STS: bonus, warunki, regulamin

STS bonus na start do 1504 zł

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 20/10/2021

W STS bonus na start wyrwie Cię z kapci!

To prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta powitalna na polskim rynku. Sprawdź!

Poznaj w STS bonus powitalny na 20/10/2021

W STS warunki otrzymania bonusu są bardzo proste, a gra toczy się aż o 1504 zł, w tym podwojenie pierwszego depozytu do 1200 zł, freebet, ubezpieczony zakład… i więcej! Zapoznaj się z artykułem, żeby dowiedzieć się, jak działa na STS bonus i ile profitów możesz odebrać od buka!

STS bonus na start 2021

Nowi klienci STS mogą liczyć na darmowy zastrzyk gotówki. Wartość bonusu będzie uzależniona od tego, ile pieniędzy wpłacisz w swoim pierwszym depozycie. Maksymalna możliwa do uzyskania kwota to 1200 zł, ale oczywiście nie musisz wpłacić aż tyle, żeby załapać się na bonus.

W STS warunki wypłaty kwoty bonusowej to trzykrotny obrót otrzymaną kasą. Jeśli wpłacisz co najmniej 20 zł, otrzymasz także możliwość ubezpieczenia swojego pierwszego zakładu na kwotę 234 zł – czyli w razie przegranej nic nie stracisz! Zwróconą w przypadku przegranego kuponu kasą wystarczy obrócić tylko raz, by wróciła na konto główne. Oprócz bonusu powitalnego bukmacher ma Ci do zaoferowania także kilka innych cyklicznych akcji, na których można się trochę wzbogacić. O nich wszystkich w skrócie w tabeli poniżej.

STS bonusKwota bonusuRodzaj bonusu STS
Bonus 100%Do 1200 złBonus powitalny
Bonus bez depozytu30 złKod promocyjny
MAXBONUS
Ubezpieczony zakładDo 234 złKod promocyjny
MAXBONUS
Pewne 20 PLN na BetgamesDo 20 złBonus powitalny
Pewne 20 PLN na zakłady wirtualneDo 20 złBonus powitalny
Zaproś kumpla50 zł za jednego kumplaDodatkowy bonus
Codziennie 20 PLNDo 140 zł tygodniowoDodatkowy bonus
Ekstra 25 PLN na Sporty WirtualneDo 25 zł tygodniowoDodatkowy bonus
Ekstra 25 PLN na BetgamesDo 25 zł tygodniowoDodatkowy bonus
Bezpieczne 25 PLN na esportDo 25 zł tygodniowoDodatkowy bonus

Odbierz od STS bonus powitalny do 1200 zł

sts bonus powitalny

Nowi użytkownicy STS na start otrzymają do 1000 zł. Dokładniej, otrzymasz drugie tyle w stosunku do kwoty, którą wpłacisz podczas uiszczania pierwszego depozytu na stronie. Jeśli więc doładujesz konto kwotą 1000 zł, będziesz mieć w całości 2000 zł – swoje 1000 zł i dodatkowe 1000 zł dzięki promocji STS. Bonusowymi środkami można grać zarówno na zakładach klasycznych, jak i tych na żywo. Bonus – podobnie jak w ogóle możliwość założenia konta w serwisie – jest jednak przewidziany tylko dla osób pełnoletnich.  Oferowana kwota jest mniej więcej zgodna z rynkową średnią wśród oferowanych przez bukmacherów bonusów. Jeśli chcesz porównać różne strony, przejdź do naszej porównywarki ofert.

Jak dostać bonus 100%?

Aby cieszyć się dodatkową kasą, trzeba spełnić na STS warunki takie jak:

 • Założenie konta (przy pomocy przycisku w prawym górnym rogu strony)
 • Podanie prawdziwych danych podczas zakładania konta
 • Zaznaczenie okienka „chcę otrzymać swój bonus startowy” podczas zakładania konta
 • Dokonanie pierwszego depozytu

Po wykonaniu tych wszystkich czynności pieniądze pojawią się na Twoim koncie bonusowym. Pamiętaj, że będzie to tyle samo kasy, ile wpłacisz przy pierwszym depozycie. Aby w całości wykorzystać bonus, wpłać 1200 zł – oczywiście możesz wpłacić więcej pieniędzy, ale nie będą się już one liczyły do mnożnika.

Warunki obrotu

U tego bukmachera bonus ma bardzo przyjazny warunek obrotu, więc nie ma się czego bać. Wymagania kursowe są niskie, co czyni z niego doskonały wybór na początek dla graczy, którzy chcą podjąć próbę wypłacenia bonusu bukmacherskiego. Warunek obrotu prezentuje się następująco:

 • Trzykrotny obrót.
 • 120 dni na dokonanie obrotu.
 • Kurs minimalny 1.91.
 • Liczą się tylko wygrane zakłady.
 • Dowolna liczba wydarzeń na kuponie.
 • Nie można obstawiać Hitu Dnia oraz MaxiKombi.

