16-18.09

Bonusy bukmacherskie na weekend

Ostatni weekend przyniósł Polakom sukcesów od zatrzęsienia – zarówno sportowcom, jak i typerom! Czy podobnie będzie i tym razem? Polska w półfinale Eurobasket to niesamowita rzecz, którą warto świętować bonusowym kuponem, ale są także i inne okazje do podbijania zakładu. Sprawdź, jakie fajne bonusy bukmacherskie znaleźliśmy na nadchodzący weekend!

200 zł za gola w meczu Atletico Madryt – Real Madryt albo 300 zł za wygraną Polski w Eurobasket

Dla nowych graczy przygotował też coś Superbet – za rejestrację i kod promocyjny Superbetu możesz zgarnąć – oprócz regularnej oferty powitalnej – postawić zakład na gola w meczu Atletico Madryt – Real Madryt po kursie 100.00 zgarynając za wygraną okrąglutkie 200 zł w bonusie albo 300 zł za kurs 150.00 na wygraną Polski w meczu z Francją w półfinale Eurobasket. Jak? To po kolei

Bonus 200 zł za derby Madrytu: na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na gola w meczu Atletico Madryt – Real Madryt (typ zakładu: Atletico Madryt Strzeli Gola – TAK lub Real Madryt Strzeli Gola – TAK). Bonus to 200 zł za poprawny typ na gola w meczu Atletico Madryt – Real Madryt z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 zł. Tylko się pilnuj! Zakład zalicza się do udziału w promocji w momencie wprowadzenia go do systemu, a nie w momencie obstawienia!

Bonus 300 zł za Polaków w Eurobasket: na kuponie musi znaleźć się poprawny typ na zwycięstwo Polski w meczu Polska – Francja z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 zł. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon typu singiel zawarty po założeniu konta, więc nie kręć na dzień dobry akumulatora! Podobnie też jak w przypadku bonusu 200 zł za Atletico – Real, zakład zostanie zaliczony do akcji promocyjnej dopiero w momencie wprowadzenia go do systemu, a nie kiedy go postawisz.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin każde z promocji znajdziesz na stronie Superbet.

Odbierz aż do 3755 zł

Freebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł

250 zł za trafiony typ na derby Madrytu

Nie moglibyśmy także nie wspomnieć o specjalnym bonusie w BetFan dla nowych graczy, który przygotowali tam z okazji meczu Atletico Madryt – Real Madryt. Ponineważ ostatnie spotkania nie zaznaczyły dominacji żadnej z hiszpańskich ekip, to jakiego wyniku można się spodziewać tym razem? Teraz każdy nowy gracz BetFan może obstawiać, która drużyna zwycięży i zgarnąć 250 zł bonusu za poprawną odpowiedź!

  1. Załóż konto w BetFan z kodem MAXPROMO.
  2. Wpłać i zagraj za dokładnie 25 zł kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na Atletico lub Real (oferta prematch, rynek 1X2).
  3. Jeżeli typowana przez Ciebie drużyna zwycięży, w ciągu 24 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz 250 zł bonusu (nawet jeżeli kupon jako taki nie wejdzie)!

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie BetFan.

Bonus 200% do 300 zł

100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00

Klasyczne 300 zł na weekend

Listę fajnych ofert kończymy klasycznym bonusem LV BET na weekend. Tym razem jest to kwota do 300 zł jako bonus reload 50%. Pamiętaj przy tym, że korzystając z promocji zgadzasz się, aby zarówno środki z depozytu, jak i te dodatkowe trafiły na saldo bonusowe, dlatego zaplanuj sobie z góry kupony, aby spełnić warunek obrotowy: środki należy obrócić x3 po kursie min. 1.75. Bonus będzie ważny przez 30 dni po dodaniu go na konto, więc masz czas.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie LV BET.

60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%

Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu!