Bandura vs Kwieciński

Bandura vs Kwieciński typy na Fame MMA 16

Na walkę Bandura vs Kwieciński typy faworyzują debiutanta. Patryk Bandurski wchodzi na scenę freak fight, a już przez wielu uznawany jest za faworyta. Alan Kwieciński nie ma dobrej passy, ale doświadczenie jest po jego stronie Kto wygra na FAME MMA 16?

Patryk Bandurski kurs BetclicAlan Kwieciński kurs Betclic
1.552.20

Bandura vs Kwieciński typy na Fame MMA 16

Zakłady na FAME MMA wskazują, że to Patryk Bandurski ma większe szanse na zwycięstwo. Jest to o tyle dziwne, że Bandura nigdy wcześniej nie walczył w ringu. Alan Kwieciński ma zdecydowanie bogatsze portfolio, jeśli chodzi o swoje walki. To częsty bywalec FAME MMA, jak i High League. Mimo to Betclic nie ceni jego umiejętności tak wysoko, co Patryka Bandurskiego.

W FAME MMA typy na Bandurę postawisz po kursie 1.55, jeśli chodzi o klasyczny zakład na zwycięzce. Ich najbliższa walka została zaplanowana jako pojedynek bokserski. Alan Kwieciński ostatnio często brał udział w starciach odbywających się na zasadach kickboxingu. W ten sposób przegrywał z Dawidem, jak i Denisem Załęckim. Czy w konfrontacji z Bandurskim również będzie musiał uznać wyższość rywala?

Patryk Bandura Bandurskie vs Alan Braveheart Kwieciński typy

Naszym zdaniem większe szanse na wygraną ma Alan Kwieciński. Robiąc na FAME MMA 16 typy jesteśmy skłonni postawić na wygraną Bravehearta. Dlaczego? Ma on duże doświadczenie w sportach walki, a to może odegrać kluczową rolę. Alan Kwieciński od kilku lat jest w regularnym treningu w przeciwieństwie do Patryka Bandurskiego. Co więcej, Braveheart walczył na różnych galach i konfrontował się z wieloma stylami. Tego nie można powiedzieć o Bandurze, którego forma jest dużą niewiadomą.

Dla Patryka Bandurskiego to debiut i nie można wykluczyć, że spisze się gorzej niż wszyscy zakładają. Presja trybun może dać się odczuć, a to przy braku doświadczenia może wpłynąć na gorszą postawę Bandury.

Typy na Patryk Bandura Bandurski na Fame MMA 16

Patryk Bandurski to streamer, tak jak wielu pozostałych uczestników FAME MMA. Do tej pory nie rywalizował w żadnej federacji freak fight, dlatego trudno ocenić jego potencjał. Na najbliższej gali będzie mógł zaprezentować umiejętności bokserskie, ponieważ w tej formule odbędzie się starcie przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu.

Bandura Fame MMA – statystyki

Jak wynika z informacji na FAME MMA TV Bandura na najbliższej gali otworzy swój bilans. Pytanie: czy będzie on dodatni, czy ujemny? Kursy bukmacherskie wskazują, że streamer jest faworytem tego pojedynku. Betclic wyżej ceni Bandurskiego niż Kwiecińskiego.

Typy na Alan Braveheart Kwieciński na Fame MMA 16

Alan Kwieciński to zawodnik, który nie unika walki w kickboxingu, MMA, a także ogólnym boksie. Jest to wyjątkowo wszechstronny zawodnik, który niegdyś walczył m.in. na Armia Fight Night i FEN. Betclic daje Kwiecińskiemu 31% szans na zwycięstwo. W naszej ocenie Braveheart ma realne możliwości, żeby pokonać Bandurskiego nawet przed czasem. Tym sposobem Kwieciński wróciłby na drogę zwycięstw po trzech porażkach z rzędu.

Kwieciński Fame MMA – statystyki

Braveheart nie ma za sobą udanej serii. Porażki z Denisem Załęckim, Mateuszem Murańskim i Dawidem Załęckim odcisnęły piętno na postrzeganiu jego umiejętności. Nie jest jednak tak, że we freak fights zawsze przegrywał, bo jak wynika z informacji na FAME MMA TV zwyciężał m.in. z Piotrem Pająkiem i Bartoszem Graczykiem.

Zakłady na Fame MMA 16

Zakłady FAME MMA znajdziesz u bukmachera Betclic. Tam wytypujesz walkę Bandura – Kwieciński na co najmniej kilku rynkach. Do twojej dyspozycji są kursy na wynik, ale też sposób rozstrzygnięcia i liczbę rund. Co więcej, możesz też sprawdzić pozostałe konfrontacje na FAME MMA 16:

Walka Fame MMA 16Kursy
Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka1.65 – 2.00
Robert Sutonator Pasut – Jacek Muran Murański1.35 – 2.75
Patryk Bandura Bandurski – Alan Braveheart Kwieciński1.55 – 2.20
Mateusz Meknife Lovers Janusz – Krystian Wilczak2.45 – 1.45
Mariusz Hejter Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik5.25 – 1.10
Patryk Patrykos Domke – Adrian Polak Polański4.00 – 1.18
Filip Filipek Marcinek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk1.12 – 4.75
Dawid Dzinold Rzeźnik – Szymon Szymoo Besser1.25 – 3.30
Wiktoria Wiki Jaroniewska – Marta Martirenti Rentel1.28 – 3.15
Radosław Wiejski Koks Paszko – Natan Bóg Estetyki Marcoń1.22 – 3.50
Kursy z dnia 04.11.2022 r. Oferta może ulec zmianie.