Kto wygra mecz? Kto wygra Euro? Sprawdź typy!

Typy Euro 2020

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to wielkie święto dla wielbicieli tego sportu. Jeżeli Ty również jesteś fanem futbolu, zapraszamy Cię do przeczytania artykułu o tym jak wygląda typowanie Euro 2020. 

Typy Euro 2020

Podczas takich imprez, jak Euro 2020, typy bukmacherskie wyglądają zazwyczaj podobnie. Gracze mogą obstawiać różne warianty danego zdarzenia:

 • zakład trzydrogowy: 1X2 – jest to najbardziej popularny typ. Gracz obstawia wygraną, przegraną lub remis.
 • podwójna szansa: 1X – gospodarz wygra albo zremisuje, X2 – drużyna gości wygra lub zremisuje, 12 – wygrają albo gospodarze, albo goście, jednak nie padnie remis.
 • wynik do połowy
 • dokładny wynik spotkania
 • zakłady na klasyfikację końcową: V – zwycięska drużyna, 1-3 – typy na trzy pierwsze  miejsca.
 • zakłady na ilość bramek w spotkaniu: under/over
 • handicap: drużyny mają dodawane lub odejmowane punkty
 • draw no bet: jeżeli padł remis, zakład jest nieważny
 • czas kiedy padnie pierwszy gol
 • pierwszy/ostatni strzelec gola
 • strzeli/nie strzeli
 • król strzelców
 • awans do ćwierćfinału/półfinału

Pamiętaj, że u różnych bukmacherów typy na Euro 2020, mogą się różnić między sobą. Dlatego zawsze wybieraj tego buka, który posiada najbardziej zróżnicowaną ofertę.

Sprawdź typy Euro 2020 na najbliższe mecze

20:00 14/06/2024
Niemcy
2A
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 15/06/2024
1B
2B
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 15/06/2024
3A
4A
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 15/06/2024
3B
4B
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 16/06/2024
1C
2C
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 16/06/2024
1D
2D
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 16/06/2024
3C
4C
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 17/06/2024
3D
4D
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 17/06/2024
3E
4E
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
20:00 17/06/2024
1E
2E
Chwilowo brakuje kursów. Sprawdź później!
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25/11/2023 16:50.

Dlaczego typowanie Euro 2020 pomaga w zakładach na mecze?

Typowanie Euro 2020 może być naprawdę świetną zabawą. Wraz z rozpoczęciem rozgrywek internet z pewnością zapełni się różnymi poradami i spekulacjami na temat tego, jak mogą potoczyć się losy poszczególnych drużyn. Czy warto zatem częściej zerkać na typy Euro 2020? Z pewnością tak! Oto kilka powodów, dlaczego obstawianie meczy Euro 2020 będzie bardziej skuteczne, jeżeli skorzystasz z porad dobrych typerów.

Porady typerów mogą uzupełnić Twoją własną analizę

Przede wszystkim aby znaleźć dobre typy Euro 2020, musisz trafić na dobrych typerów. W sieci roi się od różnych forów, które oferują tego typu porady. Poświęć chwilę i znajdź te najbardziej wiarygodne portale. Następnie warto sprawdzić statystyki danego typera, czyli skuteczność procentową a także zysk netto. Pamiętaj aby wybrać tego, który skupia się głównie na piłce nożnej. Jeżeli odnajdziesz już kogoś, kto Twoim zdaniem dobrze analizuje szanse poszczególnych drużyn, możesz śmiało skorzystać z jego porad na Euro 2020. Typy nigdy nie są pewne na 100%, dlatego zawsze należy liczyć się z możliwością przegranej.

Dobre typy Euro 2020 mogą uratować twój kupon

Jeżeli masz aspiracje aby wygrywać na zakładach bukmacherskich, to konieczne będzie regularne sprawdzanie tego, jakie są typy Euro 2020. Nawet jeśli uważasz się za wytrawnego typera, zerkaj także na analizy swoich kolegów po fachu. Czasami ich porady pomogą Ci np. lekko skorygować typ swojego zakładu i tym samym przekierować Cię na bezpieczniejszy tor. To pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie i z pewnością wzbogaci Twoje typowanie Euro 2020, a wtedy masz realne szanse na odniesienie sukcesu. 

