Fortuna dostarcza!

Bonus 30 zł na KSW 55!

Postaw zakład!

Gala KSW 55 już blisko! Kolejne duże wydarzenie spod znaku mieszanych sztuk walki w Polsce jak zawsze przyciąga uwagę wielbicieli zakładów bukmacherskich. Z tej okazji Fortuna przygotowała dla swoich graczy kolejną promocję spod znaku „Bezpiecznik”!

W dniu promocji (10.10.2020r.) postaw kupon zawierający zdarzenie związane z KSW 55 z oferty prematch za min. 60 zł, a w przypadku przegranej otrzymasz bonus 30 zł w punktach FKP!

Promocja odbywa się we wszystkich kanałach FORTUNY (web, mobile, retail) i kwalifikują się do niej wszystkie kategorie kuponów (SOLO, AKO, MAXIKOMBI).

Bonus zostanie wypłacony 12.10.2020 (poniedziałek).

KSW 55 na YouTube

Na kanale YouTube FORTUNY pojawiło się nowe typowanie Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. Komentator, zawodnik MMA, spiker Legii Warszawa przedstawia swoje typy na galę KSW 55.

Fortuna zachęca także do śledzenia kanału Maksymalnie na YouTube, gdzie w sobotę w godzinach przedpołudniowych pojawi się relacja z tygodniowego wyzwania, które bukmacher rzucilił Maksymowi Ziółkowskiemu przed galą KSW 55. Jakie to wyzwanie? Otóż usportowiony YouTuber na kilka dni wszedł w skórę profesjonalnego zawodnika MMA i trenował m.in. z Marcinem Wrzoskiem czy szefem federacji KSW, Martinem Lewandowskim!