Gotów, by odebrać od Superbet bonus na start?

SuperBet bonus powitalny do [bcblocks_data operator='superbet' field='bonusAmount '

Graj na Superbet!

Superbet

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 14/06/2024
 • Freebet za kod promocyjny
 • Boosty kursowe i promocje specjalne

Taki bonus tylko z kodem!

Standardowy bonus Superbet to nawet 3500 zł w prezencie. Ale jeśli podasz kod promocyjny, dostaniesz do tego ekstra freebet 35 zł i 20 zł za darmo w aplikacji!

Poznaj Superbet bonus powitalny na 14/06/2024

Jak wygląda u nowego bukmachera Superbet bonus powitalny? Bardzo dobrze – na początek można od rumuńskiej firmy odebrać nawet do , oczywiście z naszym kodem promocyjnym! Opisujemy, co ma do zaoferowania nowa marka.

Superbet bonus na start 2024

U tego bukmachera na początek możesz odebrać z naszym kodem promocyjnym aż . to części składowe oferty. Mało tego, Superbet ma również wiele promocji podkręcających kursy na najciekawsze wydarzenia.

Superbet bonusKwota bonusuRodzaj bonusu Superbet
Freebet35 złSprawdź kod!
Freebet200 złBonus powitalny
Cashback3500 złBonus powitalny
Bonus w aplikacji20 złBonus mobilny

Odbierz pierwszy bonus Superbet: freebet do 200 zł

Superbet bonus na start do 3755 zł

Kwota 200 zł może Ci się wydawać trochę mało efektowna jak na standardy polskich bukmacherów, ale bez obaw, to jeszcze nie cały bonus. Superbet będzie Cię nagradzał jeszcze kilkukrotnie! Bo na początek serwuje podwojenie pierwszego depozytu do skromnej kwoty 200 zł, które wypłacane jest jako freebet

Jak dostać freebet do 200 zł?

Sprawdźmy, jak odebrać od Superbet bonus od pierwszego depozytu:

 • Wpłać co najmniej 20 zł do serwisu.
 • Otrzymasz podwojenie swojego depozytu w formie darmowego zakładu.
 • Jeśli chcesz odebrać pełną wartość bonusu, zadbaj, aby Twoja wpłata wyniosła minimum 200 zł.

I tyle – nic trudnego, prawda? Spoiler alert: warunki obrotu (a w zasadzie ich brak) są jeszcze łatwiejsze!

Warunki obrotu

Warunków obrotu nie ma, ale warto wiedzieć, jak aktywować przyznany darmowy zakład:

 • Czas na aktywację darmowego zakładu to 10 dni.
 • Darmowy zakład możesz wykorzystać na dowolnym kuponie (solo lub ako).
 • Wygrana jest wolna od obrotu, ale zostanie pomniejszona o wartość przyznanego freebetu.

Jak widzisz, warunki promocji prezentują się niezwykle przyjaźnie na tle konkurencji. To doskonały bonus dla początkujących!

Bierz od Superbet bonus cashback do 3500 zł

Któż nie lubi obstawiać bez ryzyka? Takiej osoby ze świecą szukać, więc trudno się dziwić, że bukmacherzy starają się zachęcić użytkowników do gry przy pomocy zwrotów pieniędzy.

Zaproponowany przez Superbet bonus może Ci się wydać trochę bardziej skomplikowany niż oferta konkurencji, ale dzięki temu jest też nawet bardziej opłacalny! U tego buka cashback nie obowiązuje bowiem na jeden konkretny zakład. Zamiast tego możesz dostać zwrot za równowartość sumy stawek zakładów podstawionych w pierwszym tygodniu, ale pomniejszoną o wykorzystane bonusy, wygrane i podatek od gier.

Zauważ, że nie jest to zwrot stawek za zakłady przegrane, a za wszystkie postawione – czyli również za wygrane! Jeśli chodzi o ten bonus, Superbet ma niezły rozmach. Maksymalna wartość zwrotu wynosi oczywiście 3500 zł i zostanie on wypłacony jako środki bonusowe, które wymagają obrotu.

Jak dostać zwrot do 3500 zł?

