Wybierz buka dla siebie: STS vs LV BET

STS czy LV BET

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS vs LV BET to rywalizacja, która rozpala emocje wśród fanów obstawiania. U którego bukmachera powinieneś grać? Kto ma lepsze bonusy, kto lepszą ofertę rynków, a komu lepiej wyszła aplikacja mobilna? Przeczytaj porównanie bukmacherów i podejmij decyzję!

STS czy LV BET?

PorównanieSTSLV BET
Kod promocyjny?
Bonus na startSUMA: 1504 zł
100% do 1200 zł
freebet 30 zł
cashback 234 zł
cashback Betgames 20 zł
cashback wirtual 20 zł
SUMA: 3353 zł
100% do 1500 zł
mnożnik x50 do 1500 zł
cashback do 333 zł
freebet 20 zł
14 dni bez podatku
Rynki?mnóstwoprzyzwoicie
Kursy?wysokieprzeciętne
Aplikacja mobilna?
Transmisje live?
STS vs LV BET🏆🎖
Wybierz!

Jak zrobiliśmy porównanie bukmacherów?

Wielu graczy zastanawia się, kto by wygrał w rywalizacji STS vs LV BET – my podjęliśmy się wyzwania, aby w tym artykule to rozstrzygnąć. Wykorzystaliśmy w tym celu głównie nasze wieloletnie doświadczenie z tymi dwoma bukami. Zwróć uwagę, że nie bierzemy tutaj pod uwagę innych firm, które zawiera nasz ogólny ranking bukmacherów. Zarówno STS, jak i LV BET to topowe marki i trzeba mieć świadomość, że różnice na korzyść jednej z nich są często niewielkie. To, że w naszym rankingu wygrała jedna z nich nie oznacza, że tę drugą oceniamy negatywnie.

Przypominamy jeszcze, że wszystkie opisywane w tym artykule bonusy i promocje mają swoje regulaminy. Warto się z nimi zapoznać i przeczytać coś więcej niż to porónanie bukmacherów przed podjęciem ostatecznej decyzji. Zasady promocji i warunki obrotu znajdziesz w skróconej formie w naszych recenzjach albo w pełnej formie na stronie buka.

Gdzie lepiej wykorzystasz kod promocyjny: STS czy LV BET?

STS

Dzięki kodom promocyjnym, które znajdują się na portalach takich jak ten, nowi gracze mogą odbierać od bukmacherów specjalne bonusy o podwyższonej wartości. Kod pozwala po prostu założyć konto na preferencyjnych warunkach w stosunku do pozostałych użytkowników. My mamy takie specjalne umowy z oboma opisywanymi tu bukmacherami, ale kto wygrywa w porównaniu STS czy LV BET? To ten pierwszy bukmacher, czyli STS zaoferował naszym użytkownikom lepszy kod promocyjny. Nie dość, że podwyższa on wartość freebetu na powitanie, to dodatkowo pozwala jeszcze graczom odebrać cashback. Na LV BET kod promocyjny również jest bardzo przydatny, ale porównanie bukmacherów wypada jednak na korzyść STS – u tego drugiego bukmachera dostaniesz zarówno więcej rodzajów bonusów, jak i po prostu więcej kasy łącznie. Szczegóły poniżej.

Kod promocyjny STS

Bonus powitalny 1200 zł + 234 zł zakład bez ryzyka + 30 zł freebet

Aż do 1504 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
freebet 30 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 234 zł: x1 100 % do 1200 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 20 zł (Betgames): x3 cashback 20 zł (wirtualne): x3 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Jeżeli użyjesz kodu promocyjnego MAXBONUS podczas rejestracji na STS, to będziesz mógł odebrać aż dwa specjalne dodatki. Po pierwsze, dostaniesz o piątaka więcej w darmowych środkach na rozpoczęcie gry u bukmachera. Zamiast freebetu 25 zł otrzymasz 30 zł, którymi to możesz rozporządzać w dowolny sposób – postawić całą kasę na jeden kupon albo rozdzielić ją na kilka zakładów. Do tego dostaniesz jeszcze cashback o wartości 234 zł, czyli innymi słowy ubezpieczenie na Twój pierwszy kupon. Pozwoli Ci ono wypróbować grę na STS za prawdziwą kasę, ale ze zmniejszonym ryzykiem. 

Jak pewnie zdążyłeś już sobie wyliczyć, łączna wartość kodu promocyjnego to u tego buka aż 35 zł. To spora kwota za wklepanie kilku literek podczas rejestracji – niemal każdy ranking bukmacherów docenia tę hojność, również nasze porównanie bukmacherów! Pamiętaj, że dla wszystkich promocji na STS obowiązuje regulamin.

