STS: bonus, warunki, regulamin

STS bonus na start do 760 zł

Odbierz bonus STS!

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 21/04/2024
 • Mocny bonus powitalny
 • Potężna oferta zakładów prematch i live

W STS bonus na start wyrwie Cię z kapci!

To prawdopodobnie najbardziej kompleksowa oferta powitalna na polskim rynku. Sprawdź!

Poznaj w STS bonus powitalny na 21/04/2024

W STS warunki otrzymania bonusu są bardzo proste, a gra toczy się aż o 760 zł, zakłady bez ryzyka, ubezpieczony zakład… i więcej! Zapoznaj się z artykułem, żeby dowiedzieć się, jak działa na STS bonus i ile profitów możesz odebrać od buka!

STS bonus na start 2024

Nowi klienci STS mogą liczyć na darmowy zastrzyk gotówki. Wartość bonusu będzie uzależniona od tego, ile pieniędzy wpłacisz w swoim pierwszym depozycie. Maksymalna możliwa do uzyskania kwota to 760 zł, ale oczywiście nie musisz wpłacić aż tyle, żeby załapać się na bonus.

W STS warunki wypłaty kwoty bonusowej to dwukrotny obrót otrzymaną kasą. Oprócz bonusu powitalnego bukmacher ma Ci do zaoferowania także kilka innych cyklicznych akcji, na których można się trochę wzbogacić. O nich wszystkich w skrócie w tabeli poniżej.

STS bonusKwota bonusuRodzaj bonusu STS
Pierwszy depozyt 100%Do 100 złDepozytowy
Drugi depozyt 50%Do 200 złDepozytowy
Trzeci depozyt 50%Do 300 złDepozytowy
Zakład bez ryzyka na pierwszy kupon100 złKod promocyjny
MAXBONUS
Extra kasa60 złKod promocyjny
MAXBONUS

Odbierz od STS bonus powitalny do 760 zł

STS voucher

Nowi użytkownicy STS na start otrzymają do 760 zł. Bonusowymi środkami można grać zarówno na zakładach klasycznych, jak i tych na żywo. Bonus – podobnie jak w ogóle możliwość założenia konta w serwisie – jest jednak przewidziany tylko dla osób pełnoletnich.  Oferowana kwota jest mniej więcej zgodna z rynkową średnią wśród oferowanych przez bukmacherów bonusów. Jeśli chcesz porównać różne strony, przejdź do naszej porównywarki ofert.

Jak dostać bonus 100% do 100 zł + 50% do 200 zł + 50% do 300zł + 60 zł extra?

Aby cieszyć się dodatkową kasą, trzeba spełnić na STS warunki takie jak:

 • Założenie konta (przy pomocy przycisku w prawym górnym rogu strony)
 • Podanie prawdziwych danych podczas zakładania konta
 • Zaznaczenie okienka „chcę otrzymać swój bonus startowy” podczas zakładania konta
 • Dokonanie pierwszego depozytu

Warunki obrotu

U tego bukmachera bonus ma bardzo przyjazny warunek obrotu, więc nie ma się czego bać. Wymagania kursowe są niskie, co czyni z niego doskonały wybór na początek dla graczy, którzy chcą podjąć próbę wypłacenia bonusu bukmacherskiego. Warunek obrotu prezentuje się następująco:

 • 2x obrót (wyjątkiem jest 60 zł extra, gdzie obrót to 1x).
 • Kurs minimalny 1.91.
 • Dowolna liczba wydarzeń na kuponie.
 • Nie można obstawiać Hitu Dnia oraz MaxiKombi.

Specjalny bonus STS: zakład bez ryzyka (ubezpieczony) do 100 zł

Oprócz całej tej kasy oferowanej przez bukmachera pozostaje jeszcze jedna sprawa. Masz jeszcze możliwość ubezpieczenia swojego pierwszego zakładu postawionego u tego buka!

Jak dostać bonus cashback 100 zł?

Wystarczy, żeby Twój pierwszy depozyt wyniósł co najmniej 50 zł (to niewygórowana kwota, prawda?), a zgarniesz kolejny bonus. Mowa o możliwości ubezpieczenia pierwszego zakładu na kwotę do 100 zł. To tak proste, jak brzmi: po prostu stawiasz kupon na maksymalnie 100 zł i w razie przegranej nie tracisz kasy.

