Ekstra bonus od Fortuny!

Bonus 30 za 30!

Bierz bonus!

W ten weekend, od 19.02 do końca 21.02.2021r., możesz odebrać w Fortunie ekstra bonus 30 zł za wpłatę pierwszego depozytu! Nie ma znaczenia, czy dopiero zakładasz konto, czy może zarejestrowałes się już dawno temu, ale nie dokonałeś jeszcze wpłaty. Dodatkowe pieniądze należą się po prostu za pierwszy depozyt i tyle!

Między 19.02.-21.02 (włącznie) wpłać min. 30 zł w ramach pierwszego depozytu , a Fortuna dorzuci do wszystkich bonusów powitalnych jeszcze 30 zł w punktach FKP, które możesz natychmiast spożytkować na dowolne zakłady prematch lub live. Możesz skorzystać z promocji z poziomu strony internetowej lub aplikacji mobilne – najważniejsze, abyś właśnie w ten weekend dokonał swojej pierwszej wpłaty!

Bonus powitalny Fortuna z kodem promocyjnym

Jeśli chcesz założyć konto, nie możemy nie opowiedzieć Ci nieco więcej o kodzie promocyjnym Fortuna. Dzięki niemu bowiem Twój bonus powitalny u tego bukmachera wzrośnie i nie mamy tu nawet na myśli powyższej promocji! Spójrz tylko, co możesz zyskać zakładając konto w Fortunie z kodem, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj pełen opis oferty.

30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł

Aż do 330 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!