Kod promocyjny LV BET

20 zł freebet + 100% do 1500 zł + 1500 zł + 14%

Aż do 3353 zł + 14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
freebet 20 zł: wygrana x2 po kursie 2.00 bonus 100%: depozyt x4 po kursie 1.75 bonus 1500 zł: depozyt x3 po kursie 2.00 cashback 333 zł: zwrot x1 na kursie 1.75 14 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

W porównaniu STS czy LV BET ten pierwszy bukmacher wygrywa głównie dlatego, że u niego za kod promocyjny można odebrać aż 35 zł – na LV BET dostępna kwota to natomiast 20 zł. To oczywiście również całkiem sporo i warto ten kod odebrać! Trudno jest jednak konkurować z niemal dwa razy wyższą ofertą rywala.

A co konkretnie dostaniesz od LV BET za nasz kod promocyjny, który zobaczysz po kliknięciu powyższego przycisku? Nowi gracze rejestrujący się na preferencyjnych warunkach dostają od bukmachera dodatkowy freebet o wartości 20 zł. Pozwala on wypróbować obstawianie na LV BET bez ryzykowania własną ciężko zarobioną kasą.

Bonus na start: STS czy LV BET

STS

Rywalizację STS vs LV BET pod względem bonusu powitalnego wygrywa ten pierwszy. Na pierwszy rzut oka może Ci się to wydać dość dziwne albo wręcz fałszywe, bo LV BET kusi ponad dwa razy większą kwotą na powitanie. Rozwiniemy temat poniżej, ale w skrócie STS wygrywa dlatego, że ma dużo, dużo łatwiejsze warunki obrotu. Są one nie tylko prostsze do spełnienia, ale także bardziej spójne i zrozumiałe. Na LV BET masz szansę na większą kasę, ale niestety nieraz złapiesz się za głowę podczas czytania wszystkich regulaminów, a do tego będzie Ci trudniej wypełnić warunek obrotu.

Bonus powitalny w STS

sts bonus powitalny

Na STS łącznie możesz dostać do 1504 zł, przy czym jest to kwota, która obowiązuje dla użytkowników rejestrujących się z naszym kodem promocyjnym.

Bukmacher przygotował dla Ciebie bonus powitalny 100% od pierwszej wpłaty. W ten sposób możesz uzyskać aż 1200 zł darmowych środków na swoje konto.

Jak już wiesz, STS przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną, dostępną dzięki skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego MAXBONUS. Bukmacher wykazał się gestem i możesz odebrać freebet za 30 zł oraz zakład bez ryzyka na 234 zł.

Na deser STS ma jeszcze dla Ciebie dwa pomniejsze bonusy – ubezpieczenia po 20 zł na sporty wirtualne oraz na usługę kasynową Betgames. Te promocje mają zachęcić graczy do wypróbowania bardziej nietypowych rodzajów zakładów. Dzięki nim będziesz mógł odzyskać przegrane w ciągu pierwszej doby obstawiania stawki do maksymalnej kwoty po 20 zł w każdej promocji.

Na pierwszy rzut oka bonusy proponowane przez bukmachera mogą się wydawać dość niskie, ale jak już wspomnieliśmy, STS wygrywa porównanie bukmacherów dzięki niezwykle przyjaznym warunkom obrotu, które są realne do wypełnienia nawet dla początkujących. Naszym zdaniem lepszy wróbel (na sterydach) w garści niż gołąb na dachu. Oczywiście nie gwarantujemy, że uda Ci się wypłacić bonus STS, ale na pewno pójdzie Ci to łatwiej i szybciej niż na LV BET.

Bonus powitalny w LV BET

LV BET bonus

LV BET proponuje bardzo atrakcyjny kwotowo pakiet na powitanie – obecnie nowi gracze, którzy zarejestrują się przez nasz link mogą dostać łącznie nawet 3353 zł. A do tego jest jeszcze 14 dni gry bez podatku.

Przy wpłacie pierwszego depozytu możesz uzyskać do 1500 zł środków na swoje konto, a po następnym kolejne 1500 zł! Bukmacher wykazał się jednak pomysłowością, która nie każdemu przypadnie do gustu. O ile pierwszy z bonusów, to klasyczne 100% od depozytu, to drugi opiera się na zasadzie mnożnika kursu. Po wpłaceniu przynajmniej 50 zł otrzymujesz bonus wysokości 1% swojego depozytu, którego mnożnik kursu całkowitego wynosi “x50”. Następnie stawiasz swój zakład kombi i… czekasz na wygraną!

