Wybierz buka dla siebie!

STS czy LV BET

STS vs LV BET to rywalizacja, która rozpala emocje wśród fanów obstawiania. U którego bukmachera powinieneś grać? Kto ma lepsze bonusy, kto lepszą ofertę rynków, a komu lepiej wyszła aplikacja mobilna? Przeczytaj porównanie bukmacherów i podejmij decyzję!

STS czy LV BET?

PorównanieSTSLV BET
Kod promocyjny?
Bonus na startSUMA: 760 zł
Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra
SUMA: 2060 zł + 14%
60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%
Rynki?mnóstwobardzo dużo
Kursy?wysokieprzeciętne
Aplikacja mobilna?
Transmisje live?
STS vs LV BET🏆🎖
Wybierz!

Jak zrobiliśmy porównanie bukmacherów?

Wielu graczy zastanawia się, kto by wygrał w rywalizacji STS vs LV BET – my podjęliśmy się wyzwania, aby w tym artykule to rozstrzygnąć. Wykorzystaliśmy w tym celu głównie nasze wieloletnie doświadczenie z tymi dwoma bukami. Zwróć uwagę, że nie bierzemy tutaj pod uwagę innych firm, które zawiera nasz ogólny ranking bukmacherów. Zarówno STS, jak i LV BET to topowe marki i trzeba mieć świadomość, że różnice na korzyść jednej z nich są często niewielkie. To, że w naszym rankingu wygrała jedna z nich nie oznacza, że tę drugą oceniamy negatywnie.

Przypominamy jeszcze, że wszystkie opisywane w tym artykule bonusy i promocje mają swoje regulaminy. Warto się z nimi zapoznać i przeczytać coś więcej niż to porónanie bukmacherów przed podjęciem ostatecznej decyzji. Zasady promocji i warunki obrotu znajdziesz w skróconej formie w naszych recenzjach albo w pełnej formie na stronie buka.

Gdzie lepiej wykorzystasz kod promocyjny: STS czy LV BET?

STS

Dzięki kodom promocyjnym, które znajdują się na portalach takich jak ten, nowi gracze mogą odbierać od bukmacherów specjalne bonusy o podwyższonej wartości. Kod pozwala po prostu założyć konto na preferencyjnych warunkach w stosunku do pozostałych użytkowników. Kto wygrywa w porównaniu STS czy LV BET? To STS zaoferował naszym użytkownikom lepszy kod promocyjny, którzy przyczynia się do wyższego bonusu. Na LV BET kod promocyjny również jest bardzo przydatny, ale porównanie bukmacherów wypada jednak na korzyść STS – u tego drugiego bukmachera dostaniesz zarówno więcej rodzajów bonusów, jak i po prostu więcej kasy łącznie. Szczegóły poniżej.

Kod promocyjny STS

Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra

Aż do 760 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Jeżeli użyjesz kodu promocyjnego MAXBONUS podczas rejestracji na STS, to będziesz mógł odebrać wyższy pakiet na start. Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra to pełny zakres bonusów, który przysługuje Ci po rejestracji z kodem. W sumie do zgarnięcia jest 760 zł, więc nie do pogardzenia. Do tego warunki, na jakich wydawane są dodatkowe środki na grę są bardzo przyzwoite i wyrobienie obrotów nie powinno stanowić większego problemu.

Kod promocyjny LV BET

60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%

Aż do 2060 zł + 14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

W porównaniu STS czy LV BET wygrał co prawda STS, ale to nie jest tak, że kod promocyjny LV BET jest do niczego. Wykorzystaj kod z linku, a dostaniesz w sumie nawet do 2060 zł + 14%, co jest jedną z wyższych ofert na rynku. Jak się jednak za chwilę przekonasz, to przede wszystkim warunki oferty sprawiły, że bonus LV BET umieściliśmy mimo wszystko oczko niżej, niż bonus powitalny STS.

Bonus na start: STS czy LV BET

STS

Rywalizację STS vs LV BET pod względem bonusu powitalnego wygrywa ten pierwszy. Chociaż obie oferty dość znaczącą się od siebie różnią i mogłoby się wydawać, że to jak wybór między ferrari a boeingiem, to w gruncie rzeczy wyższość jednego bonusu powitalnego nad drugim jest całkiem łatwo. Wszystko sprowadza się bowiem do dwóch czynników: warunków wykorzystania premii oraz warunków obrotu bonusem. No i STS wygrał.

