Obstawiaj mecze naszych!

Bous 120 zł od Betclic!

Postaw zakład!

To już dzisiaj! W ramach międzynarodowych spotkań towarzyskich, kadra Jerzego Brzęczka zmierzy się z Reprezentacją Finlandii, a już za 3 dni rusza kolejna seria spotkań w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA!

Z tej okazji Betclic przygotował promocję dla swoich graczy: Misja Strzelec i aż 120 zł do ustrzelenia! Aby wziąć udział w akcji, należy kliknąć „DOŁĄCZ” znajdujące się w zakładce promocji na stronie bukmachera i zacząć obstawiać kupony na strzelców goli w dowolnych meczach piłkarskich z kursem min. 1.80 po stawce min. 20 zł. W promocji biorą udział kupony pojedyncze i wielokrotne, przedmeczowe i na żywo, ale zawierające tylko i wyłącznie zdarzenia z kategorii „strzelec” i „strzelec specjalne”!

Czym więcej kuponów spełniających warunki promocji trafisz, tym wyższy bonus otrzymasz:

  • 1 trafiony zakład:  bonus 20 zł,
  • 3 trafione zakłady: bonus 60 zł,
  • 5 trafionych zakładów: bonus 120 zł.

Oczywiście każdy gracz może otrzymać tylko 1 bonus, a kupony powtarzające się nie będą brane pod uwagę przy rozliczeniu. Promocja obowiązuje natomiast od 08.10. do 11.10., a bonusy zostaną wypłacone 16 października do godz. 16:00.

Nie masz jeszcze konta na Betclic? Co za niedopatrzenie!

Chcesz obstawiać mecze polskiej reprezentacji i podoba Ci się ta promocja, ale nie masz konta u tego bukmachera? W takim razie to doskonały moment, by dokonać rejestracji w Betclic z kodem promocyjnym MAXBETPL, który powiększy Twój bonus powitalny!

Cashback na start aż do 50 zł!

Aż do 50 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback 50 zł: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!