Hejter vs Ferrari

Mariusz Hejter Słoński vs Amadeusz Ferrari Roślik typy na Fame MMA 16

Fame MMA 16 odbędzie się 5 listopada, a jednym z głównych pojedynków przyciągających kibiców będzie starcie Mariusza Słońskiego z Amadeuszem Roślikiem. Przed walką Hejter vs Ferrari typy są korzystne dla tego drugiego. 

Hejter – kurs BetclicFerrari – kurs Betclic
5.251.10

Mariusz Hejter Słoński vs Amadeusz Ferrari Roślik typy na Fame MMA 16

W tym pojedynku zmierzą się Mariusz Hejter Słoński vs Amadeusz Ferrari Roślik. Typy są bezlitosne dla tego pierwszego, ponieważ według większości graczy jest on skazywany na porażkę. Po Ferrarim spodziewamy się z kolei łatwego zwycięstwa. Zakłady na Fame MMA są dostępne u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym sponsorem gali. Niestety zwykłe postawienie na wygraną Amadeusza jest nieopłacalne podczas Fame MMA 16. Typy powinny być więc nieco bardziej złożone czy też odnosić się do konkretnych elementów walki.

Gracze mogą bowiem obstawić, czy zwycięstwo któregoś z zawodników odbędzie się przez nokaut, poddanie, decyzję sędziów lub TKO. Najwyższy kurs znajdziemy w przypadku walki Hejtera z Ferrarim na wygraną na punkty. Eksperci spodziewają się zatem szybkiego zakończenia pojedynku przed czasem. Czy rzeczywiście tak będzie? Zdecydowana większość graczy jest tego zdania.

Mariusz Hejter Słoński vs Amadeusz Ferrari Roślik typy

Mówi się, że w sporcie nie ma pewniaków, więc czy powinniśmy z góry przesądzić o wygranej Roślika ze Słońskim? Teoretycznie nie, ale jest to najbardziej prawdopodobny finał tej walki. W jednym z wywiadów Hejter stwierdził, że zepsuje kupony wszystkim graczom, co warto mieć na uwadze przed nadchodzącą galą Fame MMA. Typy dla Mariusza Słońskiego nie są przychylne i spodziewamy się jego porażki w starciu z Amadeuszem. 

Typy na Mariusza ‘Hejtera’ Słońskiego na Fame MMA 16

Mariusz Hejter Słoński jest wyraźnym underdogiem w swoim najbliższym pojedynku. Właściwie jego zwycięstwo rozpatrywane byłoby już nawet w kategoriach sensacji podczas 16. odsłony Fame MMA. Typy na Hejtera są za to oznaczone bardzo wysokimi kursami, więc jeśli ktoś lubi obstawiać niespodzianki, to mamy dla niego kilka propozycji:

 • Wygrana Hejtera – 6.00
 • Hejter wygra przez KO, TKO lub poddanie – 8.00
 • Hejter wygra decyzją sędziów – 10.00

Jak widać, powyższe zdarzenia są mało prawdopodobne wg analityków z Betclic. Gracze również nie spodziewają się raczej, że pomimo wzrostowej przewagi, Słoński będzie w stanie na równi rywalizować z Ferrarim. Typy na Mariusz Hejter Słoński vs Amadeusz Ferrari Roślik zdecydowanie pokazują, że to jego przeciwnik będzie górą.

Hejter na Fame MMA – statystyki

 • Rekord MMA: 2-3-0
 • Wzrost: 184 cm
 • Waga: 75 kg
 • Zasięg: 191 cm
 • Wiek: 26 lat

W swojej przygodzie z MMA Mariusz Hejter Słoński stoczył do tej pory sześć walk. Dzięki tapology.com wiemy, że w dwóch z nich zwyciężył i trzy razy przegrywał. Jeden z pojedynków został uznany za nieodbyty. Co ciekawe, tylko jedna z dotychczasowych walk Hejtera skończyła się decyzją. W pozostałych przypadkach decydowały poddania lub ciosy pięściami.

Typy na Amadeusza ‘Ferrariego’ Roślika na Fame MMA 16

Podczas Fame MMA 16 zobaczymy pojedynek Hejter vs Ferrari. Typy mocno faworyzują Amadeusza i to on przystąpi do walki z pozycji tego, który po prostu musi wygrać. Pomimo tego, że jest niższy i ma mniejszy zasięg rąk od swojego rywala, to stoczył więcej bitew w formule MMA i jego doświadczenie może być kluczowe podczas walki z Hejterem. Jakie typy znajdziemy w Betclic na Roślika?

 • Zwycięstwo Ferrariego – 1.08
 • Ferrari wygra przez KO, TKO lub poddanie – 1.15
 • Ferrari wygra decyzją sędziów – 5.00

Jeśli ktoś sądzi, że walka odbędzie się na pełnym dystansie czasowym, to jego przypuszczenia mocno rozmijają się z planami Roślika. Ferrari zamierza zakończyć walkę jak najszybciej i możliwie najcięższym nokautem. Zapowiada się więc bardzo emocjonujący pojedynek.

Ferrari na Fame MMA – statystyki

 • Rekord MMA: 4-5-0
 • Wzrost: 177 cm
 • Waga: 81 kg
 • Zasięg: 176 cm
 • Wiek: 26 lat

Profil zawodniczy Ferrariego nie robi wielkiego wrażenia, ale w konfrontacji ze Słońskim to on najprawdopodobniej będzie triumfował. Amadeusz walczył już 9 razy i czterokrotnie wygrywał. Swój ostatni pojedynek zwyciężył, więc jeśli i tu odniesie sukces, poczyni kolejny krok w kierunku walki o wymarzony pas mistrzowski swojej kategorii wagowej.

Zakłady na Fame MMA 16

Zakłady Fame MMA 16 obstawisz wyłącznie u bukmachera Betclic. To jeden z głównych sponsorów gali, który postarał się o posiadanie wyłącznej oferty na te freak fighty. Na stronie buka znajdziemy wszystkie 10 pojedynków z karty walk. Poniżej prezentujemy kursy bukmacherskie na każde ze starć.

Walka Fame MMA 16Kursy
Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka1.65 – 2.00
Robert Sutonator Pasut – Jacek Muran Murański1.35 – 2.75
Patryk Bandura Bandurski – Alan Braveheart Kwieciński1.55 – 2.20
Mateusz Meknife Lovers Janusz – Krystian Wilczak2.45 – 1.45
Mariusz Hejter Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik5.25 – 1.10
Patryk Patrykos Domke – Adrian Polak Polański4.00 – 1.18
Filip Filipek Marcinek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk1.12 – 4.75
Dawid Dzinold Rzeźnik – Szymon Szymoo Besser1.25 – 3.30
Wiktoria Wiki Jaroniewska – Marta Martirenti Rentel1.28 – 3.15
Radosław Wiejski Koks Paszko – Natan Bóg Estetyki Marcoń1.22 – 3.50
Kursy z dnia 04.11.2022 r. Oferta może ulec zmianie.