Pierwszy bonus można także wymienić na “powitalne 600 zł na karty i wirtualki”. To dobra wiadomość dla fanów wirtuali i zakładów na gry karciane. Pamiętaj tylko że aby skorzystać z tego bonusu, musisz zrezygnować z klasycznej promocji dla pierwszej wpłaty. Teraz LV BET ma jeszcze cashback do 333 zł na pierwszy zakład.

Chociaż LV BET kusi wysokimi kwotami, pewien problem dostrzegamy jednak w warunkach obrotu i ogólnie w regulaminie. Jest on po prostu niemożebnie skomplikowany. Przydałoby się tutaj trochę więcej spójności pomiędzy poszczególnymi zasadami i bonusami – każda promocja ma tutaj zupełnie inne i niestety raczej trudne warunki. Nikt nie lubi, kiedy co chwilę trzeba zerkać do regulaminu, aby się upewnić, jak należy akurat obstawiać.

Zasady korzystania z ofert i kodów

Już o tym wspomialiśmy, ale o tak ważnych sprawach nigdy za wiele – każda promocja i bonus ma swój regulamin! Zazwyczaj, aby wypłacić kasę z salda bonusowego na główne, należy najpierw spełnić warunki obrotu. Dlatego każdy ranking bukmacherów czy recenzja powinna brać pod uwagę nie tylko kwotę bonusu, ale również to, jak trudno jest go wypłacić z serwisu. W tym artykule tylko ogólnie je oceniamy, poniewż jest to porównanie bukmacherów, ale bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w naszych recenzjach STS oraz LV BET.

Gdzie znajdziesz lepsze rynki do obstawiania: w STS czy LV BET

STS

Trudno rozsądzić, kto wygrywa porównanie bukmacherów STS vs LV BET, bo obaj bukmacherzy prezentują naprawdę wysoki poziom – liczne kategorie, wydarzenia i rynki, sporty wirtualne i do tego osobna sekcja serwisu dla fanów esportu. Ostatecznie lepszy jest jednak STS, bo to ta firma ma ogólnie nieco szerszą ofertę, a do tego częściej i szybciej wprowadza innowacyjne rozwiązania. Tylko STS z tej dwójki oferuje na przykład zakłady na gry karciane.

Rynki w STS

Katowicki bukmacher nie ma się czego wstydzić, wręcz przeciwnie. Jego oferta zakładów jest szeroka i bardzo zróżnicowana. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeżeli interesuje Cię klasyka, nie będziesz zawiedziony. Piłka nożna jest dla STS jego “oczkiem w głowie”. Wydarzeń, które możesz obstawiać jest tu od groma. Jeżeli jednak szukasz czegoś bardziej nietypowego, to też dobrze trafiłeś. STS postawił także na e-sport, sporty wirtualne czy dyscypliny dużo mniej medialne tj. piłka plażowa czy football australijski. Bukmacher wprowadził również Betgames, czyli zakłady na gry karciane. STS oferuje liczne rynki we wszystkich kategoriach, zarówno dla wydarzeń przedmeczowych, jak i tych rozgrywanych na żywo.

Rynki w LV BET

LV BET proponuje okazałą ofertę dyscyplin sportowych. Oprócz klasyków takich jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, bukmacher stawia też na bardziej nowoczesne dyscypliny np. e-sport czy MMA, czym na pewno zaskarbia sobie sympatię tych trochę młodszych graczy. Jeżeli zaś chodzi o rynki wydarzeń u LV BET, to tutaj również nie ma na co narzekać, bo jest w czym wybierać. Jeżeli spojrzymy na piłkę nożną to będzie ich do nawet 230 dla najpopularniejszych meczów. To całkiem imponujący wynik.

Bukmacher ma też oczywiście ofertę obstawiania na żywo, która również prezentuje wysoki poziom. W szczególności w temacie esportu LV BET ma się czym chwalić, ponieważ jego oferta wydarzeń i rynków robi świetne wrażenie. Ogólnie firma spokojnie może stanąć w szranki w rywalizacji STS vs LV BET – przegrywa minimalnie, głównie dlatego, że STS ma po prostu troszkę szerszą ofertę.

Gdzie są wyższe kursy: w STS czy LV BET

STS

Ta sekcje jest ważna oczywiście dlatego, że jeżeli będziesz obstawiać na lepszych warunkach, to będziesz także wyjmować większe zyski ze swoich wygranych kuponów. Porównanie kursów bukmacherskich wypada na korzyść STS, chociaż różnica między tymi dwoma bukami nie jest szczególnie duża. Wszystko zależy tutaj oczywiście od konkretnego wydarzenia – najlepiej regularnie porównywać kursy bukmacherskie oferowane przez różne firmy. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że przy obstawianiu na dłuższą metę to STS wypada nieco lepiej.