Dobre typy Euro 2020 do utworzenia zakładu AKO

Jeżeli czujesz się na siłach, aby grać akumulatory, to dobre typy z sieci mogą okazać się bardzo przydatne. Dzięki nim możesz skorzystać ze specjalnych ofert na zakłady AKO i po prostu więcej wygrać. Jeżeli masz obawy co do zakładów akumulowanych, warto rozważyć opcję zakładów systemowych, gdzie określona liczba zdarzeń na kuponie, może okazać się nietrafiona i nie sprawia to przegranej całego kuponu.

Bukmacherzy Euro 2020 – pełna lista legalnych bukmacherów

STS
Bonus na zakłady
1660 zł
Fortuna
Bonus na zakłady
330 zł
BetFan
Bonus na zakłady
300 zł
Betcris
Bonus na zakłady
1400 zł
PZBuk
Bonus na zakłady
250 zł
Superbet
Bonus na zakłady
3755 zł
Fuksiarz
Bonus na zakłady
720 zł
eToto
Bonus na zakłady
777 zł
Totalbet
Bonus na zakłady
333 zł
Betclic
Bonus na zakłady
267 zł
LV BET
Bonus na zakłady
2060 zł + 14%
forBET
Bonus na zakłady
3280 zł + bez podatku
ComeOn
Bonus na zakłady
100 zł
GO+bet
Bonus na zakłady
930 zł
Totolotek
Bonus na zakłady
BetX
Bonus na zakłady
1120 zł

Jak znaleźć wartościowe typy na Euro 2020?

Jeżeli wybrałeś już swojego buka, teraz pora na znalezienie dobrych typerów, którzy podsuną Ci ciekawe zakłady na Euro 2020. Typy bukmacherskie, aby były wartościowe, muszą być dobrze przemyślane. Z pewnością nie każdy typer będzie skuteczny, dlatego tak jak już wspomnieliśmy warto poświęcić dłuższą chwilę i rozejrzeć się w sieci w poszukiwaniu stron, które skupiają dobrych typujących. Najlepiej wybrać jakiś popularny serwis z poradami typerów. Im więcej użytkowników, tym większa konkurencja, a to przekłada się na jakość. Wybieraj te typy Euro 2020, które opatrzone są porządną analizą. Wystrzegaj się tych typerów, którzy tylko “leją wodę”.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze wiarygodnego typera? 

 • Sprawdzaj statystyki typujących.
 • Dobry typer ma yield (stosunek wygranych pieniędzy do zainwestowanych) min. 8%
 • Jego historia typowania zawiera co najmniej 100 typów. Naturalnie im więcej tym lepiej.
 • Obrał jedną strategię i właśnie jej się trzyma. 
 • Jego wyniki są w miarę stabilne, a serie przegranych nie utrzymują się za długo.
 • Gra co najmniej rok.

W internecie znajdziesz także płatne typy Euro 2020. My zdecydowanie odradzamy Ci korzystanie z takiego rozwiązania. Istnieje bowiem spore niebezpieczeństwo, że natkniesz się na zwyczajnych oszustów, którzy żerują na naiwności niedoświadczonych graczy. Lepiej rozejrzyj się za prawdziwymi pasjonatami typowania i skorzystaj z ich doświadczenia i porad.

Takich typów się wystrzegaj! – O Mariuszach bukmacherki słów kilka

Na koniec kilka słów o tym, jakie typy Euro 2020 powinno się omijać szerokim łukiem. Jeżeli w bukmacherce stawiasz dopiero pierwsze kroki, to łatwo stracić orientację i przegrać sporo środków obstawiając Euro 2020. Typy, których należy się wystrzegać opiszemy Ci kolejnych w paragrafach.

