Rusza bonus mobilny Mistrzowski Pewniak!

Bonus 30 zł od Fortuny!

Odbierz bonus!

Najwyższa pora rozpocząć walkę o najbardziej prestiżowe trofeum w europejskiej piłce, a w Fortunie: o specjalny bonus mobilny wynoszący gwarantowane 30 zł!

Na start fazy grupowej Ligi Mistrzów Fortuna przygotowała gwarantowany bonus 30 zł, czyli Mistrzowski Pewniak! Jak go otrzymać? Wystarczy we wtorek i środę postawić kupony na Ligę Mistrzów przez aplikację mobilną Fortuny za min. 30 zł.

Zasady bonusu

Oferta prematch

  • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Kanały: wyłącznie aplikacja mobilna (promocja nie obejmuje kuponów postawionych przez mobilną stronę internetową, a jedynie postawione przez apkę na systemy Android lub iOS)
  • Czas trwania promocji: 20.10.2020 – 21.10.2020
  • Stawka: min. 30 zł brutto

W każdy dzień trwania promocji postaw kupon prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z meczami Ligi Mistrzów za min. 30 zł, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP (tj. min. 1 kupon za min. 30 zł z Ligą Mistrzów we wtorek i min. 1 kupon za min. 30 zł z Ligą Mistrzów w środę). Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane! Pamiętaj tylko, że promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 22.10.2020 do godz. 9:00!

Jednemu graczowi przysługuje w ramach akcji jeden bonus – bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji! Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+, AKO Boost i zakładów specjalnych.

Sprawdź inne bonusy w Fortunie

Masz apetyt na więcej? W takim razie sprawdź inne bonusy, które oferuje bukmacher Fortuna!