Kursy w STS

Na STS kursy są ogólnie porównywalne z konkurencją, ale czasami po prostu wyższe – a przy dłuższym obstawianiu ziarnko do ziarnka i drobne różnice zaczynają się układać w coraz większe kwoty. Ten bukmacher regularnie oferuje również podwyższone kursy w sekcji Zakłady Specjalne, gdzie znajdują się kategorie HIT DNIA oraz SUPEROFERTA.

Kursy w LV BET

Ten bukmacher również ma dobre kursy, ale nie był w stanie wyjść zwycięsko z porównania STS vs LV BET. Zdarza mu się reprezentować nieco niższy poziom niż rywal, a do tego ma on trochę mniej specjalnych zakładów z podwyższonymi kursami. Ogólny ranking bukmacherów i tak uplasowałby LV BET na dość wysokim miejscu, ale nie oszukujmy się, największy buk w Polsce czyli STS to po prostu trudna konkurencja.

Kto ma lepszą aplikację mobilną: STS czy LV BET

LV BET czy STS aplikacja

STS

Aplikacja bukmacherska to obecnie standardowy element oferty, który pozwala obstawiać zakłady i zarządzać kontem z telefonu oraz tabletu. Na STS wypada to nieco lepiej, głównie ze względu na dodatkowe funkcje, chociaż LV BET również ma bardzo wygodną apkę.

Aplikacja od STS

Na STS aplikacja pozwala robić w zasadzie wszystko to samo co na komputerze. Jest dostępna na Android oraz iOS i wspiera logowanie odciskiem palca. Jeżeli nie chcesz pobierać apki, możesz korzystać z STS mobile w przeglądarce.

Aplikacja od LV BET

Apka LV BET również działa bardzo dobrze na systemach iOS i Android. Ogólnie jest podobna pod względem funkcjonalności do konkurencji w postaci STS, ale porównanie bukmacherów przegrywa ze względu na drobnostki takie jak brak logowania “z palca” czy obstawiania gier karcianych z telefonu.

Gdzie obejrzysz transmisje na żywo: w STS czy LV BET

STS

Transmisje na żywo pozwalają dużo łatwiej i mądrzej podejmować decyzje podczas obstawiania live – a do tego zapewiają użytkownikom rozrywkę. Obaj bukmacherzy oferują streamig, ale rywalizację STS vs LV BET wygrywa ten pierwszy ze względu na szerszą ofertę wydarzeń, w tym transmisje na żywo z gier karcianych prowadzonych na żywo przez krupierów.

Funkcje live w STS

Na STS, jak już wspomnieliśmy, użytkownicy mogą oglądać szeroki zakres transmisji na żywo z różnorodnych sportów, a także z wydarzeń esportowych. Do tego w ramach usługi Betgames dostępne są także gry karciane na żywo. Interfejs obstawiania live i oglądania transmisji jest wygodny i estetyczny.

Funkcje live w LV BET

Na LV BET również można oglądać sporo wydarzeń z kategorii sport oraz esport. Ten bukmacher nie dysponuje jednak transmisjami z grami karcianymi. Oferta i tak powinna być jednak dla Ciebie wystarczająca, jeżeli nie interesują Cię karty.

No to którego bukmachera wybierasz: STS czy LV BET

Jak Ci się podobało nasze porównanie bukmacherów? Mamy nadzieję, że pomoże Ci ono podjąć decyzję. Nasz prywatny ranking bukmacherów ma na szczycie STS, ale LV BET to również porządna marka z dobrą ofertą. Pamiętaj, że zawsze możesz założyć konto u obu bukmacherów. Wtedy będziesz mógł wykorzystać oba zestawy bonusów powitalnych i obstawiać tam, gdzie kursy będą akurat lepsze!

STS

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i zgarnij więcej!
freebet 30 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 234 zł: x1 100 % do 1200 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 20 zł (Betgames): x3 cashback 20 zł (wirtualne): x3

LV BET

Bonusy za kod promocyjny LV BET!
freebet 20 zł: wygrana x2 po kursie 2.00 bonus 100%: depozyt x4 po kursie 1.75 bonus 1500 zł: depozyt x3 po kursie 2.00 cashback 333 zł: zwrot x1 na kursie 1.75 14 dni +14%: brak obrotu!