Bonus powitalny w STS

sts bonus

Na STS łącznie możesz dostać do 760 zł, przy czym jest to kwota, która obowiązuje dla użytkowników rejestrujących się z naszym kodem promocyjnym.

Bukmacher przygotował dla Ciebie bonus powitalny za użycie kodu promocyjnego MAXBONUS w pełnej krasie. To oczywiście od Ciebie zależy, w jakim stopniu go wykorzystasz i na co, ale przyznasz, że Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra to bardzo ładny pakiet na start, ale o tym już było. Spójrz tylko jak nieskomplikowane są warunki obrotu bonusami w STS: 1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91. Wszystko jasno i przejrzyście!

Bonus powitalny w LV BET

LV BET bonus na start

LV BET proponuje bardzo atrakcyjny kwotowo pakiet na powitanie – obecnie nowi gracze, którzy zarejestrują się przez nasz link mogą dostać łącznie nawet 2060 zł + 14%.

LV BET kusi wysokimi kwotami, pewien problem dostrzegamy jednak w warunkach obrotu i ogólnie w regulaminie. Przydałoby się tutaj trochę więcej spójności pomiędzy poszczególnymi zasadami i bonusami – każda promocja ma tutaj zupełnie inne i niestety raczej trudne warunki. Nikt nie lubi, kiedy co chwilę trzeba zerkać do regulaminu, aby się upewnić, jak należy akurat obstawiać, a w tym wypadku mamy prawdziwą karuzelę zasad: Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu!. Chociaż więc kwotowo wygląda to fajnie, to zdecydowanie nie jest to pakiet dla każdego.

Zasady korzystania z ofert i kodów

Już o tym wspomialiśmy, ale o tak ważnych sprawach nigdy za wiele – każda promocja i bonus ma swój regulamin! Zazwyczaj, aby wypłacić kasę z salda bonusowego na główne, należy najpierw spełnić warunki obrotu. Dlatego każdy ranking bukmacherów czy recenzja powinna brać pod uwagę nie tylko kwotę bonusu, ale również to, jak trudno jest go wypłacić z serwisu.

Gdzie znajdziesz lepsze rynki do obstawiania: w STS czy LV BET

STS

Trudno rozsądzić, kto wygrywa porównanie bukmacherów STS vs LV BET, bo obaj bukmacherzy prezentują naprawdę wysoki poziom – liczne kategorie, wydarzenia i rynki, sporty wirtualne i do tego osobna sekcja serwisu dla fanów esportu. Ostatecznie lepszy jest jednak STS, bo to ta firma ma ogólnie nieco szerszą ofertę, a do tego częściej i szybciej wprowadza innowacyjne rozwiązania. Tylko STS z tej dwójki oferuje na przykład zakłady na gry karciane.

Rynki w STS

Katowicki bukmacher nie ma się czego wstydzić, wręcz przeciwnie. Jego oferta zakładów jest szeroka i bardzo zróżnicowana. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeżeli interesuje Cię klasyka, nie będziesz zawiedziony. Piłka nożna jest dla STS jego “oczkiem w głowie”. Wydarzeń, które możesz obstawiać jest tu od groma. Jeżeli jednak szukasz czegoś bardziej nietypowego, to też dobrze trafiłeś. STS postawił także na e-sport, sporty wirtualne czy dyscypliny dużo mniej medialne tj. piłka plażowa czy football australijski. Bukmacher wprowadził również Betgames, czyli zakłady na gry karciane. STS oferuje liczne rynki we wszystkich kategoriach, zarówno dla wydarzeń przedmeczowych, jak i tych rozgrywanych na żywo.

Rynki w LV BET

LV BET proponuje okazałą ofertę dyscyplin sportowych. Oprócz klasyków takich jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, bukmacher stawia też na bardziej nowoczesne dyscypliny np. e-sport czy MMA, czym na pewno zaskarbia sobie sympatię tych trochę młodszych graczy. Jeżeli zaś chodzi o rynki wydarzeń u LV BET, to tutaj również nie ma na co narzekać, bo jest w czym wybierać. Jeżeli spojrzymy na piłkę nożną to będzie ich do nawet 230 dla najpopularniejszych meczów. To całkiem imponujący wynik.

Bukmacher ma też oczywiście ofertę obstawiania na żywo, która również prezentuje wysoki poziom. W szczególności w temacie esportu LV BET ma się czym chwalić, ponieważ jego oferta wydarzeń i rynków robi świetne wrażenie. Ogólnie firma spokojnie może stanąć w szranki w rywalizacji STS vs LV BET – przegrywa minimalnie, głównie dlatego, że STS ma po prostu troszkę szerszą ofertę.

