Dubiel vs Tromba

Marcin Dubiel vs Mateusz Tromba Trąbka typy na Fame MMA 16

Walka wieczoru podczas Fame MMA 16, czyli Dubiel vs Tromba. Typy graczy przed tym pojedynkiem są niejednoznaczne, co jeszcze dodaje mu smaku. Sprawdź naszą zapowiedź tego starcia i zobacz jakie kursy przygotował Betclic.

Marcin Dubiel – kurs BetclicMateusz Tromba Trąbka – kurs Betclic
1.65 2.00

Dubiel vs Tromba typy na Fame MMA 16

Starcie Marcina Dubiela z Mateuszem Trąbką zostało wybrane main eventem gali Fame MMA 16. Jeśli chcesz obstawiać zakłady na Fame MMA, nie możesz przejść obojętnie obok tej walki. Zarówno pod względem popularności, jak i umiejętności czysto sportowy obaj panowie prezentują zbliżony poziom. Trudno więc jednogłośnie stwierdzić, kto będzie faworytem głównego pojedynku wieczoru. Obserwując na stronie Betclic zdarzenie Dubiel vs Tromba typy graczy nieco bardziej przeważają na korzyść tego pierwszego.

Może mieć to związek z większym doświadczeniem Marcina we freak fightach, ale na pewno warto też brać pod uwagę jego lepsze warunki fizyczne od Mateusza Trąbki. Ten z kolei w 2022 roku dopiero debiutował w federacji i dość łatwo poradził sobie z Gimperem. Teraz naprzeciw stanie o wiele bardziej wymagający przeciwnik, więc wszyscy jesteśmy ciekawi ostatecznego rozstrzygnięcia.

Marcin Dubiel vs Mateusz Tromba Trąbka typy

Jakie mamy na walkę Marcin Dubiel vs Mateusz Tromba Trąbka typy? Według nas to Dubiel ma większe szanse, choć nie uda mu się wygrać przed czasem. Stawialibyśmy zatem na wygraną Marcina na punkty w walce wieczoru Fame MMA 16. Typy graczy rozkładają się w miarę równomiernie, co wynika z faktu, że spodziewają się oni wyrównanej bitwy. Wspomnieliśmy już o większym doświadczeniu i lepszych warunkach fizycznych Dubiela i to one mogą mieć kluczowe znaczenie dla wyniku tej walki.

Typy na Marcina Dubiela na Fame MMA 16

Przy okazji Fame MMA typy często szybko biorą w łeb, ponieważ w większości mamy do czynienia z amatorskimi walkami. Zdarzają się jednak bardziej doświadczeni zawodnicy, jak Marcin Dubiel, którzy traktują freak fighty bardziej na serio. W jego przypadku łatwiej możemy określić, czego się spodziewać. Jak podaje tapology.com dwukrotnie przegrał przez decyzję sędziów, ale w pozostałych trzech walkach udało mu się wygrać przez nokaut, duszenie gilotynowe i ciosy pięściami. Nie mamy więc do czynienia z amatorem.

Marcin Dubiel na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 3-2-0
  • Wzrost: 188 cm
  • Waga: 84 kg
  • Zasięg: 183 cm
  • Wiek: 26 lat

Typy na Mateusza “Trombę” Trąbkę na Fame MMA 16

Tromba stoczy swój drugi pojedynek w Fame MMA i jeszcze trudno stwierdzić co potrafi. Typy na Marcin Dubiel vs Mateusz Tromba Trombka? Walka w pełnym wymiarze czasowym i wygrana na punkty Dubiela. Jego przeciwnik niewątpliwie ma potencjał, by zaistnieć na gali, ale tutaj o wygraną będzie mu zdecydowanie trudniej niż w debiucie. Trąbka ma mniejsze doświadczenie od rywala i może być to widoczne w trakcie walki.

Mateusz Tromba Trąbka na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 1-0-0
  • Wzrost: 180 cm
  • Waga: 81 kg
  • Zasięg: 180 cm
  • Wiek: 26 lat

Zakłady na Fame MMA 16

Szesnasta odsłona gali zbliża się wielkimi krokami. Zakłady Fame MMA możecie obstawiać u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym sponsorem i jedynym dostawcą kursów na Fame MMA 16. Poniżej prezentujemy pełną kartę walk wraz z ofertą kursową bukmachera.

Walka Fame MMA 16Kursy
Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka1.65 – 2.00
Robert Sutonator Pasut – Jacek Muran Murański1.35 – 2.75
Patryk Bandura Bandurski – Alan Braveheart Kwieciński1.55 – 2.20
Mateusz Meknife Lovers Janusz – Krystian Wilczak2.45 – 1.45
Mariusz Hejter Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik5.25 – 1.10
Patryk Patrykos Domke – Adrian Polak Polański4.00 – 1.18
Filip Filipek Marcinek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk1.12 – 4.75
Dawid Dzinold Rzeźnik – Szymon Szymoo Besser1.25 – 3.30
Wiktoria Wiki Jaroniewska – Marta Martirenti Rentel1.28 – 3.15
Radosław Wiejski Koks Paszko – Natan Bóg Estetyki Marcoń1.22 – 3.50
Kursy z dnia 04.11.2022 r. Oferta może ulec zmianie.