Typy z bardzo wysokimi kursami

Aby wygrywać zakłady na Euro 2020, typy bardzo wysokimi kursami powinieneś zostawić w spokoju. O jakich kursach tu mowa? Jeżeli są to okolice 20.00, to szczerze radzimy Ci nie zaprzątać sobie tym głowy. Najlepiej wybrać zakłady, w których kursy oscylują w granicach 2.30 do 5.00.

Zdarzenia losowe

Lepiej odpuścić sobie również tzw. zdarzenia losowe, czyli: ilość rzutów rożnych, kartek żółtych i czerwonych, czy też rzutów karnych. W takim przypadku ciężko posłużyć się statystykami i w grę wchodzi w dużej mierze czynnik losowy. Pamiętaj, że wytrawni typerzy nie obstawiają zazwyczaj dokładnego wyniku spotkania.

Gotowe kupony bukmacherskie

Zdarza się również, że bukmacher proponuje nam kupony przygotowane przez niego. Jednak raczej trudno uwierzyć, że taki buk, dałby Ci się ograć. Na takich kuponach znajdują się zazwyczaj najbardziej popularne spotkania, a nie jakieś wyjątkowo trafione typy. Dlatego zalecamy unikania tzw. szybkich kuponów. Zdecydowanie możesz lepiej zainwestować swoje środki.

Pewniaki, fixy oraz ustawione mecze

Jeżeli natkniesz się gdzieś w sieci na ofertę typera z tzw. pewniakiem czy też fixem, lepiej bierz nogi za pas. Teorie o ustawionych meczach piłki nożnej odłóżmy na półkę wraz z tezami płaskoziemców. Jeżeli chodzi o typy bukmacherskie Euro 2020, to możliwe, że natkniesz się na takie “perełki”. Dlatego bądź czujny.

Granie tzw. taśm 

Z pewnością wielu skusi opcja grania tzw. taśm, gdzie na kuponie umieszcza się po kilkanaście zdarzeń. Po pierwsze, takie granie jest bardziej zbliżone do brania udziału w loterii, niż do rozsądnego typowania i odpowiedzialnego zarządzania kapitałem. Po drugie, nawet jeżeli taki kupon Ci “wejdzie” i wygrasz naprawdę sporą kwotę, bukmacher może nie chcieć wypłacić Ci jej w całości. Większość buków ma limity wygranych do 200 000 zł. I jeszcze jedno: tzw.”smart guys”, nie są zbyt lubiani przez operatorów i jeżeli potrafisz wygrywać taśmy, to możesz spodziewać się, że bukmacher ograniczy ilość zdarzeń na kuponie, które możesz postawić.

Obstawianie swoich ulubieńców

Oczywiście każdy chociaż raz skusił i postawił na swoją ukochaną drużynę. Nic dziwnego! Jednak jeżeli chcesz wygrywać, lepiej powstrzymaj się od zakładów na swojego faworyta. Jestesmy tylko ludźmi i niestety mamy skłonność do przeceniania sił naszego ulubionego zespołu, a wiara w wygraną może przesłonić nam realne szanse piłkarzy.

Mecze spekulacyjne

Nie polecamy również obstawiać tzw. meczów spekulacyjnych. Co to takiego? Otóż chodzi o spekulację, że drużyna, która od dłuższego czasu przegrywa, przełamie swoją złą passę. Jeżeli jest to do tego twoja ukochana drużyna, to naprawdę powinieneś dwa razy się zastanowić, zanim zainwestujesz środki w taki zakład.

Zakłady live

Tego typu zakładów nie odradzamy zupełnie. Jednak warto w takim przypadku mierzyć siły na zamiary. Z pewnością zakłady na zdarzenia live dostarczają sporą dawkę adrenaliny, a wygranie takiego kuponu przynosi dużo satysfakcji. Pamiętaj jednak, że to rozrywka dla wytrawnych graczy, którzy są na trybunach i obserwują wszystko na żywo. Jeżeli jesteś początkującym graczem, który obstawia live’y podczas oglądania transmisji telewizyjnych, rozważ raczej opcję zakładów przedmeczowych.