Tutaj jest tak naprawdę tylko jeden warunek: trzeba wpłacić w ramach pierwszego depozytu minimalnie 20 zł. Zauważ, że jest to taka sama zasada jak dla freebetu do 200 zł, czyli wpłacając po raz pierwszy kasę na Superbet możesz tak naprawdę upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Jeżeli zdeponujesz odpowiednią kwotę, to otrzymasz prawo udziału w promocji.

Warunki obrotu

Zwrot za tydzień bez ryzyka podlega obrotowi:

 • Wymagany obrót to trzykrotność otrzymanego zwrotu
 • Do obrotu zaliczają się kupony SOLO i AKO z kursem łącznym min. 1.91

Weź od Superbet bonus mobilny 20 zł

Kolejnym bonusem, który proponuje bukmacher Superbet jest bonus mobilny w kwocie 20 złotych. Darmowy zakład otrzymasz po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji mobilnej. Sprawdź szczegóły oferty poniżej.

Jak dostać od Superbet darmowy zakład mobile 20 zł?

 • Pobierz i zaloguj się w aplikacji, w ciągu 7 dni od swojego pierwszego depozytu,
 • i tyle, bo ten bonus jest bez obrotu!

Prawda, że to nic skomplikowanego? No właśnie. Więc nad czym się jeszcze zastanawiasz?

Zgarnij od Superbet freebet 35 zł

Chyba już zdążyłeś zauważyć, że na Superbet oferta powitalna prezentuje się naprawdę dobrze – a tutaj na koniec jeszcze jeden prezencik, czyli darmowy zakład dla osób, które zarejestrują się w serwisie przy użyciu naszego specjalnego kodu promocyjnego Superbet albo linka!

Jak dostać od Superbet darmowy zakład 35 zł?

 • Koniecznie zarejestruj się na Superbet przy pomocy naszego kodu promocyjnego, który zobaczysz po kliknięciu w któryś z przycisków w tym artykule.
 • Złóż depozyt w wysokości minimalnie 50 zł, aby odblokować freebet.

Warunki obrotu

Nie ma. Ha!

Jak odebrać bonus Superbet? Warunki bonusów w jednym miejscu!

Już wiesz, jak prezentuje się na Superbet bonus powitalny, ale nie zdziwilibyśmy się, gdybyś chciał sobie to szybciutko powtórzyć. Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje w łatwej do przełknięcia pigułce.

Superbet bonusWarunki bonusu
freebet 35 złKod promocyjny
min. wpłata: 100 zł
obrót: brak!
freebet do 200 złmin. wpłata: 20 zł
obrót: 2x
min. kurs kuponu 1.80
czas na obrót: 10 dni
cashback do 3500 złmin. wpłata: 20 zł
obrót: x3
min. kurs kuponu 1.91
czas na obrót: 10 dni
bonus mobilny 20 złmin. wpłata: 20 zł
obrót: brak!
BIERZ SWOJE BONUSY!

Jak wypłacić bonus kiedy już go obrócisz?

Sprawdźmy, jak wygląda na Superbet oferta metod płatności. W końcu kiedy obrócisz już bonusem, będziesz pewnie chciał jak najszybciej go wypłacić i wydać tę kasę na coś fajnego.

Prawda wygląda tak, że podobnie jak u każdego bukmachera, który posiada w Polsce licencję – także na Superbet wypłacać kasę można tylko przelewem na konto bankowe. Do tego należy pamiętać, że konto musi być założone na te same dane co konto Superbet.

Pozostałe bonusy

Superbet nie zapomina oczywiście o swoich graczach po tym, jak wykorzystają oni już pakiet powitalny. Jako użytkownik tego bukmachera możesz liczyć także na inne akcje promocyjne. Ta firma w szczególności koncentruje się na dopieszczaniu fanów futbolu.

Super Mecz, Super Live i Super Extra

Superbet promocje

Te trzy stale obecne na stronie Superbet promocje polegają na podwyższaniu kursów na niektórze wydarzenia. W ramach akcji Super Mecz bukmacher ustala marżę 0% na najciekawszy mecz dnia, dzięki czemu gracze mogą więcej wygrać na wyższych kursach niż u konkurencji. 

