w BetFan

Freebet 50 zł + Polska GUUUROM!

Bierz bonusy!

Rozgrzewka przed jutrzejszym meczem Polska – Szwecja? Wskazana! Ustaw się do zbiórki i przygotuj do ćwiczeń w BetFan, bo dzisiejsze promki są naprawdę kuszące!

Odbierz freebet 50 zł – ot tak

Pierwsza, bo i najfajniejsza z ofert specjalnych, po które możesz sięgnąć na dobry poniedziałek, to “50 zł za 50 zł”. Po prostu: stawiasz zakład solo lub AKO w grach karcianych za min. 50 zł po kursie min. 1.40 dla pojedynczego zdarzenia i odbierasz freebet 50 zł na całą ofertę sportową. Tak, na mecz Polska – Szwecja też! Freebetem grasz, jak chcesz, a wygrana z zakładu przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta. I tyle!

Polska GUUUROM, czyli bez ryzyka na naszych

Już za chwilę decydujące starcie o awans Polski na Mundial w Katarze. Stawiając kupon w BetFan nie musisz się jednak martwić o końcowy wynik, bo wygraną ze Szwecją mamy tam zapewnioną. Bukmacher zdarzenie na wygraną Biało-Czerwonych rozlicza bowiem na zielono – bez względu na faktyczny wynik! Jak?

  • postaw kupon z min. 4 zdarzeniami (kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.40)
  • kupon musi zawierać typ na wygraną Polski ze Szwecją ze specjalnej oferty (nie z oferty głównej!)
  • dokładna stawka kuponu: 99 zł; minimalny kurs łączny kuponu: 5.50
  • kupon musi zostać rozliczony do 29.03, godziny 23:59

Zauważ, że wystarczy tak naprawdę zmontować kupon z 3 zdarzeniami po kursie 2.75, bo wliczanie zdarzenia, które z góry jest skazane na zwycięstwo podnosi od razu kurs całkowity! Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta – no bo zakład na Polskę wchodzi już na starcie. Pamiętaj tylko, że w przypadku zagrania więcej, niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony!

Więcej szczegółów i pełne regulaminy każdej z promocji znajdziesz na stronie BetFan.