Czy będzie zadyma?

Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński typy na Fame MMA 18

Przed walką Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński typy prezentują się naprawdę interesująco! Pierwszy z panów to nie żaden freak, a prawdziwy sportowiec. Z kolei Kwieciński stoczył już wiele walk.. i większość przegrał! Czy będzie jatka? Czy będzie zadyma? Przekonamy się już 20 maja 2023 roku!

Gromadzki kurs BetclicKwieciński kurs Betclic
1.382.65
Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2023. Oferta może ulec zmianie.
Spis treści

  Gromadzki vs Kwieciński typy na Fame MMA 18

  Tomasz „Zadyma” Gromadzki nie pojawi się na Fame MMA całkiem z przypadku. Wprawdzie okoliczności jego zaproszenia na przypadek zakrawają – podobno dostał on telefon z propozycją na zastępstwo w środku nocy – ale jednak przyznać trzeba, że to zawodowy pięściarz, kickboxer i całkiem niezły zawodnik na gołe pięści w GROMDA. Co ciekawe, kariera sportowa to nie jedyne, co wypełnia dni „Zadymy”. Oprócz pracy na ringu, Gromadzki pracuje także w… zakładzie pogrzebowym. Więcej informacji znaleźć można na jego Instagramie: @tomek_zadyma.

  Z kolei Alan Kwieciński był niegdyś gwiazdą kontrowersyjnego TV show „Warsaw Shore”. Z fuchy gwiazdy TV zrezygnował na rzecz walk na ringu. Wypada jednak nadmienić, że nowej kariery wcale nie rozwinął w zawrotnym tempie. Obecnie na koncie ma siedem walk, z czego pięć przegranych. Czy można to nazwać spektakularnym sukcesem? Szczerze wątpimy… Niezależnie jednak od sukcesów w oktagonie, Kwieciński całkiem nieźle radzi sobie jako influencer, czego dowodem jego konto na Instagramie: @alan.kwiecinski92.

  Jaki będzie wynik walki tych dwóch mocno kontrowersyjnych zawodników? Przyjrzyjmy się im bliżej!

  Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński typy

  Fame MMA typy na Gromadzkiego i Kwiecińskiego zdecydowanie faworyzują tego pierwszego. Niewątpliwym jest fakt, że obaj panowie mogą poszczycić się doświadczeniem na ringu. Tylko co z tego wyniknie?

  Gromadzki to sportowiec z krwi i kości. Na ringu przeżył już sporo – można śmiało stwierdzić, że wiele lat poświęcił doskonaleniu umiejętności. Możemy więc założyć, że walka z Kwiecińskim nie będzie mu spędzać snu z powiek. Jak na sportowca przystało, podejdzie do niej po sportowemu.

  Kwieciński natomiast karierę sportową zaczął od kickboxingu, gdzie odniósł całkiem sporo sukcesów. W 2020 roku podpisał kontrakt na walki w Fame MMA. Podczas swojego debiutu na gali Fame MMA 6 robił, co mógł, jednak w ostatecznym rozrachunku nie sprostał mniej doświadczonemu koledze Arkadiuszowi Tańculi. Walka trwała wówczas pełen dystans. Na Fame MMA 8, gdy dostał okazję, by nadrobić straty, wykazał się uporem godnym wojownika. Walczył wówczas z Piotrem Pająkiem i trzeba przyznać, że było to starcie prawdziwych twardzieli! Po trzech rundach to jego wytypowano na zwycięzcę. Werdykt sędziów wzbudził jednak kontrowersje, a Pająk zaczął domagać się rewanżu. Doszło do niego podczas 10 odsłony gali. Kwieciński padł pod naporem ciosów Pająka w drugiej rundzie. Następnie Kwieciński zaliczył kilka kolejnych porażek…

  Kto ma większe szanse na zwycięstwo? Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że szale zwycięstwa przechylają się na korzyść Gromadzkiego… Ale czy tak będzie w istocie?

  Typy na Tomasz „Zadyma” Gromadzki na Fame MMA 18

  Powiedzmy to sobie wprost – Gromadzki to stary wyjadacz. Ma duszę i ciało sportowca, a przywalić na ringu potrafi, że miło popatrzeć. Po tym panu spodziewać można się wiele! Jak podaje Betclic Polska, Gromadzki śmiał się ze stwierdzenia jednego z internautów: „Zadyma każdego wydyma…” Wierzymy, że może być to prawda!

  Tomasz „Zadyma” Gromadzki na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 12-5-1
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 90 kg
  • Zasięg: brak danych
  • Wiek: 33 lata

  Typy na Alana Kwiecińskiego na Fame MMA 18

  Alan Kwieciński robi, co może, by zaistnieć w świecie MMA – co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Pytanie tylko – czy robi to dobrze? Nie chcemy przez to powiedzieć, że Alan w walce z Gromadzkim pozostaje bez szans. Szanse bowiem istnieją, nie są one natomiast przesadnie wielkie.

  Alan Kwieciński na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 2-5-0
  • Wzrost: 181 cm
  • Waga: 80 kg
  • Zasięg: 183 cm 
  • Wiek: 31 lat

  Zakłady na Fame MMA 18

  Już 20 maja 2023 roku dowiemy się, czy warto było obstawiać Gromadzkiego. Tymczasem zajrzyj na zakłady na Fame MMA i sprawdź typy, komentarze i wiele więcej!

  Walka Fame MMAKursy Betclic
  Elizabeth “Lizi” Anorue vs Dominika Rybak4.80 – 1.12
  Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.45 – 2.45
  Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek1.42 – 2.50
  Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs Robert “Sutonator” Pasut (K1)1.75 – 1.90
  Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński1.38 – 2.65
  Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk1.22 – 3.55
  Michał “Wampir” Pasternak vs Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.80
  Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz2.60 – 1.40
  Kacper “Crusher” Błoński vs Amadeusz “Ferrari” Roślik2.45 – 1.45
  Marcin Dubiel vs Amadeusz “Ferrari” Roślik1.28 – 3.15
  Kursy z dnia 10.05.2023 r. Oferta może ulec zmianie.