Ferrari vs Łaszczyk

Ferrari vs Łaszczyk Typy na Fame MMA 17

Sprawdź typy na Ferrari vs Łaszczyk. Fame MMA 17 zapowiada się rewelacyjnie. Do wydarzenia dojdzie 3 lutego 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie, a Amadeusz Ferrari Roślik i Kamil Szczurek Łaszczyk zmierzą się w walce wieczoru.

Ferrari – kurs BetclicŁaszczyk – kurs Betclic
2.601.40
Kursy z dnia 03.02.2023. Oferta może ulec zmianie.

Ferrari vs Łaszczyk typy na Fame MMA 17

Jak będzie smakować główne danie gali Fame MMA 17? Z pewnością wybornie! Czy może być jednak inaczej, kiedy “Władca Piekieł”, jak sam określa się Amadeusz Ferrari Roślik, spróbuje pokonać człowieka z innego świata, a więc zawodowego pięściarza Kamila Łaszczyka? W dodatku drugi z nich, a więc popularny Szczurek jeszcze nigdy w zawodowej karierze nie został pokonany. Łaszczyk legitymuje się bilansem 32-0.

Kamił Łaszczyk sam mówi, że do Fame’u przychodzi po pieniądze, ale też po rozpoznawalność, która ma pomóc w wywalczeniu prawa do walki o Mistrzostwo Świata w boksie. Pojedynek z Ferrarim będzie czymś jednak zdecydowanie większym. Zawodowy sportowiec spróbuje udowodnić freakowi, jak bardzo różnią się te światy. Czy to się uda? Przekonamy się już 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie!

Typy na Ferrariego na Fame MMA 17

Czy Amadeusz Roślik pokona Kamila Łaszczyka? Jakie są nasze typy na Ferrari vs Łaszczyk? Fame MMA 17 na pewno doświadczy wielu emocji, a wszyscy liczą, że ich ukoronawiem będzie właśnie ten pojedynek. Czy Roślik i Łaszczyk długo nacieszą kibiców, a może wszystko rozegra się dość ekpresowo? Właśnie w tym drugim scenariuszu szukamy szans Amadeusza Roślika na zwycięstwo.

Ferrari ostatnie pojedynki kończył bardzo szybko. Nie ma co ukrywać, że zapewne tego samego poszuka w walce z Łaszczykiem, próbując wykorzystać warunki fizyczne i prawdopodobnie także przewagę siły. Wątpliwe wydaje się, że Ferrari będzie chciał walczyć zachowawczo, bowiem doskonale wie, że Szczurek jest szybszy i jak na trenującego od lat zawodowego pięściarza, może być świetnie przygotowany pod względem kondycyjnym.

Naturalnie, szukając szans Ferrariego, można spoglądać w kierunku zapasów i parteru. W stójce Ferrari raczej nie znokautuje Łaszczyka, choć wiele razy i to nie w takich walkach, latały już lucky punche. Spodziewamy się jednak, że Roślik swojej szansy poszuka w szybkim sprowadzeniu Łaszczyka i tam będzie próbował wykorzystać swoją siłę.

Amadeusz Ferrari Roślik na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 5-5-0
  • Wzrost: 177 cm
  • Waga: 82 kg
  • Zasięg: 176 cm
  • Wiek: 27 lat

Typy na Łaszczyka na Fame MMA 17

Czy mniejszy Kamil Łaszczyk będzie sprytniejszy i celniejszy? O jego atutach napisano już wiele. To zawodowy pięściarz z krwi i kości, który wygrał 32 walki, nie przegrywając żadnej. Szczurek słynie z dużej precyzji ciosów, a jego nogi uważane są za jedne z najszybszych na polskich ringach. Sporo napisano też o mankamentach Kamila Łaszczyka. Po pierwsze Szczurek dopiero debiutuje w mma. Po drugie, nigdy nie walczył przed taką specyficzną publicznością, która wypełni Tauron Arenę po brzegi. Po trzecie, wielu wskazuje też na mniejszy o 7 cm zasięg Łaszczyka i rożnicę wagową na korzyść Amadeusza Ferrariego Roślika.

Uważamy jednak, że przy lepszej technice, a taką dysponuje Łaszczyk, a przede wszystkim jego szybkości, będzie w stanie zniwelować różnicę zasięgu. Dodatkowo, to że na co dzień Łaszczyk jest kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt kilogramów lżejszy od Ferrariego, nie oznacza, że tak będzie w dniu walki. Limit ustawiono bowiem na 77,1 kg, a Szczurek, który w boksie nie waży więcej, niż 59 kilogramy, może wnieść do oktagonu blisko 70 kilogramów. Przepaści więc nie będzie.

Uważamy, że to wszystko powoduje, że na walkę Ferrari vs Łaszczyk typy można jak najbardziej postawić na wygraną tego drugiego. Łaszczyk na pewno, jak na pięściarza przystało, ma mocniejszy cios. Jest szybszy i będzie kapitalnie przygotowany kondycyjnie. Zawsze zresztą z tego słynął. Jedyne, czego może się obawiać, to walki w parterze. Szczurek trenuje go dopiero od miesiąca, ale mówi, że wykorzysta doświadczenie z lat młodości, kiedy bił się na ulicy. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

Kamil Łaszczyk na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: brak
  • Wzrost: 168 cm
  • Waga: 66 kg
  • Zasięg: 169 cm
  • Wiek: 32 lat

Zakłady na Fame MMA 17

Siedemnasta gala Fame MMA już 3 lutego 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorzy zaplanowali wiele elektryzujących pojedynków, w tym aż cztery na zasadach K1. Jeżeli zamierzasz postawić na Fame MMA 17 zakłady bukmacherskie, poniżej znajdziesz aktualne kursy Betclic. Przypomnijmy, że ten bukmacher jest oficjalnym partnerem organizacji Fame MMA, a zarazem jedynym miejscem, gdzie możesz obstawiać walki nadchodzącej gali Fame MMA 17.

Walki Fame MMA 17 kursy

Fame MMA kursyKursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.75
Filip “Filipek” Marcinek – Robert Karaś (K1)1.70 – 1.95
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik – Tomasz “Gimper” Działowy5.25 – 1.10
Wacław “Wac Toja” Osiecki – Sebastian “Alterboy” Fabijański3.50 – 1.22
Amadeusz “Ferrari” Roślik – Kamil “Szczurek” Łaszczyk2.60 – 1.40
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Wiktoria “Wiki” Jaroniewska1.20 – 3.75
Mikołaj “Mixer” Magdziarz – Marcin “Rafonix” Krasucki3.30 – 1.25
Michał “Boxdel” Baron – Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak1.42 – 2.50
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Alan Kwieciński (K1)1.50 – 2.30
Kursy z dnia 03.02.2023 r. Oferta może ulec zmianie.