Warunki obrotu

W przypadku gry za własne środki, nie musisz obracać zwrotem. Jeżeli zagrałeś jednak za bonus, to zwrotem należy obrócić x2 po kursie min. 1.91, żeby dokonać wypłaty. Musisz tylko pamiętać, żeby Twój zakład był zgodny z regulaminem promocji. Oto jego najważniejsze punkty:

 • Należy postawić z salda głównego.
 • Nie wolno używać MAXIKOMBI.
 • Jest zabronione stawianie zakładu BEZPIECZNEGO.
 • Nie można zrobić wypłaty cash-out.

Jak odebrać bonus STS? Warunki bonusów w jednym miejscu!

Pewnie już sobie ostrzysz zęby na wystawione przez STS promocje powitalne! Pod spodem możesz jeszcze raz przypomnieć sobie na szybko, o co w nich chodzi i jakie mają warunki obrotu.

OfertaBonusWarunki
Zakład bez ryzyka na pierwszy kupon100 złBrak obrotu!
Pierwszy depozyt 100%Do 100 złObrót x2, kurs min. 1.91
Drugi depozyt 50%Do 200 złObrót x2, kurs min. 1.91
Trzeci depozyt 50%Do 300 złObrót x2, kurs min. 1.91
Extra bonus60 złObrót x1, kurs min. 1.91

Jak wypłacić bonus kiedy już go obrócisz?

 1. Zaloguj się na swoje konto STS
 2. Wejdź w zakładkę Moje konto znajdującą się w prawym górnym rogu.
 3. Następnie wybierz “Wypłaty”
 4. Upewnij się, że na ekranie widnieje właściwy numer konta bankowego.
 5. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i swoje hasło, aby autoryzować transakcję, a następnie wypłać.

Pozostałe bonusy

Jakie jeszcze są na STS promocje? Cóż, jest ich całkiem sporo! Bukmacher przygotował dla graczy naprawdę dużo atrakcji. W tej sekcji opisujemy, jak wygląda na STS oferta bonusów stałych, ale na tym się przecież nie kończy. W serwisie regularnie pojawiają się też promocje limitowane czasowo, więc warto regularnie zaglądać na STS.

Zaproś kumpla

Jak dostać kasę praktycznie za nic? STS warunki tego bonusu są naprawdę proste – musisz po prostu zaprosić do wspólnej gry kolegę lub koleżankę. Jeśli ta osoba zarejestruje się za pośrednictwem otrzymanego od Ciebie zaproszenia, wpłaci depozyt i postawic zakład, ty oraz Twój kolega otrzymacie nagrodę w wysokości 50 zł! Możecie więc wzajemnie sobie pomóc i zarobić po pięć dyszek. Kasę otrzymacie na konto bonusowe, a żeby ją wypłacić tradycyjnie będziecie musieli obrócić trzykrotnością po kursie co najmniej 1,91.

Dlaczego zawsze trzeba czytać regulamin bonusu

Jest jeszcze kilka drobnostek, które mogą wpłynąć na Twoją możliwość otrzymania bonusu. Zapoznaj się z nimi, żeby upewnić się, że wszystko będzie w porządku:

 • Aby założyć konto w serwisie STS, musisz być pełnoletni – bez tego nie założysz konta i co za tym idzie, nie otrzymasz bonusu
 • Każda osoba może założyć w serwisie tylko jedno konto, więc jeśli już się kiedyś zarejestrowałeś, nie otrzymasz ponownie bonusu powitalnego.
 • Po rejestracji możesz zmienić niektóre dane, ale imię i nazwisko są z tego wyłączone. Podczas zakładania konta koniecznie upewnij się więc, że podajesz właściwe dane. W przeciwnym przypadku napotkasz na problemy podczas weryfikacji konta i próby wypłaty środków na konto bankowe.

FAQ

Ile maksymalnie wynosi w STS bonus powitalny?

Jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny i odpowiednio wszystko rozegrasz, możesz zyskać 760 zł!

Jak odebrać wyższy bonus STS?

W standardowej ofercie możesz dostać od STS bonus wynoszący 660 zł z depozytów. Podaj jednak podczas rejestracji w systemie STS kod promocyjny MAXBONUS, a dostaniesz dodatkowy zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł do postawienia na dowolny sport! Twój bonus powitalny rośnie więc do w sumie 760 zł!

Jak wypłacić bonus?

Na STS oferta bonusowa (ba, każdy bonus bukmacherski) podlega warunkom skrojonego specjalnie do niego regulaminu. Większość bonusów podlega tzw. warunkom obrotu. Oznacza to, że musisz zagrać kwotę bonusu określoną liczbę razy, zanim bukmacher pozwoli Ci wypłacić pieniądze. Wszystko zresztą wyjaśniamy w naszych artykułach.