Bierz od STS bonus bez depozytu 30 zł!

Jeśli masz chrapkę na jeszcze, podaj podczas rejestracji w STS kod promocyjny, a dostaniesz od bukmachera 30 zł za darmo do wykorzystania na pierwsze zakłady. Ten bonus jest dostępny wyłącznie dla partnerów STS, więc masz szczęście, że na nas trafiłeś!

Jeśli chcesz, żeby kod promocyjny STS nie miał przed Tobą tajemnic, zapoznaj się z tym jeszcze bardziej wyczerpującym artykułem.

Jak dostać bonus freebet 30 zł?

Odebranie tego bonusu to nic trudnego. Wystarczy, że założysz konto w serwisie przy użyciu naszego kodu promocyjnego MAXBONUS, a następnie zweryfikujesz swoją tożsamość. Ze względu na polskie prawo należy wysłać do bukmachera zdjęcie lub skan dokumentu, który udowodni, że jesteś osobą pełnoletnią. Kiedy spełnisz już te dwa proste warunki, freebet 30 zł zostanie automatycznie przypisany do profilu w ciągu około godziny od zatwierdzenia konta.

Warunki obrotu

Na początek warto wspomnieć, że darmowy zakład od STS działa inaczej, niż zazwyczaj ma to miejsce u konkurencji. STS daje użytkownikom naprawdę dużo swobody, dzięki temu swój freebet możesz rozłożyć na kilka zakładów. W praktyce otrzymujesz więc nie jeden darmowy zakład, a po prostu 30 zł do dowolnego rozdysponowania na grę!

Żeby wypłacić kasę z tego opłacalnego bonusu, należy spełnić następujące warunki obrotu:

 • Trzykrotny obrót.
 • 120 dni na dokonanie obrotu.
 • Kurs minimalny 1.91.
 • Liczą się tylko wygrane zakłady.
 • Dowolna liczba wydarzeń na kuponie.

Specjalny bonus STS: zakład ubezpieczony do 234 zł

Oprócz całej tej kasy oferowanej przez bukmachera pozostaje jeszcze jedna sprawa. Masz jeszcze możliwość ubezpieczenia swojego pierwszego zakładu postawionego u tego buka!

Jak dostać bonus cashback 234 zł?

Wystarczy, żeby Twój pierwszy depozyt wyniósł co najmniej 20 zł (to niewygórowana kwota, prawda?), a zgarniesz kolejny bonus. Mowa o możliwości ubezpieczenia pierwszego zakładu na kwotę do 234 zł. To tak proste, jak brzmi: po prostu stawiasz kupon na maksymalnie 234 zł i w razie przegranej nie tracisz kasy.

Warunki obrotu

Do końca września nie ma żadnych warunków obrotu przy tej promocji! W razie przegranej kasa po prostu wraca na saldo główne i jest gotowa do wypłaty lub dalszej gry. To jest życie! Musisz tylko pamiętać, żeby Twój zakład był zgodny z regulaminem promocji. Oto jego najważniejsze punkty:

 • Należy postawić z salda głównego.
 • Nie wolno używać MAXIKOMBI.
 • Jest zabronione stawianie zakładu BEZPIECZNEGO.
 • Nie można zrobić wypłaty cash-out.

Pewne 20 zł na Betgames

STS stara się także zachęcić graczy, aby wypróbowali jego innowacyjną usługę kasynową Betgames. Pozwala ona na obstawianie zakładów w oparciu o oglądaną na żywo rozgrywkę karcianą. Brzmi ciekawie? No to bez obaw możesz spróbować obstawiania, ponieważ dzięki opisywanemu właśnie przez nas bonusowi będziesz mógł to zrobić bez żadnego ryzyka. Jeśli przegrasz, bukmacher zwróci Ci kasę za pierwszy zakład do 20 zł.

Jak dostać bonus na Betgames?

Wystarczy, że wypróbujesz Betgames i postawisz zakład na jedną z grę karcianych tak, aby zostały spełnione następujące warunki promocji:

 • Postaw zakład za 22,73 zł. (Kwota jest taka dziwna, bo wtedy stawka netto, czyli bez podatku, wyniesie 20 zł).
 • Niech zakład będzie na grę karcianą z oferty Betgames.
 • Niech minimalny kurs wyniesie 1.90.
 • Zakład musi zostać zawarty i rozliczony tego samego dnia.

