Kolejne Fame MMA

Mateusz Murański vs Tańcula

Jedną z kluczowych walk podczas gali Fame MMA 15 będzie starcie, w którym wystąpią Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula. Typy na ten pojedynek są dostępne u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym partnerem gali.

Mateusz Murański kurs BetclicArkadiusz Tańcula kurs Betclic
2.151.55
Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula typy na Fame MMA 15

Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula typy na Fame MMA 15

Niezmiennie wielkie emocje na Fame MMA budzi konflikt Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula. Typy graczy na walkę pokazują, że będzie to zacięty pojedynek, bo nawet wspierając się statystykami w Betclic, trudno powiedzieć, kto jest faworytem typujących. Według ekspertów obstawiających zakłady na Fame MMA to Tańcula ma większe szanse odnieść ostateczne zwycięstwo. Warto spojrzeć nieco wstecz i zobaczyć, jak przebiegał poprzedni pojedynek obu panów. Poza tym należy mieć na uwadze, że dla Tańculi będzie to pierwsza z dwóch zaplanowanych dla niego na jedną galę walk. Później ma jeszcze zmierzyć się z Jackiem Murańskim, a więc ojcem Mateusza.

Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula typy

Młody Murański i Tańcula walczyli już przeciwko sobie w 10. Odsłonie gali Fame MMA. Typy wtedy wskazywały na bardzo zaciętą bitwę i taką też obejrzeli kibice. Walka odbyła się w pełnym dystansie czasowym i żaden z zawodników nie był w stanie wygrać przed upływem trzech 3-minutowych rund. Jest to o tyle ciekawe, że ani Murański, ani Tańcula nie mieli sił już po pierwszych kilkudziesięciu sekundach rywalizacji w oktagonie.

Poprzednia walka zakończyła się zwycięstwem Tańculi poprzez decyzję sędziów, z którą oczywiście nie zgadzał się Murański. W pierwszych dwóch rundach Tańcula wygrał na punkty, ale w ostatniej to właśnie Murański był wyraźnie lepszy i tylko brak nokautu lub poddania powstrzymał go przed wygraniem walki. Jeśli wyciągnął wnioski, będzie z pewnością chciał zakończyć walkę przed czasem. Podobnie Tańcula, którego czeka później jeszcze walka ze starszym Murańskim. Według bukmacherów najprawdopodobniejsze typy na Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula to wygrana Arka lub zakończenie jej przed czasem.

https://youtube.com/watch?v=B14oh5osjPA

Typy na Mateusza Murańskiego na Fame MMA 15

Mateusz Murański jest bardzo pewnym siebie zawodnikiem i żąda rewanżu za poprzednią walkę. Od tamtej pory minął już grubo ponad rok i stał się nieco bardziej doświadczony w mieszanych sztukach walki. Stoczył w tym czasie 5 pojedynków dla różnych federacji i wreszcie może pokazać, czego się nauczył. Pod względem wyników na pewno nie ma się czego wstydzić. Wygrał cztery walki w formule MMA i tylko raz przegrał w boksie z Don Kasjo, co wcale nie musi mieć przełożenia na kolejną walkę z Tańculą. Patrząc w Betclic na Fame MMA 15 typy sporo graczy sądzi, że to właśnie młody Muran zwycięży w piątkowej gali. Zwracając jednak uwagę na predyspozycje fizyczne Murańskiego wg sherdog.com to nie on jest faworytem nadchodzącego starcia.

Mateusz Murański na Fame MMA – statystyki 

  • Wzrost: 179 cm
  • Waga: 93 kg
  • Zasięg: 1,76 m
  • Bilans walk MMA:  4 wygrane, 1 przegrana

Typy na Arkadiusza Tańculę na Fame MMA 15

Zarówno pod względem ogółu walk, jak i występów na Fame MMA – Arkadiusz Tańcula jest bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego przeciwnika. Według tapology.com będzie to dla niego już siódma walka w formule mieszanych sztuk walki, a jednocześnie szósta pod banderą najpopularniejszych freak fightów. Tańcula dysponuje imponującymi warunkami fizycznymi, które będą jego sporym atutem w oktagonie. Jest stosunkowo odporny na ciosy, co pozwala mu skutecznie odpierać ataki przeciwników. Preferuje walkę w stójce i techniki czysto bokserskie. Z drugiej strony jego gorszą stroną może być przygotowanie kondycyjne, od którego będzie w dużej mierze zależeć wynik walki. Oczywiście Tańcula musi rozsądnie mierzyć siły, bo z tyłu głowy będzie mieć drugi pojedynek, który czeka go tego samego wieczoru.

Arkadiusz Tańcula na Fame MMA – statystyki

  • Wzrost: 183 cm
  • Waga: 99 kg
  • Zasięg: 1,97 m
  • Bilans walk MMA:  5 wygranych, 1 przegrana

Zakłady na Fame MMA 15

Obstawianie Fame MMA 15 jest możliwe wyłącznie u bukmachera Betclic. To oficjalny partner gali, który zapewnił sobie wyłączność na oferowane zakłady Fame MMA. Nigdzie indziej nie możesz więc postawić freak fightów z poniższej listy. Przedstawiamy pełne zestawienie walk wraz z kursami Betclica!

Fame MMA kursyKurs Betclic (1)Kurs Betclic (2)
Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz (MMA – Main Event)2.901.30
Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 – Co-main Event)1.154.15
Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks)3.651.20
Marcin Dubiel – Kacper Blonsky (Rzymska Klatka – bez limitu czasowego)3.001.28
Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3×3)2.151.55
Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula (Klatka rzymska, łokcie, MMA)3.851.18
Franciszek Franio Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek (K1)1.283.00
Rafał Takefun Górniak – Filip Zabielski (K1)1.552.15
Jacek Murański – Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak1.552.15
Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) (2 vs 2)4.151.15
Fame MMA kursy z dnia 26.08.2022 r. Mogą ulec zmianie.