Promocja SuperExtra pozwoli Ci podkręcić kurs, jeżeli połączysz na jednym kuponie co najmniej sześć wydarzeń, przy czym można obstawiać faworytów – minimalny wymagany kurs pojedynczego wydarzenia to tylko 1.10.

Natomiast Super Live to promocja Superbet polegająca na podwyższaniu kursów na wydarzenia na żywo. Bukmacher obiecuje, że podkręca wartość zakładów na najważniejsze wydarzenia dnia – również na bardziej nietypowe rynki niż klasyczne 1X2. W przypadku wszystkich promocji obowiązuje oczywiście regulamin, który w pełnej formie można przeczytać na stronie Superbet.

Super Szansa i Super Bonus

Te dwie akcje obowiązują wyłącznie w lokalach, a nie online, więc opiszemy je tylko pobieżnie. Dzięki Super Szansie możesz otrzymać przynajmniej część potencjalnej wygranej, jeżeli umieścisz na kuponie 11 wydarzeń i nie trafisz tylko jednego z nich. 

W ramach Super Bonusu bukmacher przyznaje natomiast wysokie dodatki do wygranych zakadów AKO. Jeżeli uda Ci się kupon z sześcioma wydarzeniami, będziesz mógł dostać 5% bonusu, natomiast w przypadku wygranego kuponu z 35 wydarzeniami bonus to aż 150%.

W przypadku tych dwóch promocji również obowiązują oczywiście postanowienia regulaminu, z którymi radzimy się zapoznać, zanim postanowisz wziąć udział w akcji.

Dlaczego zawsze trzeba czytać regulamin bonusu?

Jest ku temu sporo powodów i nawet jeżeli nie chce Ci się czytać konkretnych powodów, to dobrze sobie zapamiętaj, żeby na regulamin jednak znaleźć czas! A jeżeli jednak chciałbyś poznać naszą argumentację, oto ona:

 • Każdy bukmacher ma swoje własne zasady bonusów i nawet najbardziej doświadczony gracz nie jest w stanie przewidzieć, na jakiej zasadzie działa promocja, jeśli nie przeczyta regulaminu lub przynajmniej skrótu jego najważniejszych postanowień.
 • Prosta pomyłka może prowadzić do dużej frustracji: wyobraź sobie na przykład, że kolega błędnie powiedział Ci, że kurs minimalny, po którym liczy się obrót bonusu powitalnego to 1.70. Według regulaminu ta promocja Superbet działa jednak od 1.80 – jeżeli będziesz obstawiał zakłady z kursem 1.75 czy 1.73, to nawet w rok nie dokończysz obrotu. A wystarczyło przeczytać regulamin!
 • Podobnie sprawa ma się na przykład z rodzajami zakładów. Jeżeli zakłady pojedyncze są zabronione regulaminem w obstawianiu bonusów, to nie ma sensu ryzykować na takich kuponach bonusowych środków – obrót i tak się w ten sposób nie uda.
 • Może Ci uciec okazja na dodatkowy bonus – na przykład na Superbet dwa bonusy mają minimalną wpłatę 20 zł, ale trzeci – 40 zł. Jeżeli nie doczytasz tej ostatniej informacji, to będziesz sobie potem pluł w brodę, że nie dostałeś freebetu, bo wpłaciłeś dosłownie kilka złotych za mało.
 • Nie zapominaj też, że nie każdy bukmacher ma tak samo przyjazne warunki jak publikowane na Superbet promocje. Niektórzy wymagają na przykład obracania nie bonusem, a depozytem – jeśli tego nie doczytasz, będziesz potem niezadowolony, że musisz ryzykować bardziej, niż planowałeś.

FAQ

Czy na Superbet można odebrać bonus powitalny?

Tak, wynosi on maksymalnie po kliknięciu naszego linka.

Czy jest na Superbet kod promocyjny?

Tak, żeby go poznać i odebrać podwyższony bonus kliknij po prostu w nasz link.

Czy są na Superbet promocje oprócz pakietu powitalnego?

Tak, ten bukmacher ma sporo akcji, z których mogą korzystać stali użytkownicy.

Czy Superbet to legalny polski bukmacher?

Ta firma pochodzi z Rumunii, ale ma polską licencję i legalnie oferuje zakłady Polakom.