Warunki obrotu

Dobra wiadomość, ten bonus w ogóle nie wymaga obrotu! Możesz więc wypróbować Betgames zupełnie bez obaw. Jeżeli przegrasz swój pierwszy zakład i spełnisz warunki promocji, 20 zł wróci na Twoje saldo główne.

Pewne 20 zł na sporty wirtualne

Na podobnej zasadzie możesz wypróbować także na STS popularne wirtuale, czyli symulowane rozgrywki sportowe, na które można obstawiać niezależnie od pory dnia. Tutaj również łącznie możesz otrzymać zwrot przegranych zakładów na kwotę do 20 zł.

Jak dostać bonus na sporty wirtulne?

Wystarczy, że będziesz obstawiać w ciągu swojego pierwszego dnia gry na wirtualach zakłady spełniające warunki promocji, a bukmacher odda Ci do 20 zł w formie cashbacku. Warunki zakładów są następujące:

 • Kurs co najmniej 1.90.
 • Dowolna liczba zakładów w ciągu jednego dnia kalendarzowego.

Warunki obrotu

Tutaj należy już spełnić warunki obrotu, aby wypłacić kasę. Są one następujące:

 • Trzykrotny obrót.
 • Kurs minimum 1.91.
 • Liczą się tylko wygrane kupony.

Jak odebrać bonus STS? Warunki bonusów w jednym miejscu!

Pewnie już sobie ostrzysz zęby na wystawione przez STS promocje powitalne! Pod spodem możesz jeszcze raz przypomnieć sobie na szybko, o co w nich chodzi i jakie mają warunki obrotu.

STS bonusWarunki bonusu
100% do 1200 złmin. wpłata: brak
obrót: 3x kurs min. 1.91
czas na obrót: 120 dni
freebet 30 złkod promocyjny MAXBONUS
obrót: 3x kurs min. 1.91
czas na obrót: 120 dni
ubezpieczenie do 234 złkod promocyjny MAXBONUS
brak obrotu!
pewne Betgames 20 złbrak obrotu!
pewne Sporty Wirtualne 20 złobrót: 3x kurs min. 1.91
BIERZ SWOJE BONUSY!

Jak wypłacić bonus kiedy już go obrócisz?

Gdy już otrzymasz na swoim koncie bonusowym środki za bonus STS, będziesz mógł obstawiać za nie zakłady. Są jednak na STS warunki ograniczające to, w jaki sposób musisz korzystać z pieniędzy, aby zostały one przeniesione z konta bonusowego na zwykłe konto STS („ekonto”). Dopiero to umożliwi zaś wypłatę kasy na konto bankowe. Musisz wykonać następujące czynności:

 • Wytypować zakłady za trzykrotność kwoty bonusu. (Na przykład jeśli zdeponowałeś 1200 zł i co za tym idzie otrzymałeś 1200 zł bonusu, to musisz dokonać zakładów za 3600 zł).
 • Upewnić się, że minimalny kurs całkowity na zakładach wynosi 1.91 – poniżej tego kursu zakłady nie zostaną zaliczone do warunku obrotowego.
 • Obstawiać na wszystkie zakłady poza „HIT DNIA” i MAXIKOMBI – one nie są objęte promocją.

No i to by było na tyle, ale jeśli masz jakieś wątpliwości, na stronie STS warunki dostępne są w zakładce Bonusy. Pamiętaj, aby podczas rejestracji zaznaczyć pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. W przeciwnym razie nie będziesz mógł ubiegać się o bonus STS! Gdyby pojawiły się jakieś problemy, możesz złożyć reklamację w ciągu 14 dni od wpłacenia pierwszego depozytu.

Pozostałe bonusy

Jakie jeszcze są na STS promocje? Cóż, jest ich całkiem sporo! Bukmacher przygotował dla graczy naprawdę dużo atrakcji. W tej sekcji opisujemy, jak wygląda na STS oferta bonusów stałych, ale na tym się przecież nie kończy. W serwisie regularnie pojawiają się też promocje limitowane czasowo, więc warto regularnie zaglądać na STS.

Codziennie 20 zł bonusu!

STS promocja codziennie 20 zł

Dzięki temu efektownemu bonusowi możesz zgarnąć nawet dodatkowe 140 zł tygodniowo. Każdego dnia masz szansę na dwie dychy. Aby je dostać, należy kliknąć “Weź udział w promocji” na stronie STS, a następnie postawić za przynajmniej 100 zł kupony przedmeczowe AKO o kursie łącznym minimum 1.85. Każdego dnia, kiedy spełnisz ten warunek, zgarniesz dodatkowe dwie dychy od STS. Żeby wypłacić bonus, należy obrócić nim trzy razy po kursie minimum 1.91.

Bezpieczne 25 zł na Betgames

Oprócz bonusu powitalnego w postaci pewnego 20 zł na Betgames, możesz także odbierać co tydzień jeszcze 25 zł dzięki stawianiu zakładów na gry karciane. Jeżeli zapiszesz się do promocji, to będziesz mógł regularnie odbierać bonus w postaci 10% stawek postawionych w ciągu danego tygodnia do maksymalnie 25 zł. Liczą się kupony z kursem minimum 2.00. Ta promocja STS nie ma warunku obrotu!

Ekstra 25 zł na Sporty Wirtualne

Podobnie działa promocja STS na sporty wirtualne. Tutaj również możesz odbierać co tydzień 25 zł bonusu, ale żeby otrzymać tę kasę, należy zapisać się do akcji i obstawić w ciągu tygodnia kupony na wirtuale za przynajmniej 300 zł. Liczą się tylko zakłady stawiane z salda głównego, a minimalny kurs wynosi 2.00. Warunek obrotu tego bonusu to 3x po kursie minimalnym 1.91. Obowiązuje regulamin promocji.

Bezpieczne 25 zł na esport

Kolejna szansa na ćwierć stówki co tydzień! Tym razem dla fanów esportu. Tym razem promocja STS działa następująco: jeżeli postawisz na esport kupon po kursie przynajmniej 1.85 i przegrasz, to w ramach nagrody pocieszenia bukmacher zwróci Ci 10% stawki. Będzie wysyłał Ci takie zwroty do czasu, aż ich wartość dosięgnie 25 zł. Kwota zresetuje się po tygodniu i znowu będziesz mógł dostawać cashback! Warunek obrotowy tego bonusu to 3x po kursie minimalnym 1.91 i oczywiście obowiązuje regulamin.

Zaproś kumpla

Jak dostać kasę praktycznie za nic? STS warunki tego bonusu są naprawdę proste – musisz po prostu zaprosić do wspólnej gry kolegę lub koleżankę. Jeśli ta osoba zarejestruje się za pośrednictwem otrzymanego od Ciebie zaproszenia, wpłaci co najmniej 50 zł i zagra za co najmniej 150 zł, ty otrzymasz nagrodę w wysokości 50 zł… ale to nie koniec – kumpel otrzyma drugie tyle! Możecie więc wzajemnie sobie pomóc i zarobić po pięć dyszek. Kasę otrzymacie na konto bonusowe, a żeby ją wypłacić tradycyjnie będziecie musieli obrócić trzykrotnością po kursie co najmniej 1,91.

Dlaczego zawsze trzeba czytać regulamin bonusu

Jest jeszcze kilka drobnostek, które mogą wpłynąć na Twoją możliwość otrzymania bonusu. Zapoznaj się z nimi, żeby upewnić się, że wszystko będzie w porządku:

 • Aby założyć konto w serwisie STS, musisz być pełnoletni – bez tego nie założysz konta i co za tym idzie, nie otrzymasz bonusu
 • Każda osoba może założyć w serwisie tylko jedno konto, więc jeśli już się kiedyś zarejestrowałeś, nie otrzymasz ponownie bonusu powitalnego.
 • Po rejestracji możesz zmienić niektóre dane, ale imię i nazwisko są z tego wyłączone. Podczas zakładania konta koniecznie upewnij się więc, że podajesz właściwe dane. W przeciwnym przypadku napotkasz na problemy podczas weryfikacji konta i próby wypłaty środków na konto bankowe.

FAQ

Ile maksymalnie wynosi w STS bonus powitalny?

Jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny i odpowiednio wszystko rozegrasz, możesz zyskać 1504 zł!

Jak odebrać wyższy bonus bez depozytu?

W standardowej ofercie możesz dostac od STS bonus bez depozytu w wysokości 25 zł za kod promocyjny PEWNE25. Możesz jednak zgarnąć wyższą kwotę, bo 30 zł free na start, za wydanym nam przez STS kod promocyjny MAXBONUS!

Czy można dostać zakład bez ryzyka w bonusie bez kodu?

Nie, bonus ubezpieczenie zakładu na 234 zł dostaniesz wyłącznie za podany podczas rejestracji kod MAXBONUS.

Jak wypłacić bonus?

Na STS oferta bonusowa (ba, każdy bonus bukmacherski) podlega warunkom skrojonego specjalnie do niego regulaminu. Większość bonusów podlega tzw. warunkom obrotu. Oznacza to, że musisz zagrać kwotę bonusu określoną liczbę razy, zanim bukmacher pozwoli Ci wypłacić pieniądze. Wszystko zresztą wyjaśniamy w naszych artykułach.