Ależ emocje!

Natan "Pierzasty" Marcoń vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk typy na Fame MMA 18

Kibice już czekają na walkę Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk. Typy i analizę zamieściliśmy poniżej, a słowem wstępu można napisać, że jest to jeden z najbardziej interesujących pojedynków gali Fame MMA 18.

Pierzasty kurs BetclicDaro Lew kurs Betclic
1.223.55
Kursy bukmacherskie z dnia 11.05.2023. Oferta może ulec zmianie.

Pierzasty vs Daro Lew typy na Fame MMA 18

Osiemnasta edycja najpopularniejszej freak fightowej organizacji w Polsce przyniesie nam walkę “Pierzastego” z “Daro Lwem”. Jeden i drugi są niezwykle kontrowersyjni i lubią poddymiać. Oby dymów nie zabrakło w klatce. Ostatnia walka Natana Marconia była pełna emocji, ale Dariusz Kaźmierczuk jest zawodnikiem, który bardziej błyszczy na konferencjach, niż w klatce. Teraz zapowiada, że to się zmieni. Faworytem starcia jest “Pierzasty”. I prawdę powiedziawszy, nie można się temu dziwić. Owszem, Natan Marcoń stoczył tylko jeden pojedynek w mma, ale pokazał olbrzymi charakter do walki i tutaj znów, można wbić szpilę Dariuszowi Kaźmierczukowi. “Daro Lew” kiedy znajduje się w opałach, dość szybko traci zapał do kontynuacji swoich starć. Tak wyglądała zdecydowana większość jego pojedynków. Bukmacherskie typy na Pierzasty vs Daro Lew zdecydowanie faworyzują tego pierwszego. Wystarczy spojrzeć, że stawiając złotówkę na wygraną Kaźmierczuka, można zarobić blisko czterokrotnie więcej. Jest więc wyraźnym underdogiem.

Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk typy na Fame MMA 18

Nasze na walkę Pierzasty vs Daro Lew typy nie odbiegają znacząco od tego, co prezentują bukmacherzy. Uważamy, że Marcoń wykorzysta silniejszą psychikę i “ogra” Kaźmierczuka. Owszem, “Daro Lew” ma większe doświadczenie, ale skoro do tej pory nie potrafił tego przełożyć na klatkę, to dlaczego nagle, po kilkunastu stoczonych walkach, miałby to odmienić? Są zawodnicy, którzy kapitalnie wyglądają na treningach, ale kiedy dochodzi do walki, to ich “odcina”. Czy takim typem fightera jest “Daro Lew”? Niewykluczone, że tak. Wobec tego stawiamy zakłady na Fame MMA na zwycięstwo Natana Marconia.

Typy na Pierzastego na Fame MMA 18

“Pierzasty” to stosunkowo młoda ksywa Natana Marconia, który na swojej debiutanckiej gali znany był jako “Bóg Estetyki”. Marcoń zadebiutował na Fame MMA, pokonując decyzją po krwawym pojedynku Radosława Paszko. Natan pokazał olbrzymi charakter i wolę walki. Jest naturalnie cięższy, wyższy i ma lepszy zasięg od Kaźmierczuka, co może chcieć wykorzystać, zarówno w stójce, jak i w obaleniach. Marcoń nie boi się walki w zwarciu, a kiedy padają pierwsze ciosy, to wciąż nie rezygnuje ze swoich celów. To na Dariusza Kaźmierczuka, który nie potrafi zareagować, kiedy pojawiają się kłopoty, może być wystarczające. Owszem, “Pierzasty” ma mniejsze doświadczenie, gdyż stoczył tylko jedną walkę, ale wydaje się, że nie powinno to stanowić dla niego większego problemu.

Natan Marcoń na Fame MMA – statystyki

Jak już wspomnieliśmy, Natan Marcoń stoczył dla Fame MMA tylko jeden pojedynek. Była to jego jedyna walka w karierze. Wygrał na punkty z Radosławem Paszko podczas szesnastej edycji Fame’u.

Natan "Pierzasty" Marcoń vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk typy na Fame MMA 18

Typy na Daro Lwa na Fame MMA 18

Dariusz Kaźmierczuk to jeden z najbardziej doświadczonych wojowników na Fame MMA. Choć w “fejmie” stoczył dwie walki, to wcześniej pojawiał się aż jedenaście razy w klatkach innych organizacji. Niestety doświadczenie to jedyne, co pozytywnego można napisać o jego umiejętnościach. “Daro Lew” wygrał tylko dwie walki w karierze, w tym ostatnią z “Ludwiczkiem”, który umiejętności… nie miał żadnych. “Daro Lew” nie przekonał w tym pojedynku, choć sam przyznawał, że miał wszystko pod kontrolą. Kolejna weryfikacja Kaźmierczuka nastąpi na Fame MMA 18 i uważamy, że może być dla niego wyjątkowo bolesna. “Daro Lew” w naszym odczuciu nie ma psychiki do walki, o czym świadczą jego szybkie przegrane, kiedy rywale zaczęli przejmować inicjatywę. Tutaj może być tak samo. Natan Marcoń może nie jest wyrafinowanym i doświadczonym fighterem, ale pokazał, że ma coś, czego brakuje Dariuszowi Kaźmierczukowi, a więc charakter. W związku z tym uważamy, że Fame MMA 18 typy słusznie premiują “Pierzastego”. Jeśli wygrać miałby “Daro Lew” to widzimy to jedynie w decyzji sędziowskiej.

Dariusz Kaźmierczuk na Fame MMA – statystyki

“Daro Lew” stoczył dla Fame MMA dwa pojedynki. W swojej debiutanckiej walce bardzo szybko przegrał z mniejszym Filipem “Filipkiem” Marcinkiem. W drugim starciu pokonał “Ludwiczka”, który pojawił się w ostatniej chwili jako zastępstwo zawodnika.

Zakłady na Fame MMA 18

Chcąc postawić na zakłady Fame MMA 18, możesz zrobić to w Betclic. To oficjalny bukmacher i partner organizacji. Poniżej znajdziesz aktualne kursy bukmacherskie. W naszym serwisie są z kolei dostępne Fame MMA typy na wszystkie walki.

Fame MMA 18 zakładyKursy Betclic
Elizabeth “Lizi” Anorue vs Dominika Rybak4.80 – 1.12
Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.45 – 2.45
Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek1.42 – 2.50
Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs Robert “Sutonator” Pasut (K1)1.75 – 1.90
Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński1.38 – 2.65
Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk1.22 – 3.55
Michał “Wampir” Pasternak vs Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.80
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz2.60 – 1.40
Kacper “Crusher” Błoński vs Amadeusz “Ferrari” Roślik2.45 – 1.45
Marcin Dubiel vs Amadeusz “Ferrari” Roślik1.28 – 3.15
Kursy z dnia 10.05.2023 r. Oferta może ulec zmianie.