W eToto

Gruba oferta dla nowych graczy

Postaw bonus!

Ruszyła specjalna oferta dla tych, którzy nie mają jeszcze konta w eToto! To doskonała okazja, aby zarejestrować się i zgarnąć jeszcze więcej bonusów na start.

Chociaż tego typu promocje pojawiają się w miarę regularnie, to trudno przewidzieć, kiedy po raz kolejny trafi się tak specjalna oferta w eToto. Tym razem bukmacher zachęca do rejestracji i zakładów na Lewego! Możesz bowiem postawić kupon na gola Lewandowskiego po mega kursie 50.00 (i to bez podatku!), a jeśli typ będzie wygrany, to dostaniesz bonus 50 zł, który od razu trafi na Twoje saldo. Innymi słowy: jest to bonus bez obrotu!

  1. Załóż konto w eToto.
  2. Wpłać depozyt min. 50 zł i odbierz 200% od pierwszej wpłaty (natychmiastowe potrojenie środków na grę w ofercie powitalnej).
  3. Skorzystaj z podwyższonego kursu na gola Lewandowskiego w meczu z Viktorią Pilzno: postaw na gola Lewego po mega kursie 50.00 (bez podatku!).
  4. Jeśli Robert Lewandowski zdobędzie bramkę, otrzymasz do 50 złotych w formie gotówki (obrót nie jest wymagany).

To wszystko! Uczulamy tylko, że z oferty “mega kurs na gola Lewandowskiego” mogą zagrać tylko osoby, które nie miały konta gracza w eToto do 04.08.2022 godz. 23:59.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie eToto.

eToto

72/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 30/01/2023

W eToto jest co robić

To od dawna nie jest mały, lokalny bukmacher – oferta eToto jest zdecydowanie konkurencyjna. A do tego jeszcze ten bonusy 200% od pierwszego depozytu do 100 zł i 50 zł freebetu!