Gdzie są wyższe kursy: w STS czy LV BET

STS

Ta sekcje jest ważna oczywiście dlatego, że jeżeli będziesz obstawiać na lepszych warunkach, to będziesz także wyjmować większe zyski ze swoich wygranych kuponów. Porównanie kursów bukmacherskich wypada na korzyść STS, chociaż różnica między tymi dwoma bukami nie jest szczególnie duża. Wszystko zależy tutaj oczywiście od konkretnego wydarzenia – najlepiej regularnie porównywać kursy bukmacherskie oferowane przez różne firmy. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że przy obstawianiu na dłuższą metę to STS wypada nieco lepiej.

Kursy w STS

Na STS kursy są ogólnie porównywalne z konkurencją, ale czasami po prostu wyższe – a przy dłuższym obstawianiu ziarnko do ziarnka i drobne różnice zaczynają się układać w coraz większe kwoty. Ten bukmacher regularnie oferuje również podwyższone kursy w sekcji Zakłady Specjalne, gdzie znajdują się kategorie HIT DNIA oraz SUPEROFERTA.

Kursy w LV BET

Ten bukmacher również ma dobre kursy, ale nie był w stanie wyjść zwycięsko z porównania STS vs LV BET. Zdarza mu się reprezentować nieco niższy poziom niż rywal, a do tego ma on trochę mniej specjalnych zakładów z podwyższonymi kursami. Ogólny ranking bukmacherów i tak uplasowałby LV BET na dość wysokim miejscu, ale nie oszukujmy się, największy buk w Polsce czyli STS to po prostu trudna konkurencja.

Kto ma lepszą aplikację mobilną: STS czy LV BET

LV BET czy STS aplikacja

STS

Aplikacja bukmacherska to obecnie standardowy element oferty, który pozwala obstawiać zakłady i zarządzać kontem z telefonu oraz tabletu. Na STS wypada to nieco lepiej, głównie ze względu na dodatkowe funkcje, chociaż LV BET również ma bardzo wygodną apkę.

Aplikacja od STS

Na STS aplikacja pozwala robić w zasadzie wszystko to samo co na komputerze. Jest dostępna na Android oraz iOS i wspiera logowanie odciskiem palca. Jeżeli nie chcesz pobierać apki, możesz korzystać z STS mobile w przeglądarce.

Aplikacja od LV BET

Apka LV BET również działa bardzo dobrze na systemach iOS i Android. Ogólnie jest podobna pod względem funkcjonalności do konkurencji w postaci STS, ale porównanie bukmacherów przegrywa ze względu na drobnostki takie jak brak logowania “z palca” czy obstawiania gier karcianych z telefonu.

Gdzie obejrzysz transmisje na żywo: w STS czy LV BET

STS

Transmisje na żywo pozwalają dużo łatwiej i mądrzej podejmować decyzje podczas obstawiania live – a do tego zapewiają użytkownikom rozrywkę. Obaj bukmacherzy oferują streamig, ale rywalizację STS vs LV BET wygrywa ten pierwszy ze względu na szerszą ofertę wydarzeń, w tym transmisje na żywo z gier karcianych prowadzonych na żywo przez krupierów.

Funkcje live w STS

Na STS, jak już wspomnieliśmy, użytkownicy mogą oglądać szeroki zakres transmisji na żywo z różnorodnych sportów, a także z wydarzeń esportowych. Do tego w ramach usługi Betgames dostępne są także gry karciane na żywo. Interfejs obstawiania live i oglądania transmisji jest wygodny i estetyczny.

Funkcje live w LV BET

Na LV BET również można oglądać sporo wydarzeń z kategorii sport oraz esport. Ten bukmacher nie dysponuje jednak transmisjami z grami karcianymi. Oferta i tak powinna być jednak dla Ciebie wystarczająca, jeżeli nie interesują Cię karty.

No to którego bukmachera wybierasz: STS czy LV BET

Jak Ci się podobało nasze porównanie bukmacherów? Mamy nadzieję, że pomoże Ci ono podjąć decyzję. Nasz prywatny ranking bukmacherów ma na szczycie STS, ale LV BET to również porządna marka z dobrą ofertą. Pamiętaj, że zawsze możesz założyć konto u obu bukmacherów. Wtedy będziesz mógł wykorzystać oba zestawy bonusów powitalnych i obstawiać tam, gdzie kursy będą akurat lepsze!

STS

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i zgarnij więcej!
1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91

LV BET

Bonusy za kod promocyjny LV BET!
Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu!