Liga Narodów 2022

Bonusy na zakłady na Polskę

Liga Narodów znowu gra, a wraz z nią nasza reprezentacja w piłce nożnej, dla której będzie to świetna rozgrzewka i testowanie taktyk na Mundial 2022! Bukmacherzy też testują: swoje bonusy na Polaków w meczach! Najbliższy test: Polska – Holandia już w ten czwartek. Zobaczymy, jak zagrają nasi i… jaką grę dla typerów szykują polscy bukmacherzy!

Gruba oferta dla nowych graczy w eToto

Dla każdego, kto założy tu konto, eToto przygotowało bonus dla nowych graczy większy, niż w standardowym pakiecie. Mowa o możliwości postawienia zakładu na mecz Polska – Holandia (22.09.2022) po mega kursie 100.00 na to, że zwyciężymy i zgarniemy 3 punkty w tej rozgrywce. Szanse na taki wynik może nie są szczególnie wysokie, ale z drugiej strony – jak się zaraz przekonasz – nie musisz stawiać krocia, żeby potencjalnie wygrać kokosy.

  • Załóż konto w eToto (sprawdź, czy obowiązuje kod).
  • Wpłać min. 50 zł depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty (natychmiastowe potrojenie środków na grę – standardowa oferta powitalna). Teraz możesz skorzystać z mega kursu na mecz Polska – Holandia!
  • Postaw na wygraną Polski z Holandią po kursie 100.00 i to bez podatku! Oferta dostępna w osobnej zakładce promocyjnej.
  • Jeśli Polska wygra, dostaniesz nawet do 100 złotych w gotówce.

Zaraz, zaraz… w gotówce? Ano tak, bo otrzymane za zakład pieniądze nie podlegają warunkom obrotu!

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie eToto.

eToto
Bonus 200% do 100 zł + freebet 50 zł

Bonus 200% z uwolnieniem x1 po kursie 2.50 (poj. zdarzenie min. 1.30); Minimalny depozyt w celu uzyskania freebeta wynosi 100zł; Freebet bez obrotu

Bonus 200 zł w Superbet za gola Polski + 50 zł za gole Lewego

Oferta na zachętę do założenia konta trafiła się także w Superbet – tutaj również możesz zgarnąć więcej, niż w typowym pakiecie bonusowym tylko dlatego, że zarejestrujesz się właśnie teraz! Dodatkowy bonus to 200 zł za poprawny typ na gola Polski przy minimalnej stawce zakładu wynoszącej 2 zł. Tak jest, tutaj też stawiasz zakład na Polskę po kursie 100.00, ale to nie wszystko: bukmacher dorzuci także po 50 zł za każdego gola strzelonego przez Lewandowskiego!

  • Załóż konto w Superbet (warto użyć kod na freebet 34 zł!) i wyraź zgody marketingowe.
  • Wpłać depozyt min. 50 zł i odbierz pakiet bonusowy.
  • Postaw pierwszy kupon singiel z typem z oferty przedmeczowej na gola Polski w meczu z Walią (odbędzie się 25.09.2022) za min. 2 zł.

Twój bonus to 200 zł za poprawny typ na gola Polski, ale też 50 zł ekstra za każdego gola Roberta Lewandowskiego!

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie Superbet.

Superbet
Bonusy 3500 zł + freebety 54 zł

freebet 34 zł: bez obrotu! bonusy 100% i cashback: x2 bonus mobile: bez obrotu!

Zobacz typy na te mecze

Oj! Nie mamy w tej chwili sprawdzonych typów. Spróbuj później!