Wow!

Superbet szaleje przed Mundialem! Wygraj Toyotę i ponad 100 000 nagród!

Graj w loterii!

Superbet z uruchomił kolejną akcję, z której fani zakładów na piłkę nożną mogą wyjść z naręczem nagród. W loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA wygrać można bowiem samochód, a także wyjazdy do Kataru, słuchawki, głośniki, smartwatche, smartfony i freebety o bajońskiej sumie 1 000 000 zł!

Akcja Superbet na Mundial w Katarze

Superbet dopiero co zakończył akcję „SUPER 11” rozdawszy 11 pakietów wyjazdowych do Kataru dla szczęśliwych zwycięzców. Ale buk nie zatrzymuje się, a nawet przyspiesza! SUPER STRZAŁ to nowa loteria, w której codziennie stajesz przed szansą na nagrody, a każdy los to jednocześnie szansa na odjazd z piskiem opon spod siedziby Superbet w nowej, czerwonej (czyli najszybszej!) Toyocie Suprze w wersji GR. Żeby mieć szansę na zabranie do domu maszyny, która 100 km/h osiąga w 5.2 sekundy wystarczy postawić zakład za jedyne 10 zł.

Superbet bonus Mundial: loteria Super Strzał

Nagrody w loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA

 • 10 Apple iPhone 13
 • 20 kart podarunkowych do Media Expert o wartości 2000 zł
 • 50 smartwatchy Garmin
 • 110 głośników JBL
 • 300 słuchawek bezprzewodowych Xiaomi Redmi Buds
 • 100 000 freebetów 10 zł
 • 4 pakiety wyjazdowe do Kataru
 • 1 Toyota GR Supra

Jak wziąć udział w loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA?

Obstawiając zakłady w aplikacji Superbet lub na stronie internetowej można zyskać codziennie 3 strzały, które każdy uczestnik loterii odda na bramkę strzeżoną przez Jerzego Dudka! To właśnie w formie animacji „Dudek Dance” (genialna!) poznajesz rozstrzygnięcie dla swojego losu. Do loterii wystarczy się zapisać przez akceptację regulaminu w zakładce na stronie lub w aplikacji Superbet.

W przypadku zakładów online swój los uzyskasz za wydane 10 zł na zakłady. Liczy się kupon nie tylko postawiony za minimalnie tę stawkę, ale również kilka zakładów za łączną kwotę 10 zł, które zostaną postawione danego dnia. Możesz więc postawić dwa kupony po 5 zł każdy, czy trzy kupony po 4 zł każdy. W każdym przypadku otrzymasz 1 los. 

 • Za postawienie kwoty w sumie od 10,00 zł do 49,99 zł oddajesz 1 strzał.
 • Za postawienie zakładów kwotę w sumie od 50,00 zł do 99,99 zł oddajesz 2 strzały.
 • Za postawienie 100 zł i więcej oddajesz 3 strzały.

Pamiętaj tylko, że odpowiednią liczbę strzałów otrzymasz następnego dnia po spełnieniu powyższych warunków.

W każdym tygodniu trwania akcji można zdobyć także 2 dodatkowe strzały. Pierwszy: dzięki zawarciu zakładu za minimum 10 zł w aplikacji mobilnej. Drugi: za udział w darmowej grze Super Game Jackpot. Strzały możesz zbierać przez cały czas trwania loterii albo wykorzystywać na bieżąco lub kumulować wiele prób. Taktyka zależy wyłącznie od Ciebie!

Losy zbierać można do 18 grudnia, a wykorzystać należy do 22 grudnia 2022 r.

Losowanie nagród w loterii SUPER STRZAŁ

 • Codziennie wygrać można freebety 10 zł i nagrody rzeczowe w postaci elektroniki. To szansa na natychmiastowe wygrane za każdym razem, gdy oddasz swój strzał!
 • Losowanie miesięczne odbędzie się 19 października 2022 roku.  Każdy Twój zdobyty do tego czasu los za rozliczone zakłady weźmie udział w losowaniu 4 pakietów wyjazdowych do Kataru!
 • 22 grudnia wszystkie losy będą mieć szanse na wylosowanie Toyoty GR Supra! 

Nie masz konta w Superbet? Wykorzystaj kod promocyjny!

Akcja dostępna jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników posiadających zweryfikowane konto. Jeśli więc nie masz jeszcze profilu u tego bukmachera, a chcesz wziąć udział w zabawie i losowaniu atrakcyjnych nagród (bo chyba nie zaprzeczysz, że jest o co walczyć?), zarejestruj się z kodem Superbet i zgarnij przy okazji powiększony pakiet powitalny. W bonusach czeka w sumie nawet kwota 3754 zł – wszystko zależy od Twojego stylu gry i jak rozplanujesz kupony w pierwszym tygodniu obstawiania! Walcz więc o jak najlepszy bonus i nagrody w loterii Superbet!

Odbierz aż do 3755 zł

Freebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł