył się z Mateuszem Trąbką, ale niestety przegrał. Pokazał się jednak z dość dobrej strony i choć był zdecydowanym underdogiem, pozostawił po sobie pozytywne wrażenie. Nie można się zatem dziwić, że w walce z niżej notowanym Jóźwikiem, to właśnie Gimper będzie faworytem. Typy na Cezary Jóźwik vs Gimper Fame MMA 17 jakie proponujemy to poniżej 1,5 rundy po kursie 1,82 lub wygrana Gimpera przed czasem za 1,30.

TOMASZ DZIAŁOWY NA FAME MMA – STATYSTYKI

Tomasz Działowy prezentuje się podobnie gabarytowo do swojego rywala. Pokazał jednak już w ringu swoje umiejętności i możemy się spodziewać, że to on będzie górą na krakowskiej gali. Youtuber czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w federacji Fame MMA.

  • Rekord MMA: 0-1-0
  • Wzrost: 172 cm
  • Waga: 79 kg
  • Zasięg: 171 cm
  • Wiek: 28 lat

ZAKŁADY NA FAME MMA 17

Po zapoznaniu się z obydwoma zawodnikami, wiesz już jakie zakłady na Fame MMA 17 obstawić. Najprawdopodobniej zwycięży tutaj Gimper i byłoby sporą sensacją, gdyby tak się nie stało. Trzeba jednak pamiętać, że typujemy freak fighty i rzadko zdarzają się tu fighterzy z profesjonalnym zapleczem. Kiepskie przygotowanie będzie od razu widoczne i może się okazać, że początkowy faworyt będzie mieć kłopoty.

Walki Fame MMA 17 Kursy

Fame MMA kursyKursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.75
Filip “Filipek” Marcinek – Robert Karaś (K1)1.70 – 1.95
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik – Tomasz “Gimper” Działowy5.25 – 1.10
Wacław “Wac Toja” Osiecki – Sebastian “Alterboy” Fabijański3.50 – 1.22
Amadeusz “Ferrari” Roślik – Kamil “Szczurek” Łaszczyk2.60 – 1.40
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Wiktoria “Wiki” Jaroniewska1.20 – 3.75
Mikołaj “Mixer” Magdziarz – Marcin “Rafonix” Krasucki3.30 – 1.25
Michał “Boxdel” Baron – Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak1.42 – 2.50
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Alan Kwieciński (K1)1.50 – 2.30
Kursy z dnia 03.02.2023 r. Oferta może ulec zmianie.